Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5 dni w tygodniu spędzam w kabinie.Obecnie mam 96kg,przy 183wzrostu,nie tyję ani nie chudnę,jednak motoryka organizmu spada. Zastanawiam się czy można coś robić w kabinie...:kwasny:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 dni w tygodniu spędzam w kabinie.Obecnie mam 96kg,przy 183wzrostu,nie tyję ani nie chudnę,jednak motoryka organizmu spada. Zastanawiam się czy można coś robić w kabinie...:kwasny:[/quote

czyli praktycznie masz wolne tylko od piątku do niedzieli ...

Opublikowano
5 dni w tygodniu spędzam w kabinie.Obecnie mam 96kg,przy 183wzrostu,nie tyję ani nie chudnę,jednak motoryka organizmu spada. Zastanawiam się czy można coś robić w kabinie...:kwasny:

Używaj kabla od CB jako expandera:decayed:.Lub sabotaż wspomagania kierownicy,będziesz miał łapy jak "old scool'wi" kierowcy z czasów tatry i kamaza:grin:.

O klasyce mowa:

Opublikowano

Panowie kto z was ćwiczy HIT? Tylko, że chodzi mi tutaj o normalne ćwiczenia a nie tylko aeroby. Podobno przy chęci budowania suchej masy mięśniowej, ale bardziej w stylu fit look a nie kulturystyki, jest to jedno z lepszych rozwiązań.

Głównie chodzi o to, żeby robić obwody po parę ćwiczeń ale na każdą grupę mięśniową robi się jedno główne ćwiczenie i koniec. Np widziałem gdzieś ostatnio taki trening i było mniej więcej coś takiego:

1. Wyciskanie sztangi

2. Wyciskanie hantli siedząco

3. Przysiady ze sztangą

4. Wiosłowanie

5. Uginanie ramion ze sztangą

6. Wyciskanie francuskie

Wszystko po jednej serii, przerwy pomiędzy ćwiczeniami 30 sekund. I 3-4 takie rundki.

I podobno nieźle to wchodzi.

Opublikowano
Panowie kto z was ćwiczy HIT? Tylko, że chodzi mi tutaj o normalne ćwiczenia a nie tylko aeroby. Podobno przy chęci budowania suchej masy mięśniowej, ale bardziej w stylu fit look a nie kulturystyki, jest to jedno z lepszych rozwiązań.

Głównie chodzi o to, żeby robić obwody po parę ćwiczeń ale na każdą grupę mięśniową robi się jedno główne ćwiczenie i koniec. Np widziałem gdzieś ostatnio taki trening i było mniej więcej coś takiego:

1. Wyciskanie sztangi

2. Wyciskanie hantli siedząco

3. Przysiady ze sztangą

4. Wiosłowanie

5. Uginanie ramion ze sztangą

6. Wyciskanie francuskie

Wszystko po jednej serii, przerwy pomiędzy ćwiczeniami 30 sekund. I 3-4 takie rundki.

I podobno nieźle to wchodzi.

To nie takie łatwe jak się wydaje aby były efekty trening wymaga perfekcyjnie opanowanej techniki wykonywania cwiczen, a jego sekret nie polega na dzwiganiu duzych obciazen ale na zmuszaniu miesni do wykonywania maksymalnej pracy. Powtórzenia należy wykonywać bardzo wolno i dokładnie.Pięć głownych zasad tgo treningu:

1. Ciezszy trening to lepszy trening (czyli staramy sie trenowac jak najwiecej grup miesniowych razem).

2. Trenujemy rzadko - czasami nawet raz w tygodniu i szybko - treningi sa krotkie ale bardzo intensywne.

3. Intensywnie - czyli wkladamy w trening maksimum wysilku - dzieki czemu wystarczaja 1,2 rzadziej 3 serie (praktyka pokazuje, ze przy 8-10 powtorzeniach wystarczy 1 seria), przy zaawansowaniu trenujacego dochodza dodatkowe techniki przeciazania miesni - wymuszone, negatywne, superslow itp.

4. PROGRESJA przeciazenia - z treningu na trening miesien musi pracowac ciezej.

5. Opieramy sie na podstawowych, wielostawowych cwiczeniach rozwijajacych cale cialo.

Jak chcesz plan wal na PW.

Opublikowano
Panowie kto z was ćwiczy HIT? Tylko, że chodzi mi tutaj o normalne ćwiczenia a nie tylko aeroby. Podobno przy chęci budowania suchej masy mięśniowej, ale bardziej w stylu fit look a nie kulturystyki, jest to jedno z lepszych rozwiązań.

