Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbdown: :thumbdown: nie lubie maszyn sztanga i hantle sa najlepsze!!!!! :kox: :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:thumbdown: :thumbdown: nie lubie maszyn sztanga i hantle sa najlepsze!!!!! :kox: :kox: :kox:

maszyny są gorsze od wolnych ciężarów, bo wymuszają ruch nie do końca naszym mięśniom odpowiadający

ja wyznaję zasadę, najpierw sztanga i hantle a na koniec maszyna dla spompowania

Opublikowano

tez uwazam ze wolne cięzary są lepsze, na maszynie robie tylko barki bo jak nie mam asekuracji z tyłu to nie chce ryzykować,

Opublikowano

panowie a mam takie pytanie smigacie na silke sami czy z jakims kumplem ktory jest waszym partnerem treningowym;>... ja rzadko chodze sam, sam zrobie plecy sobie biceps triceps ale do klatki barkow potrzebny mi ktos kto pomoze mi odlozyc ciezar albo wymusi namnie jeszcze ze 2 ruchy

Opublikowano

zawsze jak ktoś za Tobą stanie to te 2 powtórzenia więcej mozna zrobić i to daje najlepsze efekty :good: jednak nie zawsze jest taka możliwość

Opublikowano

ćwicz ćwicz bo im jesteś większy tym więcej osób chce Ci pomóc :decayed:

Opublikowano

jak to mawiają koksy z siłowni " albo będe duży albo będe miał dużą trumne " :decayed:

Opublikowano

:thumbdown: :thumbdown: nie lubie maszyn sztanga i hantle sa najlepsze!!!!! :kox: :kox: :kox:

maszyny są gorsze od wolnych ciężarów, bo wymuszają ruch nie do końca naszym mięśniom odpowiadający

ja wyznaję zasadę, najpierw sztanga i hantle a na koniec maszyna dla spompowania

a wg mnie maszyny są równie dobre co wolne ciężary, bo izolują konkretny mięsień i na mnie np. to lepiej działa :wink4: ale oczywiście robię treningi również na wolnych ciężarach, zazwyczaj 50:50 :good: ale nie można mówić, że maszyny są złe, bo nie są :wink4:

Opublikowano

nikt nie powiedział ze są złe

Opublikowano

ALRI mialo koks odzywy,nie wiem jak teraz :wink4:

bralem venoma masakra ,bralem tez jungle warfare wypasik milo wspominam szkoda ze juz to wycofali :(

Opublikowano

ALRI mialo koks odzywy,nie wiem jak teraz :wink4:

bralem venoma masakra ,bralem tez jungle warfare wypasik milo wspominam szkoda ze juz to wycofali :(

slawne cukierki :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czy jak połączę Xpanda ze zwykła kreatynką to coś złego się stanie? :mysli:

Opublikowano

nieee:) bierz mono w dni nietreningowe i np rano w treningowe a x przed treningiem:) :hi:

Opublikowano

Czy jak połączę Xpanda ze zwykła kreatynką to coś złego się stanie? :mysli:

zostaniesz usmiercony :decayed:
Opublikowano

Czy jak połączę Xpanda ze zwykła kreatynką to coś złego się stanie? :mysli:

Nic nie będzie :) Rób jak mówi Zmija i będzie git :) Ja tak jechałem na tym nowszym Xpand'zie + mono Universala :)
Opublikowano

a ja widziałem jeszcze, że dużo osób bierze mono przed treningiem i po :mysli: więc może Xpanda przed a po treningu mono?

Opublikowano

tak pisalem:)) czytaj uwazniee:) :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a ja widziałem jeszcze, że dużo osób bierze mono przed treningiem i po :mysli: więc może Xpanda przed a po treningu mono?

widze ze moj xpand sie przyda :) teraz zaluje ze oddalem ale mam nadzieje ze beda przyrosty .... ja jestem w finaldii i mialem nie cwiczyc ale zapisalem sie na silke i wracam powoli do formy po rocznej przerwie :) i wlasnie wybieram sie do sklepu tutaj i chce kupic podobny zestaw mono kreatynka i jakiegos stacka nie wiem co tu dostane , ale mialem xpanda wlasnie brac z kreatynka wiec smialo :)

Opublikowano

nieee:) bierz mono w dni nietreningowe i np rano w treningowe a x przed treningiem:) :hi:

troszkę inaczej napisałeś, bo mi chodziło o to, żeby brać codziennie X-panda i codziennie mono, z tym że X-panda codziennie przed treninigiem a mono od razu po :tongue4: więc jakby nie było to jest różnica pomiędzy tym co Ty napisałeś :decayed:

Opublikowano

szkoda marnowac X w dni nie treningowe:))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.