Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chlopaki pytanie. Chce kupic Mutant massa 6,8kg do tego przedtreningowke big bang (scitec) i potreningowke crea bomb (scitec) co wy na to? Dobry zestaw na mase?

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co to scitec nie znam :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

nazwa firmy nie znasz jej? :shocked:

Opublikowano

ja też nie znam i nie próbowałem żadnej odżywki od nich, jedyne co miałem z tego to shaker i powiem jedno - do d*py, skoro nawet shakera nie potrafili zrobić to odżywki pewnie też nie najlepsze

Opublikowano

Chlopaki pytanie. Chce kupic Mutant massa 6,8kg do tego przedtreningowke big bang (scitec) i potreningowke crea bomb (scitec) co wy na to? Dobry zestaw na mase?

mutant najlepszy na masę, mam go i polecam, jedyny minus to że może się smak z czasem znudzić, bo jest tego dużo do wypicia, kup sobie z kolegą dwa smaki i odsypcie sobie po połowie :)
Opublikowano

Chlopaki pytanie. Chce kupic Mutant massa 6,8kg do tego przedtreningowke big bang (scitec) i potreningowke crea bomb (scitec) co wy na to? Dobry zestaw na mase?

mutant najlepszy na masę, mam go i polecam, jedyny minus to że może się smak z czasem znudzić, bo jest tego dużo do wypicia, kup sobie z kolegą dwa smaki i odsypcie sobie po połowie :)

najlepszy na masę czyt. na tłuszcz? :mysli:

Opublikowano

Mutant Mass jadłem Cookies & Cream i jest dobry[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 13:21_________________________________________________

najlepszy na masę czyt. na tłuszcz? :mysli

bo przy gainerze trzeba ostry trening wrzucić, a jak ktoś ma tendencje do tycia to nie zarzuca tego typu odżywek i trzyma się białka jako dobrego budulca lub ewentualnie zarzuca się jakiegoś bulka

Opublikowano

ja też nie znam i nie próbowałem żadnej odżywki od nich, jedyne co miałem z tego to shaker i powiem jedno - do d*py, skoro nawet shakera nie potrafili zrobić to odżywki pewnie też nie najlepsze

Co ma szejker co odzywki? Co to za porownanie?

Opublikowano

Chlopaki pytanie. Chce kupic Mutant massa 6,8kg do tego przedtreningowke big bang (scitec) i potreningowke crea bomb (scitec) co wy na to? Dobry zestaw na mase?

mutant najlepszy na masę, mam go i polecam, jedyny minus to że może się smak z czasem znudzić, bo jest tego dużo do wypicia, kup sobie z kolegą dwa smaki i odsypcie sobie po połowie :)

najlepszy na masę czyt. na tłuszcz? :mysli:

Suplement budujący masę mięśniową. Nie powoduje zalewania się tłuszczem.
Opublikowano

trzeba okreslic co w diecie komu brakuje , czy bialka czy wegli i wtedy dobrac odzywke , jak ktos ma w diecie duzo wegli i dorzuci jeszcze gainera to napewno sie otlusci :decayed:

Opublikowano

zamiast gainera lepiej kupić białko+carbo, i brać w odpowiednich godzinach

Opublikowano

zamiast gainera lepiej kupić białko+carbo, i brać w odpowiednich godzinach

dokładnie :good: niestety ale w Gainerach jest mega dużo węgli :thumbdown: jak dla mnie to o połowę za dużo :mysli: lepiej carbo sobie wypić podczas treningu, a po albo białko albo od razu obiadek z mięskiem :kox:

Opublikowano

Jako że sam kiedyś namawiałem do wrzucania zdjęć, a w wątku coraz mniej się dzieje... upubliczniam swoje foto...z przed jakiś dwóch miesięcy (niedługo zarzucę nowe)

Czekam na uwagi i wskazówki :) Dodam tylko, że plecy w miarę możliwości dobite, a bic już nie taki zalany :)

0e6a2ca09b.jpg

516ddb10b8.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie nie był ale od miesiąca powróciłem w skromne progi piwniczanej siłowni

42964313.jpg

45823718.jpg

Opublikowano

Pany, zakupiłem Thermo speed extreme 1090mg z olimpa. W związku z tym mam pytanko kiedy i ile tego brać. Ćwiczę w pon, środę i piątek, a we wtorek, czwartek i sobotę biegam rano. Po treningach zażywam creatynę i hmb. Pomożecie?

Opublikowano

bierz rano po sniadaniu i przed treningiem

Opublikowano

Wczoraj zakupiłem NoxPump Doriana... dzisiaj pierwszy trening z noxem... No i Panowie muszę powiedzieć...jest kosa :kox: Nawet mesomorph mnie tak nie porobił... trening 2,5h na pełnej koorwie :kox: ...polecam noxa! Dawno takiego treningu nie miałem, mega motywacja :wink4:

Opublikowano

Wczoraj zakupiłem NoxPump Doriana... dzisiaj pierwszy trening z noxem... No i Panowie muszę powiedzieć...jest kosa :kox: Nawet mesomorph mnie tak nie porobił... trening 2,5h na pełnej koorwie :kox: ...polecam noxa! Dawno takiego treningu nie miałem, mega motywacja :wink4:

Nie przy dlygo ten trening;> :tongue4: :tongue4: tak dlugo to nawet na bombie nie powinno sie cwiczyc :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wczoraj zakupiłem NoxPump Doriana... dzisiaj pierwszy trening z noxem... No i Panowie muszę powiedzieć...jest kosa :kox: Nawet mesomorph mnie tak nie porobił... trening 2,5h na pełnej koorwie :kox: ...polecam noxa! Dawno takiego treningu nie miałem, mega motywacja :wink4:

Nie przy dlygo ten trening;> :tongue4: :tongue4: tak dlugo to nawet na bombie nie powinno sie cwiczyc :decayed: :decayed:

To tak testowo :decayed: hehe ...moc sprawdzona teraz wiem z czym mam do czynienia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.