Głównie chodzi o to, żeby robić obwody po parę ćwiczeń ale na każdą grupę mięśniową robi się jedno główne ćwiczenie i koniec. Np widziałem gdzieś ostatnio taki trening i było mniej więcej coś takiego:

1. Wyciskanie sztangi

2. Wyciskanie hantli siedząco

3. Przysiady ze sztangą

4. Wiosłowanie

5. Uginanie ramion ze sztangą

6. Wyciskanie francuskie

Wszystko po jednej serii, przerwy pomiędzy ćwiczeniami 30 sekund. I 3-4 takie rundki.

I podobno nieźle to wchodzi.

To nie takie łatwe jak się wydaje aby były efekty trening wymaga perfekcyjnie opanowanej techniki wykonywania cwiczen, a jego sekret nie polega na dzwiganiu duzych obciazen ale na zmuszaniu miesni do wykonywania maksymalnej pracy. Powtórzenia należy wykonywać bardzo wolno i dokładnie.Pięć głownych zasad tgo treningu:

1. Ciezszy trening to lepszy trening (czyli staramy sie trenowac jak najwiecej grup miesniowych razem).

2. Trenujemy rzadko - czasami nawet raz w tygodniu i szybko - treningi sa krotkie ale bardzo intensywne.

3. Intensywnie - czyli wkladamy w trening maksimum wysilku - dzieki czemu wystarczaja 1,2 rzadziej 3 serie (praktyka pokazuje, ze przy 8-10 powtorzeniach wystarczy 1 seria), przy zaawansowaniu trenujacego dochodza dodatkowe techniki przeciazania miesni - wymuszone, negatywne, superslow itp.

4. PROGRESJA przeciazenia - z treningu na trening miesien musi pracowac ciezej.

5. Opieramy sie na podstawowych, wielostawowych cwiczeniach rozwijajacych cale cialo.

Jak chcesz plan wal na PW.

Poszła wiadomość :wink:

Opublikowano

Odkryłem jedną fajną zaletę BCAA.. kac po chlaniu jest znikomy :banan:

Opublikowano

Na kaca,w spożywczym się glukoze za 2zł kupuje i pije z wodą,im więcej tym lepiej:wink:

Opublikowano

Witam wszystkich w tym nowym roku proszę o pomoc znowu problemy z ścięgnami więc odpuszczam ten drugi cykl za duży przyrost pieczenie barków i klatki piersiowej więc nie ma co ciągnąć czas na regeneracje więc poszukuje coś na ścięgna porostu podczas treningu przeskakują i co sądzicie żeby zakupić witaminy animala...

a jeśli chodzi o picie to się nie pije i tyle...

Opublikowano
Witam wszystkich w tym nowym roku proszę o pomoc znowu problemy z ścięgnami więc odpuszczam ten drugi cykl za duży przyrost pieczenie barków i klatki piersiowej więc nie ma co ciągnąć czas na regeneracje więc poszukuje coś na ścięgna porostu podczas treningu przeskakują i co sądzicie żeby zakupić witaminy animala...

a jeśli chodzi o picie to się nie pije i tyle...

Kup Animal Flex'a ludzie chwalą sobie .

Opublikowano
Witam wszystkich w tym nowym roku proszę o pomoc znowu problemy z ścięgnami więc odpuszczam ten drugi cykl za duży przyrost pieczenie barków i klatki piersiowej więc nie ma co ciągnąć czas na regeneracje więc poszukuje coś na ścięgna porostu podczas treningu przeskakują i co sądzicie żeby zakupić witaminy animala...

a jeśli chodzi o picie to się nie pije i tyle...

Kup Animal Flex'a ludzie chwalą sobie .

słuchaj a co sądzisz o tym ze stawiku Universal Animal Pak 44 + Animal Flex 44 sasz USA (2906037915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Witam wszystkich w tym nowym roku proszę o pomoc znowu problemy z ścięgnami więc odpuszczam ten drugi cykl za duży przyrost pieczenie barków i klatki piersiowej więc nie ma co ciągnąć czas na regeneracje więc poszukuje coś na ścięgna porostu podczas treningu przeskakują i co sądzicie żeby zakupić witaminy animala...

a jeśli chodzi o picie to się nie pije i tyle...

Kup Animal Flex'a ludzie chwalą sobie .

słuchaj a co sądzisz o tym ze stawiku Universal Animal Pak 44 + Animal Flex 44 sasz USA (2906037915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Animal to animal ,jedna z lepszych marek :)

Opublikowano
Witam wszystkich w tym nowym roku proszę o pomoc znowu problemy z ścięgnami więc odpuszczam ten drugi cykl za duży przyrost pieczenie barków i klatki piersiowej więc nie ma co ciągnąć czas na regeneracje więc poszukuje coś na ścięgna porostu podczas treningu przeskakują i co sądzicie żeby zakupić witaminy animala...

a jeśli chodzi o picie to się nie pije i tyle...

