Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Cena z allegro. Ale blisko mam do sklepu z odżywkami to jak patrzyłem mają cenowo podobnie, tylko zamiast proszku mają kapsy, a proszek lepiej klepie. :cheesy: Nitro jeszcze nie brałem, więc liczę na dobry efekt. O tej pompie słyszałem właśnie, że konkretna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co myślicie o Nitrobolonie II od Trec'a ? Bo zamierzam z tym od stycznia poeksperymentować? Na allegro 219zł puszka 1100g - 55 porcji w proszku. Szukam opinii i jakby ktoś brał to miło by było jakby się podzielił wrażeniami. :decayed:

Witaj - swego czasu skonsumowałem 3 puchy (tylko jeden cykl pełny).

Pompa na treningu była, siła wzrosła (wówczas pamiętam że na cyklu zaczynałem z klatką 70kg na serię, a po miesiącu przy lepszym dniu machałem 80kg x12. Po treningu mięśnie się w miarę utrzymują. Smaki dobre, rozpuszczalność w wodzie też... Masa skoczyła sporo.

Jednak po zakończeniu cyklu mega spadek (zostało może z 15% tego co było w najlepszym czasie cyklu). Wg. mnie fajne na czerwiec, aby w wakacje wyglądać lepiej... ;)

Chyba lepiej dieta, dobry trening.

I sprawdź tą cene - ja płaciłem chyba 65zł za puszkę 550g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz zależałoby mi, żeby suchej masy nabrać. Myślę, że nitro + dieta powinny dać dobry efekt. Czytałem też, żeby utrzymać dłużej efekt po nitro i żeby nie było takich spadków można wziąć HMB bo to w końcu antykatabol i pomaga utrzymać efekty.

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Takie oderwanie od tematu :D

Trenuj z OMEN'em !

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz zależałoby mi, żeby suchej masy nabrać. Myślę, że nitro + dieta powinny dać dobry efekt. Czytałem też, żeby utrzymać dłużej efekt po nitro i żeby nie było takich spadków można wziąć HMB bo to w końcu antykatabol i pomaga utrzymać efekty.

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Takie oderwanie od tematu :D

Trenuj z OMEN'em !

:grin::grin::grin:

A że tak spytam... jaki staż na siłowni?

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Co ile zmieniacie swoje treningi?

Powinno się co 1,5 - 2 miesiące aby się mięśnie nie przyzwyczaiły do tych samych skurczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz zależałoby mi, żeby suchej masy nabrać. Myślę, że nitro + dieta powinny dać dobry efekt. Czytałem też, żeby utrzymać dłużej efekt po nitro i żeby nie było takich spadków można wziąć HMB bo to w końcu antykatabol i pomaga utrzymać efekty.

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Takie oderwanie od tematu :D

Trenuj z OMEN'em !

:grin::grin::grin:

A że tak spytam... jaki staż na siłowni?

Zacząłem pod koniec lutego w tym roku. No można powiedzieć 8 miesięcy. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew:

Co się śmiejesz :punish: Że Ty nie szczędzisz swojej wątroby to nie znaczy, że inni muszą ją niszczyć od tej chemii :decayed:

Żart oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wątroby?:grin:

Piotrek się może śmieje,bo dostał omę od mikołaja.

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

dwa tygodnie miałem lenia, wczoraj coś poćwiczyłem i dzisiaj mam zakwasy :decayed:

To się napij soku z buraczka,a następnym razem już przed treningiem.Zakwasy to przeżytek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wątroby?:grin:

Piotrek się może śmieje,bo dostał omę od mikołaja.

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

dwa tygodnie miałem lenia, wczoraj coś poćwiczyłem i dzisiaj mam zakwasy :decayed:

To się napij soku z buraczka,a następnym razem już przed treningiem.Zakwasy to przeżytek:wink:

Wybacz ale podejrzewam, że Oma już go nie rusza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi: Chłopaki możecie mi pomóc:decayed: potrzebuje spalić trochę sadła, oczywiście dieta+aeroby ale możecie zarzucić jakieś spalacze? Może ktoś z was próbował np takiego czegoś:kox:THERMO FAT BURNER MAX MEGA MOCNY SPALACZ TŁUSZCZU (2822596151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja polecam Thermal PRO

Wiesz ale za 35 zł nie spodziewaj się cudów. Pewnie tyle samo by L-karnityna spaliła co to cudo z Treca :facepalm:

Ja na Thermalu, po 8 tyg. zjechałem o 5-6 kg. Oczywiście inny trening i aeroby 3 razy w tygodniu. Żałuję, że diety nie miałem, bo byłoby zapewne jeszcze lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie pomagać tymi spalaczami o ile zdrowie pozwala, ale dieta + dobry trening i masa leci w dół. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki:decayed: Oczywiście jestem wstanie wydać więcej na te spalacze tylko to co zapodałem to pierwsze lepsze na allegro:wink: w następnym tygodniu jestem umówiony do dietetyka:kox: i do dermatologa:facepalm: może on mi pomoże bo powiększyły mi się rozstępy:facepalm:

a co do treningu to mam ograniczone zdolnosci fizyczne:kwasny: z 4 miechy temu złamałem rękę w łokciu więc dużych ciężarów nie mogę podnosić, na razie u fizjoterapeuty dzwigam 2kg i mam dosc... ale w domu planuje 6 weidera moze sie uda:) co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6W to przeżytek, gadałem o tym z paroma osobami i trenerem i nie polecali tego, mięśnie potrzebują czasu na odpoczynek/regenerację, a tam ćwicząc dzień w dzień nie mają kiedy odpocząć. Katujemy mięśnie a skutek marny, bo przecież mięśnie rosną gdy odpoczywają. Ze wszystkimi z którymi gadałem mówili, żeby się za to nie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że brzuch to nie samo budowanie mięśni ale i spalanie tkanki tłuszczowej. Co z tego, że potrafię brać duże obciążenia na brzuch przy brzuszkach jak i tak mam taką warstwę tłuszczu, że mięśni nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...