Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie polecam nitrobolonu kiedyś też to brałem to jak przestałem brać to cała opuchlizna schodziła ale jak brałem to wszystko szybko rosło lepiej kupić normalną kreatynke białeczko itp i niech wolniej leci ale wszystko zostaje niż ma później spaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nom lepiej wolniej niech idzie ale to co się wypracuje zostanie niż napompować się na 2 miechy i poźniej od nowa wszystko nadrabiać bezsensu [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________A na miejscu kolegi co chce nitro kupić wołałbym już prędzej xpanda kupić dużo lepsze efekty i trwalsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xpand wg mnie bardzo słabiutki :thumbdown: lepiej zwykłą kreatynę albo jakiś lepszy mix kreatynowy ale nie Xpanda :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opini :mysli:

dokładnie :wink4: najlepiej wszystko wypróbować samemu ale kto ma tyle kasy, żeby wszystko kupować :wallbash: dlatego warto dzielić się opiniami :good: ja np. ciągle jadę na Napalmie w Shotcie (FA) i nigdy złego słowa nie powiem :naughty:

ja tam teraz zresztą odstawiam wszystkie dziwne odżywki i zostaję przy samej kreatynce, białku i węglach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kolega byl na silce u drugiego,kilka dni temu kupilismy supla przedtreingowego rhino.

na opakowaniu pisze zeby zbadac pierw swoja tolerancje,kolega nasypal temu drugiemu okolo 1,5miarki i za chwile zaczeli cwiczyc,tamten nie czul pobudzenia zadnego bo 5min przed wypiciem zjadl sniadanie :wallbash: :wallbash: skonczyli trening,mowi no nic nie czuje.rozeszli sie,za 2h tamten dzowni, ze wlasnie wstal bo spal i nie wie co sie dzieje,ma dreszcze i jest mu goraco ubral sie w bluze z kapturem bo mu zimno bylo,mowi ze ma w glowie jazde.kolo godziny 21 kumpel dzowni mowi ze gadal z nim teraz dopiero bo wczesniej nie mogl sie dodzownic,koles sie pozygal z 12razy,wymiotowal nie majac juz czym i osral z 6,myslal ze schodzi juz :polew: :polew: tak wiec jak sie nie mialo wczesniej stycznosci z roznymi stackami przedtrenigowymi to ostroznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opini :mysli:

dokładnie :wink4: najlepiej wszystko wypróbować samemu ale kto ma tyle kasy, żeby wszystko kupować :wallbash: dlatego warto dzielić się opiniami :good: ja np. ciągle jadę na Napalmie w Shotcie (FA) i nigdy złego słowa nie powiem :naughty:

ja tam teraz zresztą odstawiam wszystkie dziwne odżywki i zostaję przy samej kreatynce, białku i węglach :kox:

takie same suple na każdego mogą działać inaczej. jeden będzie miał mega pompe a drugi słabiutkie efekty. najlepiej testować samemu i brać te które działały. ja np. po monohydracie kreatyny nie mam żadnych efektów. no może oprócz biegunki :wallbash: nie ma uniwersalnych supli, które na każdym będą działały tak samo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już przestańcie tak koksować się :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trzeba będzie spróbować tego Rhino :mysli: bo i tak dosyć często piję Napalma w shocie :decayed: ktoś jeszcze do próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenuje na siłowni od 4 lat, z tym że to takie trenowanie które wspomaga moje bieganie (800 m), więc przysiady, wzmacnianie pleców (zarzut, rwanie), trochę ławy - ogólnie zabawa, a nie na poważnie :D

Moje życiówki:

Przysiad - 140 kg

Ława - 95 kg

Zarzut - 60 kg

Rwanie - 55 kg

Waga - (w czasie trenowania) ok. 63 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem trening na wstępnie mędzący mięśnie i jest fajnie :decayed: zobaczymy jak to będzie przez 2 tygodnie :rolleyes: później powrót do "normalnego" treningu, a następnie trening 100 powtórzeń :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj myślałem, że mi serce wysiądzie a robiłem "tylko" czworogłowe uda :blink: tylko, że ja jeszcze mocne AAKG biorę, więc rozszerzenie żył podwójne :kox:

ja mogę polecić z czystym sercem :good: mega power :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy trening z Napalmem... i przyznam że mnie zaskoczył... Takie małe, niepozorne opakowanie...a moc jest :kox: ...po 20min wszystko swędzi...ale to dobrze...znaczy ze działa :decayed: ...pompa średnia...ale pobudzenie zdrowe :kox: ...i cena nie taka straszna... 60zł za 12 porcji... No ale Arginine by się przydało dorzucić na pompę lepszą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowal mocne AAKG i będzie mega dobrze :good:

jakby ktoś chciał więcej tego to u mnie na siłwoni jest po 4 zł/szt. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dopiero wczoraj się skapnąłem że ćwiczy ze mną Krzysztof Przychodny... 2-krotny mistrz Polski w kulturystyce... Wiedziałem że skądś go kojarzę a nie wiedziałem skąd :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 18:38_________________________________________________Pogoda się poleprzyła, temp. wzrosła... i znowu cisza... :gwizdanie:

Czyżby sezonowcy znów na plaży :gwizdanie: :cool1: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...