Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 2 lata temu cwiczylem w sumie to bardziej na sile bo przy wadze 70kg wyciskalem 120kg

Teraz zaczolem jezdzic jako kieowca na tirze jezdze juz pare miesiecy a przytylem juz 8kg wiec postanowilem spowrotem sobie pocwiczyc tylko ze treningi wypadaja mi tylko w sobote i w niedziele

co powiecie na 2 treningi w dniu ?? jeden rano 2 wieczorem ?? zeby zrobic wszystkie partie w weekend

teraz waga 83kg 175cm wzrostu tak do 90kg chcial bym dobic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możesz,wiadomo.Ale dwa razy dziennie to pewnie ci się szybko znudzi.Pozatym pasowałoby przełamać ten tydzień jakimś treningiem.Chodzi o organizm,żeby nie zapominał że nastawia się na wysiłek i odbudowę.

Gdybym sam miał taką sytuację,to ćwiczyłbym sobota i niedziela po razie.Pomijając trening klatki i tricepsa,który bym odrabiał w tygodniu,pompkami na tysiąc sposobów,expanderem lub gumami.W sobotę barki+nogi,w niedzielę plecy+biceps.Sobotni by był trochę dłuższy,ale ciężko inaczej bo wiadomo duże z małymi,i duże pierwsze.Brzuch z tym w tygodniu i jeden raz weekenda.

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

Poczytaj o treningu bez sprzętu,z tricepsem i klatką to najłatwiej.Pompki na wąsko,triceps więzienny,opuszczanie na ławce,byle czym właściwie.A jak kupisz se gumy to można szaleć zza głowy,w opadzie tułowia-narciarz,jest tego dużo więcej.Ja taką partyzantke robię jak jade gdzieś na pare tygodni.I fajna odmiana,zawsze pompa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze w tygodniu nie mam za bardzo kiedy jezdze w podwojnej obsadzie zadnej pauzy nie robimy :decayed:

tylko ja jade to zmiennik spi a jak on jedzie to trzeba isc spac bo za 4,5h znow bede jechal wiec nie ma kiedy cwiczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze w tygodniu nie mam za bardzo kiedy jezdze w podwojnej obsadzie zadnej pauzy nie robimy :decayed:

tylko ja jade to zmiennik spi a jak on jedzie to trzeba isc spac bo za 4,5h znow bede jechal wiec nie ma kiedy cwiczyc ...

Fajna robota,a właściwie styl życia:kwasny:.To chyba ci twoja opcja została.Tylko dobrze rozplanuj kolejność i połączenia,żebyś np.rano nie ćwiczył bicepsa,a wieczorem chciał robić plecy.To samo z barkami,klatką i tricepsem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o tej diecie ? ważę 70 kg, cel -> oczywiście coś z tym zrobić. Nie lubię ryb, stąd tyle kurczaka, można go czymś zastapić oprócz ryb ? pomijając indyka ?

[TABLE=width: 562]

1 śniadanie

7.00

[TD=colspan: 4]Platki owsiane 100g + 200ml mleka[/TD]

[/TD]

[TD=colspan: 4]3 jaja kurze całe

[/TD]

2 śniadanie

10.35

[TD=colspan: 3]Chleb żytni pełnoziarnisty 150g (3 kromki)

[/TD]

[TD=colspan: 3]szynka z piersi kurczaka (chuda szynka) 100g

[/TD]

3 przed obiad

13.30

[TD=colspan: 3]Chleb pełnoziarnisty 100g ( 3 kromki grahama)

[/TD]

[TD=colspan: 3]szynka (indyk/ kurczak) 100g

[/TD]

4 obiadek

15.00

ryż

80g

[TD=colspan: 2]pierś z kurczaka 100g

[/TD]

pomidor

5 posiłek przedtreningowy

17.00

ryż 80 g

[TD=colspan: 2]pierś z kurczaka 100g

[/TD]

ogórek

od razu po treningu

sok/

[TD=colspan: 2]rodzynki / banan/

[/TD]

miód 50 g

posiłek potreningowy

19.30

ryż 80 g

[TD=colspan: 2]pierś z kurczaka 100g

[/TD]

ogórek

6 posiłek

21.30

[TD=colspan: 2]twaróg chudy 100g

[/TD]

