Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

image.jpg

Redukcja idzie, ale jakoś...piz*owato.

j**any :shocked: też tak chcę

Młody_D co to jest 95 u mnie jest 105 z tendencję w górę a za cholerę nie chce mi się ruszyć

jedna kuracja i zostanie 105kg miesni panie Marcinie :decayed:

słucham Cię mój Guru :notworthy:
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Olej bieżnię i zacznij biegać na świeżym powietrzu.

O tej porze roku --> średni pomysł, chyba że ktoś biega tylko dla formy

Twardym trzeba być, nie miętkim :)

Opublikowano

:hi:

Dziś zacząłem cykl na kreatynie mono z VitalMaxa 500gr, polecę na niej 9-10 tyg. Zobaczymy jakie będą efekty.

Foto z dziś tj 26.10.2011

28282568.jpg

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie moglem sie powstrzymac sceneria i czapka mnie roz... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie moglem sie powstrzymac sceneria i czapka mnie roz... :polew: :polew: :polew:

Janusz ale dales z tym zdjeciem :decayed: ... wymieklem ... :naughty:

mono z VitalMaxa 500gr mono to Cie dobrze spompuje chociaz nie wiem nawet co to jest za firma :wink4:

Opublikowano

Pany chce na szybko zrzucic kilka kg z brzucha.Co polecacie?Nie piszczcie dieta, bo wiem :naughty::tongue4:

Opublikowano

Pany chce na szybko zrzucic kilka kg z brzucha.Co polecacie?Nie piszczcie dieta, bo wiem :naughty::tongue4:

nie dieta- przestań żreć i wozić wszędzie dupsko samochodem :polew::good:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie moglem sie powstrzymac sceneria i czapka mnie roz... :polew: :polew: :polew:

Sceneria to moja siłownia na budowie, a w czapce ćwiczę bo pogodowe warunki polowe :decayed: :decayed:

Janusz ale dales z tym zdjeciem :decayed: ... wymieklem ... :naughty:

mono z VitalMaxa 500gr mono to Cie dobrze spompuje chociaz nie wiem nawet co to jest za firma :wink4:

VitalMax to za***ista firma i mają za***iste produkty, szczególnie monohydrat :good:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 08:11_________________________________________________

Pany chce na szybko zrzucic kilka kg z brzucha.Co polecacie?Nie piszczcie dieta, bo wiem :naughty::tongue4:

Dieta to podstawa :naughty:, bo tego aeroby 3x w tyg 45min - bieżnia, rowerek, bądź bieganie jeżeli nie masz warunków aby chodzić na siłownie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie co tak wątek ucichł?

...wszyscy walczą o masę do wiosny... :naughty:

Opublikowano

Sezon się skończył :decayed:

Opublikowano

Masa jest Najwazniejsza....!!!! :kox: :kox:

Sezon się skończył :decayed:

hahahahahahha dla niektorych pewnie tak:)

Opublikowano

Sezon się skończył :decayed:

No fakt...wakacje się skończyły już dawno... :bag::polew:

...Koledzy nasze klubowe grono się pewnie znacznie zmniejszyło- sezonowcy odpadli :decayed::polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

A ja cwicze a sie nie udzielam :decayed: , teraz to juz hobbistycznie tylko , kiedys byla zajawka na maxa. Moze wroci :naughty: .

Co do sezonowcow to wlasnie znow sie zaczelo - przynajmniej tak widze po silowni ..jest masakra :kwasny: nie ma gdzie piernac a co dopiero cwiczyc ... Ale po miesiacu -2och powinno byc duzo mniej ludzi :naughty:

Opublikowano

a ja ćwiczę w warunkach polowych tylko pod dachem i nie narzekam. 2 swetry robią robotę :decayed:

Opublikowano

a ja ćwiczę w warunkach polowych tylko pod dachem i nie narzekam. 2 swetry robią robotę :decayed:

cwiczylem w piwnicy przez pierwsze 2 lata , bylo :good: :good: specyficzny klimat, kazdy w bluzie, para z ust :decayed: . Zero specjalistycznego sprzetu , duzo ciezarow wolnych :D

Opublikowano

mmcv no to ujawnij sylwetkę :naughty:

Opublikowano

mmcv no to ujawnij sylwetkę :naughty:

Dobrze gada :naughty: ...będziemy wiedzieć z kim mamy do czynienia :decayed: hehe
Opublikowano

mmcv no to ujawnij sylwetkę :naughty:

hehe co Ty nie bawie sie wtakie rzeczy :> . Nie jest zle ... 180/92kg wagi plaski brzuch , reka ok. 45 (dawnooo nie mierzylem)

Opublikowano

mmcv no to ujawnij sylwetkę :naughty:

hehe co Ty nie bawie sie wtakie rzeczy :> . Nie jest zle ... 180/92kg wagi plaski brzuch , reka ok. 45 (dawnooo nie mierzylem)

no to do bejcy w sam raz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.