Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja codziennie chodzę na siłownie :kox:

hehe... no to energia Cię rozpiera :kox:

Jak zaczynałem to też tak latałem codziennie :decayed: ...pociągnąłem tak przez pół roku :kox: ...i się przetrenowałem... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak latam już parę miesięcy i jest ok :good: oczywiście czasami nie ma czasu i chodzę tylko 5 razy w tygodniu lub 4 ale zazwyczaj mogę wpaść na siłkę codziennie :kox:

na szczęście oprócz pracy nic innego nie zabiera mi wolnego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i codziennie robisz inna partie czy po kolei i poprostu klata raz wychdozi poniedzialek raz wtorek raz sroda;>

to zależy, zazwyczaj robię dużą partię raz w tygodniu a małe czasami dwa razy ale bardzo rzadko, i jak mam w tygodniu 1-2 dni przerwy to wtedy wszystko się przesuwa i tak jak piszesz, że np. klatka raz wypada w poniedziałek, raz we wtorek a raz w czwartek

wszystko zależy też od tego ile mam sił, bo jak np. konkretnego dnia miała wypadać klatka a nie mam sił to robię tylko łydki i jakąś inną małą partię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej 3-4 razy w tygodniu i na kazdym treningu robić jedną dużą partie i reszta małe.... dzień przerwy na regeneracje dobrze Ci zrobi , to ze chodzisz codziennie nie oznacza ze szybciej urośniesz, wręcz bym powiedział ze z dniem przerwy pomiędzy treningami lepiej sie bedziesz rozrastał ale to moje zdanie. codzienne chodzenie to juz sie robi sport wyczynowy i trzeba całe życie pod to podporządkować, a pracując jeszcze mysle ze mozna zmęczyć za bardzo organizmi .uj z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie to mozna trenowac na dopietej diecie na ostatni guzik i konskich dawkach KOKSU :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

:good: zgadzam sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie chodzę po to, żeby za miesiąc albo dwa być wyjebanym koksem :wallbash: chodzę, bo lubię i mam na to siły, już się przyzwyczaiłem, że codziennie idę na siłkę i dzień bez jest dla mnie dniem straconym :wink4: wyniki są, siła idzie, masa idzie :good: a to czy będzie to szło powoli czy nie to już mnie nie interesuje :cool1: poza tym w lato będę zapewne chodził mniej, więc teraz pozwalam sobie na więcej

z drugiej strony nie sądzę, że codziennie chodzenie z takim treningiem jak mam to coś złego, nigdy nie robię dużych partii po sobie, pomiędzy dużymi partiami zazwyczaj robię brzuch, łydki, przedramię, kaptury, więc duże partie sobie spokojnie odpoczywają

jak się przetrenuję to dam znać :cool1: i dodam, że każdy trenuje jak sam chce, mi codzienne chodzenie na siłkę (chociażby po to żeby zrobić sam brzuch lub wskoczyć na saunę) nie przeszkadza a wręcz przeciwnie, czuję się dużo lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie chodzę po to, żeby za miesiąc albo dwa być wyjebanym koksem :wallbash: chodzę, bo lubię i mam na to siły, już się przyzwyczaiłem, że codziennie idę na siłkę i dzień bez jest dla mnie dniem straconym :wink4: wyniki są, siła idzie, masa idzie :good: a to czy będzie to szło powoli czy nie to już mnie nie interesuje :cool1: poza tym w lato będę zapewne chodził mniej, więc teraz pozwalam sobie na więcej

z drugiej strony nie sądzę, że codziennie chodzenie z takim treningiem jak mam to coś złego, nigdy nie robię dużych partii po sobie, pomiędzy dużymi partiami zazwyczaj robię brzuch, łydki, przedramię, kaptury, więc duże partie sobie spokojnie odpoczywają

jak się przetrenuję to dam znać :cool1: i dodam, że każdy trenuje jak sam chce, mi codzienne chodzenie na siłkę (chociażby po to żeby zrobić sam brzuch lub wskoczyć na saunę) nie przeszkadza a wręcz przeciwnie, czuję się dużo lepiej :good:

a powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie chodzę po to, żeby za miesiąc albo dwa być wyjebanym koksem :wallbash: chodzę, bo lubię i mam na to siły, już się przyzwyczaiłem, że codziennie idę na siłkę i dzień bez jest dla mnie dniem straconym :wink4: wyniki są, siła idzie, masa idzie :good: a to czy będzie to szło powoli czy nie to już mnie nie interesuje :cool1: poza tym w lato będę zapewne chodził mniej, więc teraz pozwalam sobie na więcej

z drugiej strony nie sądzę, że codziennie chodzenie z takim treningiem jak mam to coś złego, nigdy nie robię dużych partii po sobie, pomiędzy dużymi partiami zazwyczaj robię brzuch, łydki, przedramię, kaptury, więc duże partie sobie spokojnie odpoczywają

jak się przetrenuję to dam znać :cool1: i dodam, że każdy trenuje jak sam chce, mi codzienne chodzenie na siłkę (chociażby po to żeby zrobić sam brzuch lub wskoczyć na saunę) nie przeszkadza a wręcz przeciwnie, czuję się dużo lepiej :good:

a powinno

tez mnie tym zdaniem zdziwiles i to :kox: :kox: :kox: kazdy chodzi i chce efektow niektorzy pakuja sie w soki po to zeby rosnac szybko a TY mowisz ze Cie nie interesuje czy bedziesz rosl szybko czy powoli.... jezeli traktujesz silke jako hobby zeby zapelnic czas to ok ale raczej wszyscy chodza po to zeby zbudowac jakies tam cialo i kazdy by chcial jak najszybciej hehehe :decayed: :decayed:

PS. jeszcze jedno odnosnie brzucha zadne inne cwiczenie niewchodzi mi na bruzch jak przysiady ze sztanga bez zadnych pasow:)) po kazdym treningu mam takie zakwasy na brzuchu ze poezjaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że chciałbym jak najszybciej ale żeby być wielkim nie będę rezygnował z treningów :good: na razie widzę, że idzie, powoli bo powoli ale idzie :wink4: i to mnie cieszy :cool1: być może w końcu stracę zapał i będę chodził tylko 4 razy w tygodniu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jak bedziesz mniej chodzil szybciej bedzie to szlo wez sobie zobacz miesiac chociaz jak z regeneracja itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro i Ty tak mówisz Sen Sei to tak zrobię :kox: tylko co robić w dni bez siłowni? może same aeroby i sauna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale właśnie chodzi o to, że się przyzwyczaiłem do siłowni codziennie i dzień bez siłowni będę uważał jako dzień stracony, dlateo muszę coś robić w zamian :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem co powinien zrobić każdy facet w wolnym czasie..., kiedy przypadkiem kobieta jest w pobliżu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem co powinien zrobić każdy facet w wolnym czasie..., kiedy przypadkiem kobieta jest w pobliżu :naughty:

Dokładnie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez chodziłem kiedyś codziennie i jak zmieniłem na co drugi dzień lepsze daje efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...