Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oprócz przed treningowych dopalaczy ktoś z Was stosuje inne suple bądź dietę? :cool1: Bo nie dostarczając odpowiedniej ilości białka,to mimo brania tych kopaczy nie będziecie mieli pożądanych przyrostów.

P.S W najnowszym Muscular Development wyczytałem, że nie warto przesadzać z jedzeniem tuńczyka ponieważ zawiera metale ciężcie i rtęć. Niektórzy mieli nawet widoczne skutki uboczne, więc zaleca się jeść:"jedna puszka tuńczyka białego co 9 dni (...) tuńczyk "light" co 3 dni". Pozdrawiam!

o tym bylo juz dawno wiadomo.... dieta to PODSTAWA bez tego zadne odzywki nie maja sensu :) odzywki robia robote w glowie a dieta w organizmie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od przyszłego tygodnia chcę trochę zrzucić niepotrzebnego tłuszczu, jaką dietę proponujecie, obciąć całkiem węglowodany i jeść dużo białka czy może obciąć tłuszcze?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego tygodnia chcę trochę zrzucić niepotrzebnego tłuszczu, jaką dietę proponujecie, obciąć całkiem węglowodany i jeść dużo białka czy może obciąć tłuszcze?

Pozdr

Miche przytnij do 1500kcal :) ...dużo białka...mniej węgli i będzie git :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego tygodnia chcę trochę zrzucić niepotrzebnego tłuszczu, jaką dietę proponujecie, obciąć całkiem węglowodany i jeść dużo białka czy może obciąć tłuszcze?

Pozdr

Miche przytnij do 1500kcal :) ...dużo białka...mniej węgli i będzie git :)

o to to to:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rana jedz więcej węgli, żeby mieć energię na cały dzień, później ograniczaj węgle a zaczynaj jeść więcej białka :good: niczego nie powinno się eliminować całkowicie wg mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego tygodnia chcę trochę zrzucić niepotrzebnego tłuszczu, jaką dietę proponujecie, obciąć całkiem węglowodany i jeść dużo białka czy może obciąć tłuszcze?

Pozdr

Tak jak koledzy piszą powyżej, a w praktyce: Po treningu 40 min na bieżni plus dodatkowo 1 godzina biegania osobno w dzień nie treningowy. Zero słodkiego (nawet herbaty nie słodź), do picia sama woda no i regularne małe posiłki co 2-3 godziny (żeby wyszło 5-6 dziennie). Mięso sobie gotuj albo grilluj, zamiast oleju to oliwa z oliwek. Do mięsa sobie jakieś warzywa dodaj albo owoce, a jak nie masz ciśnienia na szybkie schudnięcie to makaron i ryż też może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dzięki za rady ale pytanie:

Mówicie obciąć węgle, to znaczy obciąć do ilu?

Rozumiem, że cukrów jak najmniej

Rano zawsze sobie jem takiego a'la omleta czyli rozbijam 4 jajka do miski, do tego szynka i szczypiorek, wszystko mieszam i wlewam na gorącą patelnie, pare minut i gotowy. Oczywiście na oliwie z oliwek, moze być?

Potem np jakieś serki wiejskie , tuńczyki, filet gotowany, wołowina? Rozumiem, że tłuszcze obciąć też znacznie.

Muszę sobie policzyć kalorie.

Aż takiego ciśnienia na schudnięcie nie mam, ale za 2 miechy jadę do Polski więc trochę by się przydało schudnąć :P Plaża i te sprawy hehe, nie bardzo takim zalanym być.

Co do bieżni po treningu to jest to oczywiście możliwe! Tylko czy wtedy nie będę miał za dużych spadków mięśni/siły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dzięki za rady ale pytanie:

Mówicie obciąć węgle, to znaczy obciąć do ilu?

Rozumiem, że cukrów jak najmniej

Rano zawsze sobie jem takiego a'la omleta czyli rozbijam 4 jajka do miski, do tego szynka i szczypiorek, wszystko mieszam i wlewam na gorącą patelnie, pare minut i gotowy. Oczywiście na oliwie z oliwek, moze być?

Potem np jakieś serki wiejskie , tuńczyki, filet gotowany, wołowina? Rozumiem, że tłuszcze obciąć też znacznie.

Muszę sobie policzyć kalorie.

Aż takiego ciśnienia na schudnięcie nie mam, ale za 2 miechy jadę do Polski więc trochę by się przydało schudnąć tongue Plaża i te sprawy hehe, nie bardzo takim zalanym być.

Co do bieżni po treningu to jest to oczywiście możliwe! Tylko czy wtedy nie będę miał za dużych spadków mięśni/siły?

Ten omlet co robisz to super sprawa, tak samo wiejskie serki. Nie wiem ile musisz jeść węgli, ale jak będziesz dobrze jadł to nie musisz liczyć. Z tego co się orientuję to kulturyści przed zawodami spożywają poniżej 150g dziennie. To wszystko zależy czy masz tendencję do tycia czy nie i takie tam inne rzeczy związane z genetyką. Ja w ten sposób (który opisałem ci w poprzednim poście) zjechałem prawie 10kg w 3 miesiące i się nie katowałem, dlatego w łapie miałem tyle samo a w pasie prawie 8cm mniej. Z mięśni nic mi nie poszło - przynajmniej takie miałem wrażenie. Tłuszczy nie musisz zbytnio ucinać bo w tuńczyku, wołowinie i piersiach kury tego dużo nie ma, niektórzy nawet biorą łyżkę oliwy z rana czy po południu bez popity :cool1:

Ilość bialka 1,7-2,2g, tłuszcz 1-1,5g i reszta kcal to węglowodany, ale jak mówię - z węglami to musisz pokombinować, każdy ma inaczej.

Zawsze jak nie jesteś pewien z tymi węglami to sobie dołóż po 5-10min na bieżni, albo z rana po przebudzeniu zrób sesję.

Super sprawą są interwały, sporo moich kolegów je poleca, ja również je stosowałem - tylko że w tym przypadku możesz troszkę mięśnia stracić.

Poniżej podaję link do kalkulatorów, myślę, że ułatwią nieco zadanie. Pozdrawiam!

http://www.kalkulatory.sfd.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy czy masz tendencję do tycia

Tak, z masą u mnie nie ma problemu :D No dobra to najwyżej na początek obetnę sobie słodkie, dodam trochę białka i zacznę biegać po siłowni, muszę policzyć te kalorie.

Dzieki za kalkulatory :)[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 15:57_________________________________________________No dzisiaj zacząłem sobie już dietę, poszedłem po treningu na bieżnie i po paru minutach był całkowity zgon hehehe, kondycja uciekła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50km rowerem jeździsz na siłownie?? :o Ja bym już potem nie dał rady ćwiczyć :polew: a potem jeszcze wrócić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50km rowerem jeździsz na siłownie?? :o Ja bym już potem nie dał rady ćwiczyć :polew: a potem jeszcze wrócić :cool1:

Łącznie 50km :decayed: ...w jedną stronę mam 25km :)

Wyruszając pierwszy raz też miałem wątpliwości jak to będzie wyglądać :kox: ale nie jest tak źle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na rolkach jeżdżę :good: Na razie mocno amatorsko ale jest fajnie :decayed: I rowerek też mam w planach na przyszły miesiąc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

No i właśnie wyruszam rowerkiem :naughty:

Dzisiaj klata i tric :cool1:

hardcorowo :decayed: godzine na rowerze w jedną stronę :D dobra rozgrzewka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...