[TD=colspan: 2]oliwa z oliwek 10g

[/TD]

[TD]

[/TABLE]

dzięki za wszelkie wskazówki, zima idzie trzeba coś z sobą zrobić :wink:

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

do tego:

[h=1]Gaspari Nutrition - Amino Max 8000 , Carbo , INNER ARMOUR Muscle-Peak , Glutamina L Trec, Monohydrat[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym chlebem to tez nie ma co szalec, ja kiedys kanapeczki do pracy bralem bo wygodniej to podlalo mnie i ciezko bylo sie ruszac, puchna jak nic.

Jak masz carbo to juz miodu, rodzynek i banana nie bierz po silowni. Ja coraz bardziej zmniejszam sobie dawki z carbo, podlewa mnie po nim i chyba wroci do bananow, chodz wolniej sie wchlaniaja a posilek potreningowy mam dosc szybko..

BTW. Rybki bardzo zdrowe sa i sproboj roznych odmian, a moze gotowana, duszona, wedzona, z puszki ? Ja to mam bzika na pkt ryb i w roznych juz sposobach ich jadam..

---

Mam pytanie, podziembieni chodzicie na silownie ? Od paru dni, kaszelek i lekko zatkany nos, w piatek zrobilem trening i poszedl w miare, ale dzis chyba lepiej nie jest i kurcze nie wiem czy isc czy nie, odpuszcze to dziwnie bede sie czul, ale jak mam isc nie zrobic pelnego treningu to tez lipa.

Drugie pytanie, zostalo mi troche mono, na jakies 2 tygodnie wiec.. zjesc to czy zostawic ? Na mono robilem juz hmm 4 cykle i w ostatniej dalej mnie kopalo, ale dopiero w 4 tygodniu.. I teraz dokupic mono i zrobic jeszcze z raz czy tym razem jablko ? Nie chce narazie laczyc dwoch odmian, to zostawie sobie na/po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak mnie łamie,i czuje stawy to nie tykam złomu.Łakomiłem się wcześniej,ale trening zazwyczaj do d*py,a po nim człowiek się nie regeneruje zbyt szybko bo organizm walczy z chorobą.Takie jego priorytety,przetrwać,nie rosnąć,niestety:decayed:.Wyzdrowieć jak najszybciej i szybki powrót do formy.Ale to indywidualne podejście ,bo bardzo rzadko coś łapie.Z tym że jak już się trafi to ostro i momęt lece z wagi.Tak od dziecka miałem.

Do badboya.Jeśli jesteś przypadkiem ektomorfikiem i chcesz nabrać mięska ,to ja bym jadł co 3godziny,a większe porcje.Krótsze przerwy powodują jeszcze szybszą przemianę materii,a ekto ma turbo żołądek:decayed:.Przed treningiem godzinę,posiłek duży.Po treningu za***isty!!!Ja zamiast 6 dałbym 5 posiłków,wypada pięknie.

Z rybami to jak poprzednik ci powiem,prubuj różne.Ja mogę codziennie,a tuńczyka jem codziennie w pracy-wygodnie.Na samej oliwie nie pociągniesz ,ryby morskie przy siłowni 2x wtygodniu by wypadało:wink:.

Sprubuj dorsza,flądrę na początek.A jak poczytasz o właściwościach odżywczych poszczególnych gatunków to ci się od razu zachce:naughty:.

Łobus,daj ulubione przepisy na ryby.Też jestem fanatykiem.Żre,choduje,łapie w słodkiej i słonej wodzie.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem dzis na silowni, odpuszcze pare dni.. Dzis przesiedzialem w domu i guzik chyba lepiej, zaraz wygrzac sie, witaminy i w spanie. Po pracy zrobilem sobie szaszlyki, to bede mial co podjadac i papryka ma duuuuzo witaminy C, wiecej niz cytryna i lepiej przyswajalna od roznych rutino podobnych :decayed: . Przewalone mam, bo w pracy choruja 2 osoby i musze z nimi siedziec, zamiast isc na wolne to siedza i mnie truja wrr... ale oczywiscie dla nich praca wazniejsza..

