Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nozki zrobione;)) obwody ida jak szaloneee juz mam spodnie ciasnawe niedlugo bede musial szafe wymieniac :decayed: :decayed:

a ja myślałem ze spodnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos szuka dobrego stacku kreatynowego polecam zdecydowanie Green Magnitude dla mnie lepsza kreatyna niz slawny Storm

http://www.sfd.pl/sklep/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html

Ta firma ma w ogóle super odżywki, ja próbowałem White flood (bez kreatyny), bo akurat byłem po cyklu kreatynowym i super pobudzenie oraz podtrzymanie intensywności treningu, geranium robi robotę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wciskam w siebie mono universala :sick3:

ale stara koleżanka mnie podbudowała, bo powiedziała, że urosłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie próbował ktoś Napalm'u (prod. Muscle Warfare) ??

Zakupiłem dzisiaj ale jeszcze nie spróbowałem...

daj znac jak dziala bo myslalem nad nim

ja teraz mysle co kupic jako stack przedtreningowy ale nie wiem co wybrac,jadlem juz Xplode,Shock Teraphy,Super Pump,Shotgun i najlepiej dzialal na mnie xlopde

Ja już po kilku treningach z Napalmem i jestem zadowolony :) ...przedtreningówka pozbawiano kreatyny więc pomiędzy cyklami kreatynowymi tez można jeść :kox: ...pobudzenie wporządku (bez paranoicznego rzucania po ścianach :kox: ), chęć do treningu równierz, gorzej z pompą ale zawsze można dorzucić jakąs arginine :decayed:

No i ogromny plus za brak "zjazdu" jak już przestaje działać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie spodnie do biegania :kox: Ale w nich za***iście nogi wyglądają :evil:

Dzisiaj bicepsik i tricepsik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale stara koleżanka mnie podbudowała, bo powiedziała, że urosłem :decayed:

może za dużo ciuchów na siebie włożyłeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale stara koleżanka mnie podbudowała, bo powiedziała, że urosłem :decayed:

może za dużo ciuchów na siebie włożyłeś :decayed:

kurde to by się zgadzało :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam od jakiegos czasu wiec i ja sie dolacze czase ;)

Moj staz to taki hmm sredni ale jakis tam jest :P

3 lata treningu, 1.5 roku domator i 1.5 roku silownia

Bylo 72kg na 180 wzrostu i obecnie jest 91 kg :)

Staram sie rowno trzymac miske ( diete ) i narazie to tylko biore jako suplementy bialko UNS-a i glukoze po silowni :hi:

Musze jakies witaminy i minerały sobie kupic, macie cos sprawdzonego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze jakies witaminy i minerały sobie kupic, macie cos sprawdzonego ?

olimpu :

http://allegro.pl/vita-min-multiple-sport-olimp-6okap-witaminy-wyso-i1646248254.html

lub animal pack :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam od jakiegos czasu wiec i ja sie dolacze czase ;)

Moj staz to taki hmm sredni ale jakis tam jest :P

3 lata treningu, 1.5 roku domator i 1.5 roku silownia

Bylo 72kg na 180 wzrostu i obecnie jest 91 kg :)

Staram sie rowno trzymac miske ( diete ) i narazie to tylko biore jako suplementy bialko UNS-a i glukoze po silowni :hi:

Musze jakies witaminy i minerały sobie kupic, macie cos sprawdzonego ?

ZMA - cynk, magnez, potas

CENTRUM z luteiną x 100 tabl.:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam od jakiegos czasu wiec i ja sie dolacze czase ;)

Moj staz to taki hmm sredni ale jakis tam jest :P

3 lata treningu, 1.5 roku domator i 1.5 roku silownia

Bylo 72kg na 180 wzrostu i obecnie jest 91 kg :)

Staram sie rowno trzymac miske ( diete ) i narazie to tylko biore jako suplementy bialko UNS-a i glukoze po silowni :hi:

Musze jakies witaminy i minerały sobie kupic, macie cos sprawdzonego ?

ZMA - cynk, magnez, potas

CENTRUM z luteiną x 100 tabl. :cool1:

Filomag B6 i zincas forte:) ZMA apteczne bedzie tanszee:)) a napewno nie gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiliscie, dzis po pracy poszedlem do swojego cudownego sklepu :D tam to zebym mial kase to bym kupil wszystko ehehe :good:

To ze skonczyly mi sie wegle ( cukier ) dextroze to kupilem sobie Carbo z fitmaxa, wczesniej mialem OLIMP Carbo Nox i z Olimpu owa Dextrex-a i powiem ze dextrex pomimo ze moze w smaku jest baaardziej o wiele slodszy to bardziej mnie stawialo na nogi po cwiczeniach i uzupelnialo energie. Zobaczymy jak fit max mnie uzupelni :) .

Z witamin porozmawialem i poradzil mi .. nie zgadniecie co.. otoz.. TESTED NUTRITION Tested ZMA - ZN-MG-B6.

Białko zakupilem UNS-a i powiem ze jest bardziej niz dobry i przy nim narazie zostaje, mam jeszcze pol wiadra :decayed:

Jutro barki i nogi :cool1:

Ps. Wrzesien gdy mina cieple, czasem jakies piwkowe dni zaczynam cykl kreatyny.. zobaczymy co z tego wyjdzie.. mam cel do 100 kg masy pozniej formowac i oby sie nie zalac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie carbo nox Olimpu to strata kasy :thumbdown: żeby coś poczuć to trzeba podwójną-potrójną dawkę dać, czyli zamiasta 50 g na 500 ml daję 100-150 g :good:

wcześniej miałem Vitargo (FA) i było nawet spoko, tylko jak to Vitargo bardziej żelowe co mi nieodpowiadało :wink4:

kumpel pije Carbo FitMaxa i sobie chwali, tylko że on to pije jak izotonika :mysli:

ja na razie jestem na cyklu kreatynowo-Xpandowym, na razie nic nie czuć, Xpand działa słabo :thumbdown: ale pompka pewnie będzie za jakieś 2-3 tygodnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz przed treningowych dopalaczy ktoś z Was stosuje inne suple bądź dietę? :cool1: Bo nie dostarczając odpowiedniej ilości białka,to mimo brania tych kopaczy nie będziecie mieli pożądanych przyrostów.

P.S W najnowszym Muscular Development wyczytałem, że nie warto przesadzać z jedzeniem tuńczyka ponieważ zawiera metale ciężcie i rtęć. Niektórzy mieli nawet widoczne skutki uboczne, więc zaleca się jeść:"jedna puszka tuńczyka białego co 9 dni (...) tuńczyk "light" co 3 dni". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jem dużo mięsa dziennie + odżywka białkowa jeśli nie mogę danego dnia zjeść normalnego posiłku :wink4: no i oczywiście Carbo, żeby organizm miał skąd czerpać energię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...