Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi o domowy sposób

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak chodzi o domowy to taki jak napisales ale watpie ze ci pomoze

Opublikowano
ja mam wymyślone na stawy coś takiego bo słabo z kasa jestem wy tym miechu przez 2 tyg lub 3 tyg żelatyna wy dni treningowe 2 razy a raz jako pitny jajka na twardo biorę kroje wy plastry i zalewam żylantynom to 2 razy i dwa razy wy tyg kisiel ...

na bol stawow polecam GHRP-6 dziala w 100%:naughty:

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

olimp!!!!:polew: i ich masacraaaaaaa :grin:

no widzisz ja 2 razy brałem raz po masacre miałem mega pompę a raz nic ... więc zależności jak trafisz.

Opublikowano
ja mam wymyślone na stawy coś takiego bo słabo z kasa jestem wy tym miechu przez 2 tyg lub 3 tyg żelatyna wy dni treningowe 2 razy a raz jako pitny jajka na twardo biorę kroje wy plastry i zalewam żylantynom to 2 razy i dwa razy wy tyg kisiel ...

na bol stawow polecam GHRP-6 dziala w 100%:naughty:

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

olimp!!!!:polew: i ich masacraaaaaaa :grin:

no widzisz ja 2 razy brałem raz po masacre miałem mega pompę a raz nic ... więc zależności jak trafisz.

ale w co bys sie bal uderzyc w GHRP-6????

Opublikowano

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

StosowałAŚ :decayed:

Opublikowano

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

StosowałAŚ :decayed:

tak jak bym nie brala to bym nie polecala malo kto o takim czyms wie :decayed:

Opublikowano

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

StosowałAŚ :decayed:

tak jak bym nie brala to bym nie polecala malo kto o takim czyms wie :decayed:

Po co laska brała hormon wzrostu :shock3:

Opublikowano

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

StosowałAŚ :decayed:

tak jak bym nie brala to bym nie polecala malo kto o takim czyms wie :decayed:

Po co laska brała hormon wzrostu :shock3:

:decayed: wiesz nie tylko mezczyzni cwicza

Opublikowano

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

StosowałAŚ :decayed:

tak jak bym nie brala to bym nie polecala malo kto o takim czyms wie :decayed:

Po co laska brała hormon wzrostu :shock3:

zeby miec wiekszego dyndzla

Opublikowano

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

StosowałAŚ :decayed:

tak jak bym nie brala to bym nie polecala malo kto o takim czyms wie :decayed:

Po co laska brała hormon wzrostu :shock3:

zeby miec wiekszego dyndzla

moze Ty masz dzyndzla ale z tego co wiem kobiety nie maja:grin::grin::grin:

a po 2 nie wiecie po co to jest wiec nie komentujcie

Opublikowano

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

StosowałAŚ :decayed:

tak jak bym nie brala to bym nie polecala malo kto o takim czyms wie :decayed:

Po co laska brała hormon wzrostu :shock3:

zeby miec wiekszego dyndzla

moze Ty masz dzyndzla ale z tego co wiem kobiety nie maja:grin::grin::grin:

a po 2 nie wiecie po co to jest wiec nie komentujcie

Słyszałem tylko że jak będziesz brał za dożą dawkę to będziesz jadł makabrycznie dużo to prawda..

Opublikowano

stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć....

StosowałAŚ :decayed:

tak jak bym nie brala to bym nie polecala malo kto o takim czyms wie :decayed:

Po co laska brała hormon wzrostu :shock3:

zeby miec wiekszego dyndzla

moze Ty masz dzyndzla ale z tego co wiem kobiety nie maja:grin::grin::grin:

a po 2 nie wiecie po co to jest wiec nie komentujcie

Słyszałem tylko że jak będziesz brał za dożą dawkę to będziesz jadł makabrycznie dużo to prawda..

bralam 3 miesiace i wrecz przeciwnie dobra dieta cwiczenia i nie ma tkanki tluszczowej:wink:

Opublikowano

bralam 3 miesiace i wrecz przeciwnie dobra dieta cwiczenia i nie ma tkanki tluszczowej:wink:

I to jest komplet... Po co peptydy.

ghrp-6 raczej bym stosował do zleczania kontuzji, szybszej regeneracji. No chyba, że w zestawie z... czymś tam :whistling:

Opublikowano

bralam 3 miesiace i wrecz przeciwnie dobra dieta cwiczenia i nie ma tkanki tluszczowej:wink:

I to jest komplet... Po co peptydy.

