Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak u was z apetytem w te gorace dni....? ja mam maly problem ale wpycham na sile :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie z aptetytem nigdy nie było problemu :D :D Ale za 3 tygodnie idę się porzeźbić trochę więc trzeba będzie zmienic diete

Opublikowano

kurde a ja w ten gorac mam slabszy apetyt lekko... ale nie daje sie:) no ja w tym roku o rzezbie nie mysle bo 82 kg niebede rzezbil :polew: :polew:bo 60 zostanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No u mnie niestety rzeźba by się przydała lekko bo 91kg jest :embarrassed:

Opublikowano

No u mnie niestety rzeźba by się przydała lekko bo 91kg jest :embarrassed:

a ile masz wzrostu?

Opublikowano

180cm

Opublikowano

No u mnie niestety rzeźba by się przydała lekko bo 91kg jest :embarrassed:

Zalozylem sobiee ze jak nie bedzie 110 na wadze to rzezby nie bedzieee.... wiec jeszcze mi sie zejdzie torchee;)

Opublikowano
:D Ale ja jestem dosyć podlany...
Opublikowano

przy Twoim wzroście nie powinieneś być ulany, weź jakiegoś spalacza i walcz z tym, ja mam 108kg przy 192cm i tłuszczu jest bardzo mało, a i tak walczę żeby było jeszcze mniej przy tej samej wadze :naughty: dlatego proces jest powolny bo masa mięśniowa musi pozostać, ogranicz węgle a wcinaj dużo białka

Opublikowano

:D Ale ja jestem dosyć podlany...

ja mam 182 wiec niewielka roznica i jak wazylem 102kg to dla mnie bylo juz za duzo...wtedy bylem lekko zalany... Ostatnio zszedłem do 96kg i jest i niebo lepiej :)
Opublikowano

przy Twoim wzroście nie powinieneś być ulany, weź jakiegoś spalacza i walcz z tym, ja mam 108kg przy 192cm i tłuszczu jest bardzo mało, a i tak walczę żeby było jeszcze mniej przy tej samej wadze :naughty: dlatego proces jest powolny bo masa mięśniowa musi pozostać, ogranicz węgle a wcinaj dużo białka

chcialbym miec wlasnie taka wage jak TY :) :) Gratulujeee!!!:) ja mam 188:)

Opublikowano

No dobra, ale weźcie pod uwagę fakt, że ja z kulturystyką mam do czynienia dopiero od listopada zeszłego roku więc nie wiadomo ile tych mięśni też nie ma...

Opublikowano

no to nie poddawaj się i ćwicz ostro bo... duży może więcej :naughty:

Opublikowano

No tak, teraz właśnie skończyłem cykl kreatyny i nie wiem co dalej. Nie chcę się zalać bardziej a już brzuch i tak mi wisi i nie jest zbity tak jak u innych, dlatego nie wiem, rzeźba czy nie

Opublikowano

Panowie co polecicie zmniejszenie objętości w pasie tak o 10cm stosuje 6W juz 3 tydzień i niby coś tam daje ale to wciąz mało.... reszte mam ok nie ma tłuszczu ale brzuch jak nic nie jem jest ok ale jak zjem duży obiad i wypije na siłce 1,5 l płynu to masakra wywala mnie do przodu ostro.... dodam ze nigdy wcześniej nie robiłem brzucha. moze jakiś spalacz polecicie dobry to jutro zakupie sobie.... i czy mozna łączyć spalacz z kreatyną ?

Opublikowano

można łączyć spalacz z kreatyną, ja używam tego:

http://www.musclepower.pl/fitness-authority-thyroburn-fat-calliper-120-kaps/spalacze-tluszczu

i jestem zadowolony z efektu, masa zostaje a tłuszcz się "wytapia"

Opublikowano

Takie też by mnie zadowoliło, niekoniecznie trzeba schudnąć ale trochę tłuszcz zgubić w moim przypadku

Opublikowano

Panowie co polecicie zmniejszenie objętości w pasie tak o 10cm stosuje 6W juz 3 tydzień i niby coś tam daje ale to wciąz mało.... reszte mam ok nie ma tłuszczu ale brzuch jak nic nie jem jest ok ale jak zjem duży obiad i wypije na siłce 1,5 l płynu to masakra wywala mnie do przodu ostro.... dodam ze nigdy wcześniej nie robiłem brzucha. moze jakiś spalacz polecicie dobry to jutro zakupie sobie.... i czy mozna łączyć spalacz z kreatyną ?

tez mam problem z tym jak sie najem i wypije plyny to mi brzuch wywala do prozdu tylko najsmieszniejsze ejst to ze jest do przodu ale kratke widac.... denerwuje mnie to bo wtedy mam bardziej go niz klatke widoczna.... ale mysle ze to od gainera .... i moze sie po cyklu unormuje

Opublikowano

dzis kupiłem sobie spalacz, Gość polecił mi na początek ten, stwierdził ze jak na piewrwszy raz to powinien wystarczyć i nie ma sensu pakować najsilniejszego bo późńiej organizm sie przyzwyczai, zacząć od słabszego i zobaczyć jak zadziała tak więc :

http://www.bcaa.pl/odzywki_trec/thermo_fat_burner_90tab_30tab_gratis_vip_28.html

co o nim myślicie ?

Opublikowano

cena ok, ja osobiście nie kupuje nic z Trec-a po tym jak się produkcja przeniosła do Polski i zaczęli jakieś gówno sypać do tych odżywek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.