Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a tatoo z bajcepsa masz teraz na plecach

adaś myślałem ze taki łepski gość jak ty będzie wiedział co to lustrzane odbicie.....tatoo jest na tym ręku co trzyma komórkę

Cristoforo czy jak ci tam.....pamiętam cię.....kujonku....jak się spotkamy odszczekasz mi tego kurdupla internetowy cwaniaczku.

Skoro temat siłka to nie widzę nic złego w tych fotkach. Zamieściłem je by pokazać że można w rok trochę fatu zwalić. Nie rozumiem waszych docinek.

to nie są docinki..średnio widzę żeby po roku czasu zrobić taką sylwetkę bez jakiegoś dopalacza lub bez jedzenia..

musiałeś nieźle trenować masę w takim razie i dużo jeść żeby tak wyglądać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosowales jakas suplementacje?

cały czas stosuję......kreta + BCAA + białko (ale tylko po treningu).....zastosowałem mini dietę (czyli słodycze won, bardzo tłuste won........a tak po za tym jem normalnie)

Adaś masę to ja miałem już od dawna zapuściłem się po ślubie i mam zamiar to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo czy jak ci tam.....pamiętam cię.....kujonku....jak się spotkamy odszczekasz mi tego kurdupla internetowy cwaniaczku.

maniek nie spinaj się tak....

a czemu kujonku...?

to że noszę okulary?? w szkole same pały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz rok tyram na siłce.

Zaczołem jak zobaczyłem siebie z tej fotki (sierpień 2010):

27062010ka.jpg

Teraz jest tak (czerwiec 2011),wciągnołem sie i chyba zaczne jakąś dietę bo to podstawa w tym sporcie:

19_05_2011.jpg

kolego to nie nasza klasa zeby wklejac fotki jaki to jest sie zajebistyyyy :D i jak sie zajebiscieeeee wypieknialo :D ale z ta dziara to przypal :)

a dlaczego ma nie wrzucać fotek? to jest właśnie odpowiedni dział do tego :good: szczególnie jeśli jest się czym pochwalić :wink4:

ja jak zrobię fajną masę to też wrzucę foto z przemianą :kox: ale to tak dopiero za pół roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie, jaki spalacz polecacie?

hyperdrine,thermal pro,killer bee

clenbuterol, winstrol :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem robić superserie na wszystko i fajna pompka idzie :kox:

jak myślicie, mięśnie się coś zbudują na takim treningu? wg mnie to tak, ponieważ podczas takich ćwiczeń mięsień jest inaczej używany niż podczas pojedynczych ćwiczeń :mysli:

muszę po prostu zmienić trening i na razie postawiłem na superserie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem robić superserie na wszystko i fajna pompka idzie :kox:

jak myślicie, mięśnie się coś zbudują na takim treningu? wg mnie to tak, ponieważ podczas takich ćwiczeń mięsień jest inaczej używany niż podczas pojedynczych ćwiczeń :mysli:

muszę po prostu zmienić trening i na razie postawiłem na superserie :naughty:

jako trening pompujący proponuję PUSH&PULL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam nie zależy na pompce, tylko muszę zmienić już trochę trening i nie chcę robić zwykłych serii :wink4: dlatego robię obecnie superserie ale nie wiem czy na wzrost mięśnia to jest dobre? nie chodzi o pompkę ale o rozbudowę masy mięśniowej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam nie zależy na pompce, tylko muszę zmienić już trochę trening i nie chcę robić zwykłych serii :wink4: dlatego robię obecnie superserie ale nie wiem czy na wzrost mięśnia to jest dobre? nie chodzi o pompkę ale o rozbudowę masy mięśniowej :mysli:

Od czasu do czasu wprowadzam na miesiąc super serie (biceps - triceps, klatka - plecy). Dzięki temu mięśnie są inaczej stymulowane i trening trwa dużo krócej.

Dobre są też serie łączone, czyli robimy dwa ćwiczenia na jedną partię bez przerwy (klatka: rozpiętki i wyciskanie hantelków). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w środę na siłowni po bardzo długiej kilkuletniej przerwie z kolegą :good:

ćwiczyłem głównie nogi i barki wcześniej trochę na drążku podciąganie... ale lewa ręka w przedramieniu spuchła i nie mogę wyprostować skubańca rwie jak głupi smaruje maścią końską z domieszką chili + opaska uciskowa :wallbash: nie wiem o co kaman.. gdybym ćwiczył na biceps lub przedramie to rozumie.....

wcześniej miałem podobną kontuzję włąśnie tej lewej ręki i podobnie

mija już 5 dzień a ja nie mogę wyprostować łapy... :wallbash::wallbash:

prawa jest ok....

no nic może to mega zakwas a zakwas zwalczą się siłownią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie..kiedyś zrobiłem nogi i mnie prawie 2 tyg. trzymały..ale to że nie możesz wyprostować to jest coś nie teges..idż do ortopedy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś zrobiłem nogi

No i od tamtej pory już nóg nie robię :polew: :polew: hehe

No zakwas tylko może lekko ograniczać ruch ale tak, że nie możesz wyprostować to coś jest nie tak, idź do ortopedy jak Adam mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam nie zależy na pompce, tylko muszę zmienić już trochę trening i nie chcę robić zwykłych serii :wink4: dlatego robię obecnie superserie ale nie wiem czy na wzrost mięśnia to jest dobre? nie chodzi o pompkę ale o rozbudowę masy mięśniowej :mysli:

Od czasu do czasu wprowadzam na miesiąc super serie (biceps - triceps, klatka - plecy). Dzięki temu mięśnie są inaczej stymulowane i trening trwa dużo krócej.

Dobre są też serie łączone, czyli robimy dwa ćwiczenia na jedną partię bez przerwy (klatka: rozpiętki i wyciskanie hantelków). Pozdrawiam

serie łączone są mega :naughty:

byłem w środę na siłowni po bardzo długiej kilkuletniej przerwie z kolegą :good:

ćwiczyłem głównie nogi i barki wcześniej trochę na drążku podciąganie... ale lewa ręka w przedramieniu spuchła i nie mogę wyprostować skubańca rwie jak głupi smaruje maścią końską z domieszką chili + opaska uciskowa :wallbash: nie wiem o co kaman.. gdybym ćwiczył na biceps lub przedramie to rozumie.....

wcześniej miałem podobną kontuzję włąśnie tej lewej ręki i podobnie

mija już 5 dzień a ja nie mogę wyprostować łapy... :wallbash::wallbash:

prawa jest ok....

no nic może to mega zakwas a zakwas zwalczą się siłownią :kox:

no to się rozłożyłeś kolego :decayed: mam nadzieję, że to nie żadna poważna kontuzja :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale miałem to kiedyś trzymało dobry tydzień..

ogólnie trochę moze za dużo jak na jeden raz

uczucie ściąganie ręki do pozycji złożonej trudno wyprostować...

uczucie mega zakwasu z brakiem wyprostowania ręki + rozpalone czerwona opuchlizna

wygląda na zerwanie mięśnia albo czego tam :confused4:

podczas ćwiczeń już mnie bolało ale sobie mówię a co tam przykozaczyć trzeba a tu widzę, że lipa będzie na przyszłość :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...