ghrp-6 raczej bym stosował do zleczania kontuzji, szybszej regeneracji. No chyba, że w zestawie z... czymś tam :whistling:

tak mialam kontuje kolana i to powazna bo nie moglam wyprostowac ani stac na lewej nodze przez miesiac czasu siedzenie albo lezenie 24h nic nie pomagalo a bralam tabletki zabiegi a bol byl nie dowytrzymania

i dlatego zdecydowalam sie na ghrp-6 pomoglo jak do tej pory zero bolu:decayed:

i kiedys w gazecie Muscular Development bylo tez udowodnione ze zbija skutecznie tkanke tluszczowa

Opublikowano

tak mialam kontuje kolana i to powazna bo nie moglam wyprostowac ani stac na lewej nodze przez miesiac czasu siedzenie albo lezenie 24h nic nie pomagalo a bralam tabletki zabiegi a bol byl nie dowytrzymania

i dlatego zdecydowalam sie na ghrp-6 pomoglo jak do tej pory zero bolu:decayed:

i kiedys w gazecie Muscular Development bylo tez udowodnione ze zbija skutecznie tkanke tluszczowa

Też stosowałem po kontuzji barku i efekt zadowalający :wink:

A to, że udowadniali, że zbija fat to można dyskutować... według mnie samo w sobie słabo, a jak już to przy dłuuugim stosowaniu :wink: Naturalnie mogę się mylić, podpieram się jedynie swoimi doświadczeniami. Na większej grupie osób może wypada lepiej :wink:

Opublikowano

tak mialam kontuje kolana i to powazna bo nie moglam wyprostowac ani stac na lewej nodze przez miesiac czasu siedzenie albo lezenie 24h nic nie pomagalo a bralam tabletki zabiegi a bol byl nie dowytrzymania

i dlatego zdecydowalam sie na ghrp-6 pomoglo jak do tej pory zero bolu:decayed:

i kiedys w gazecie Muscular Development bylo tez udowodnione ze zbija skutecznie tkanke tluszczowa

Też stosowałem po kontuzji barku i efekt zadowalający :wink:

A to, że udowadniali, że zbija fat to można dyskutować... według mnie samo w sobie słabo, a jak już to przy dłuuugim stosowaniu :wink: Naturalnie mogę się mylić, podpieram się jedynie swoimi doświadczeniami. Na większej grupie osób może wypada lepiej :wink:

pisze to co slyszalam na temat tkanki tluszczowej ale w takim celu tego nie stosowalam tylko zeby wyleczyc kontuzje i tez polecam w 100%

Opublikowano

mam do was pytanie kiedy wyleczę ścięgna ...będę miał plan taki by waga pozostała wy miejscu ale żeby bardziej zbić wszystko....co polecacie odżywki jakie

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

pewnie nie da rady by waga została wy miejscu ale trudno najwyżej się coś schudnie byle jakoś się wyrzeźbić bardziej hmb to raczej lipa

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

iii robiąc rzeźbę robi się mniejszymi obciążeniami ale więcej razy mam pytanie czy to z siły jakoś zejdzie czy siła zostanie wy miejscu bo nie chciałbym tego zbytnio stracić

Opublikowano
mam do was pytanie kiedy wyleczę ścięgna ...będę miał plan taki by waga pozostała wy miejscu ale żeby bardziej zbić wszystko....co polecacie odżywki jakie

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

pewnie nie da rady by waga została wy miejscu ale trudno najwyżej się coś schudnie byle jakoś się wyrzeźbić bardziej hmb to raczej lipa

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

iii robiąc rzeźbę robi się mniejszymi obciążeniami ale więcej razy mam pytanie czy to z siły jakoś zejdzie czy siła zostanie wy miejscu bo nie chciałbym tego zbytnio stracić

Waga zawsze zleci nie ma na to rady :) Po za tym dieta to podstawa ćwiczenia na oślep bez ujemnego bilansu kalorycznego nic nie dadzą, no chyba ,że popalisz mięcho i zrobisz się płaski jak decha.

Opublikowano
mam do was pytanie kiedy wyleczę ścięgna ...będę miał plan taki by waga pozostała wy miejscu ale żeby bardziej zbić wszystko....co polecacie odżywki jakie

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

pewnie nie da rady by waga została wy miejscu ale trudno najwyżej się coś schudnie byle jakoś się wyrzeźbić bardziej hmb to raczej lipa

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

iii robiąc rzeźbę robi się mniejszymi obciążeniami ale więcej razy mam pytanie czy to z siły jakoś zejdzie czy siła zostanie wy miejscu bo nie chciałbym tego zbytnio stracić

Waga zawsze zleci nie ma na to rady :) Po za tym dieta to podstawa ćwiczenia na oślep bez ujemnego bilansu kalorycznego nic nie dadzą, no chyba ,że popalisz mięcho i zrobisz się płaski jak decha.

Więc co radzisz i od czego zacząć

Opublikowano

od tescia!!:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.