Kup Animal Flex'a ludzie chwalą sobie .

słuchaj a co sądzisz o tym ze stawiku Universal Animal Pak 44 + Animal Flex 44 sasz USA (2906037915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Animal to animal ,jedna z lepszych marek :)

Oj jest dużo lepszych firm od Animala:wink:

a po drugie kazdy organizm inaczej reaguje

Opublikowano

Ja sie rozsypalem z jakims przeziembieniem. Kaszle masakrycznie, bylem u lekarza to dala mi wziewy i jakis rozkurczowy na oskrzela, Guzik mi to pomoglo i wzielo sie na migdaly, wiec znowu do lekarza, przepisala antybiotyk, na migdaly pomogl ale jak kaszle tak dalej kaszle, moze ciut mniej i nie wiem co z tym fantem zrobic. Najgorsze jest to ze na silowni bylem 2 tygodnie temu i nie wiem czy walic to i isc cwiczyc ( skonczylem antybiotyk ) czy isc znowu do lekarza, ogolnie nie pieszcze sie ze zdrowiem, ale wiem ze im szybciej wyzdrowie tym bede mial wieksza sile i wytrzymalosc. Jakies rady ? Kaszel rano mokry a pozniej caly dzien suchy az do takiego stopnia ze na wieczor miewam chrype. Syropy, miody,maliny,czosnek, i inne domowe sposoby probowalem i nic.. :facepalm:

Ciutke stracilem na masie bo z 2 kilo i juz widze jak mi fat sie robi i chce juz wrocic do cwiczen :eusathink:

Opublikowano
Witam wszystkich w tym nowym roku proszę o pomoc znowu problemy z ścięgnami więc odpuszczam ten drugi cykl za duży przyrost pieczenie barków i klatki piersiowej więc nie ma co ciągnąć czas na regeneracje więc poszukuje coś na ścięgna porostu podczas treningu przeskakują i co sądzicie żeby zakupić witaminy animala...

a jeśli chodzi o picie to się nie pije i tyle...

Kup Animal Flex'a ludzie chwalą sobie .

słuchaj a co sądzisz o tym ze stawiku Universal Animal Pak 44 + Animal Flex 44 sasz USA (2906037915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Animal to animal ,jedna z lepszych marek :)

Oj jest dużo lepszych firm od Animala:wink:

a po drugie kazdy organizm inaczej reaguje

To chętnie posłuchamy ile jest tych lepszych firm :wink:

Opublikowano

olimp!!!!:polew: i ich masacraaaaaaa :grin:

Opublikowano

Toż to vibovit mocniej klepie :grin::polew:

:decayed:

Opublikowano
Witam wszystkich w tym nowym roku proszę o pomoc znowu problemy z ścięgnami więc odpuszczam ten drugi cykl za duży przyrost pieczenie barków i klatki piersiowej więc nie ma co ciągnąć czas na regeneracje więc poszukuje coś na ścięgna porostu podczas treningu przeskakują i co sądzicie żeby zakupić witaminy animala...

a jeśli chodzi o picie to się nie pije i tyle...

Kup Animal Flex'a ludzie chwalą sobie .

słuchaj a co sądzisz o tym ze stawiku Universal Animal Pak 44 + Animal Flex 44 sasz USA (2906037915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Animal to animal ,jedna z lepszych marek :)

Oj jest dużo lepszych firm od Animala:wink:

a po drugie kazdy organizm inaczej reaguje

To chętnie posłuchamy ile jest tych lepszych firm :wink:

Jak dla mnie np BSN MHP FA GASPARI:wink:

Opublikowano

ja mam wymyślone na stawy coś takiego bo słabo z kasa jestem wy tym miechu przez 2 tyg lub 3 tyg żelatyna wy dni treningowe 2 razy a raz jako pitny jajka na twardo biorę kroje wy plastry i zalewam żylantynom to 2 razy i dwa razy wy tyg kisiel ...

Opublikowano
ja mam wymyślone na stawy coś takiego bo słabo z kasa jestem wy tym miechu przez 2 tyg lub 3 tyg żelatyna wy dni treningowe 2 razy a raz jako pitny jajka na twardo biorę kroje wy plastry i zalewam żylantynom to 2 razy i dwa razy wy tyg kisiel ...

na bol stawow polecam GHRP-6 dziala w 100%:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.