Co do np. mojej materii to mozna zegarek ustawiac, glodny robie sie dokladnie co 3 godziny, mozliwa pomylka to o 15 min :wink: Mam tak podkrecony metabolizm ze szok.

DSC04378.jpg

Jak wyzdrowieje to napisze pare przepisow z rybkami, mam gdzies chyba nawet zdjecia. Ostatnio bardziej faze mam na wedzone, sa drozsze ale wieczorem lubie sie pobawic z nimi hehe ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od h*ja witaminy C jest w natce pietruszki,właśnie zajadam z twarożkiem i czosnkiem.Profilaktyka,bo kobita już połamana.A cytryny to mit,szczególnie w herbacie.Bo wit.C h*j strzela w wyższych temperaturach:wink: i zostaje tylko smak.

Miód se zalej na noc wodą,zimną a jutro wpuść w to całą cytrynę i wypij.Tak rozpuszczony ma właściwości lecznicze(propolis te sprawy),a na świerzo to tylko kaloryczność.

Gardło-herbata z tymianku.Tabletki do ssania tymianek i podbiał.

Katar-krople dla dzieci z soli fizjologicznej-wersja lajt.A na skórwysyński katar,przecięty ząbek czosnku wetknąć w dziórkę od nosa na 10 minut.Potem druga dziórka.Uprzedzam jest hardkorowo na pierwszy raz,ale działa.

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

No i tran,z rana jak Fred z 'chłopaki nie płaczą':decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tym? http://piotrmuscleblog.com/?p=1

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

żeby nie było wątpliwości że reklamuję ten produkt to dodam tylko że znalazłem tą stronę przypadkowo i wydaje mi się że to raczej jakiś reklamowy blog bo nawet komentarze jakieś takie dziwne a trochę nie chce mi się wierzyć że można uzyskać taki efekt w takim czasie i głównie po tym produkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to na fejsie dwa dni temu w reklamach, tzn tego bloga. Niby blog i komentarze, ale dla mnie to tylko reklama, zwlaszcza te śmieszne fotki i komenty, żadnego negatywnego, ostrożnego. Kiedyś oglądałem dokument też o takich reklamach ze zdjęciami przed/po

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tym? http://piotrmuscleblog.com/?p=1

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

żeby nie było wątpliwości że reklamuję ten produkt to dodam tylko że znalazłem tą stronę przypadkowo i wydaje mi się że to raczej jakiś reklamowy blog bo nawet komentarze jakieś takie dziwne a trochę nie chce mi się wierzyć że można uzyskać taki efekt w takim czasie i głównie po tym produkcie

dokładnie. Wszystkie komentarze zalatują reklamą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaką kreatynkę (monohydrat) polecacie? Ale tylko w kapsułkach, bo proszku jakoś nie mogę brać :kwasny: Oczywiście w jakiś rozsądnych pieniążkach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakie produkty z FITMAX-a ale ogolnie chyba nic od nich nie mialem...

Mam takie w miare szybkie pytania..

Co robicie na sniadania ? Chodzi mi bardziej o przepisy. Troche nudza mi sie platki owsiane z jajkami rodzynkami, miodem i migdalami, omlet jeszcze jakos wchodzi ale szukam czegos nowego :decayed:

Druga sprawa to kreatyna, pisalem wczesniej ale bez echa, zostalo mi troche mono, na jakies 2 tygodnie wiec.. zjesc to czy zostawic ? Na mono robilem juz hmm 4 cykle i w ostatniej dalej mnie kopalo, ale dopiero w 4 tygodniu.. I teraz dokupic mono i zrobic jeszcze z raz czy tym razem jablko ? Nie chce narazie laczyc dwoch odmian, to zostawie sobie na/po nowym roku.

Musze kupic bialko i rekawiczki wiec i wzial bym, kreatyne.

A tak w ramach ciekawostek, wczoraj na silowni koles bez rozgrzewki ( bo robienie/wymachiwanie rekami nie liczy sie moim zdaniem do rozgrzewki ) od razu zabral sie za wycisk plaski na klate, zalozyl 120 kg i ciach.. zerwal miesien i cycek mu wisi :kwasny: .. Pamietajcie o rozciaganiu i rozgrzaniu miesni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...