Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak rzezbisz to szybki intensywny trening 30min i do tego 30min aeroby...

niektórzy robią partie 2razy w tyg i po aeroby...

żeby rzeźbić trzeba najpierw mieć co...

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystko sie reguluje jedzeniem,mozesz cwiczyc mniej intensywnie nie zajezdzajac sie ,a robic rzezbe.Nie robie zadnych aerobow,chyba ze te po 22.

Opublikowano
View image: C360 2013 06 17 15 43 41 201jj

tak to wyglada teraz u mnie.za 1,5miesiaca ma byc planowana koncowa forma.

A nie masz problemu z kupnem koszuli ? :decayed:

Opublikowano

nie chodze w koszulach :decayed:

Opublikowano

No właśnie mam co :) a i tak nie rzeźbię :D

Opublikowano
wszystko sie reguluje jedzeniem,mozesz cwiczyc mniej intensywnie nie zajezdzajac sie ,a robic rzezbe.Nie robie zadnych aerobow,chyba ze te po 22.

Piotr ile razy jesz dziennie? Trzymasz się stałych pór dnia? Jakie suple masz wrzucone do diety?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

9bialek+1cale+60g razowego

piers 250+50g ryzu+10g slonecznika

piers 250+50g ryzu+10g slonecznika

piers 250+40g slonecznika

piers 250+30g slonecznika +30g razowego

piers 250+10g slonecznika

dla odmiany czasem tunczyk,ser bialy,losos

suple kreatyna,aakg,daa,bcaa

Opublikowano
9bialek+1cale+60g razowego

piers 250+50g ryzu+10g slonecznika

piers 250+50g ryzu+10g slonecznika

piers 250+40g slonecznika

piers 250+30g slonecznika +30g razowego

piers 250+10g slonecznika

dla odmiany czasem tunczyk,ser bialy,losos

suple kreatyna,aakg,daa,bcaa

O kur*a :decayed:

I to się nazywa dieta. Mi do tego poziomu brakują lata świetlne.

Ale ponad kg kury dziennie robi wrażenie :wink:

Nie masz problemu z żołądkiem? Tyle białka musi dawać się we znaki?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

robilem tydzien temu badania krwi,nerki watroba itd wszystko ok :wink:

problem z zoladkiem mam wtedy kiedy zjem cos innego niz to co zawsze:decayed:

Opublikowano

To chyba też niedobrze, że masz taka nietolerancję na inne jedzenie?

Wołowiny nie jesz?

Ja muszę zrobić badania wątroby i nerek, bo krew jest ok.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

myslalem tu bardziej o jakis FF lub slodyczach

Opublikowano
myslalem tu bardziej o jakis FF lub slodyczach

U mnie ff oraz kawa działa jak dobry przeczyszczacz organizmu. Słodycze jeszcze tak na mnie nie działają ale na szczęście nie mam parcia na słodkie.

U mnie jeszcze smażone nie jest mile widziane.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
wszystko sie reguluje jedzeniem,mozesz cwiczyc mniej intensywnie nie zajezdzajac sie ,a robic rzezbe.Nie robie zadnych aerobow,chyba ze te po 22.

zależy od budowy jak ktoś mocno ulany to aeroby potrzebne....

Opublikowano
wszystko sie reguluje jedzeniem,mozesz cwiczyc mniej intensywnie nie zajezdzajac sie ,a robic rzezbe.Nie robie zadnych aerobow,chyba ze te po 22.

zależy od budowy jak ktoś mocno ulany to aeroby potrzebne....

Zobacz na archiwalne zdjęcia z Oświęcimia i powiedz mi że to zależy od budowy... Obetniesz kalorie to schudniesz

Opublikowano
Koledzy od kiedy siedze na forum tylko trwają rozmowy na temat odzywek itp. Nikt nie chwali się swoim planem ćwiczeń nikt nie potrzebuje modyfikacji?

Dzisiaj mija mój drugi tydzień od kiedy połączyłem z siłownią bieganie. Wysiłek niesamowity, gdyż biegam bezpośrednio po siłowni, bez żadnej przerwy. NIe sa to wyczynowe biegi, gdyż tak ok 15 minut, ale daje w kość. Chcę zrzucić trochę masy i oczywiście brzuszek. Ktoś łączył takie treningi?

Ja np biegam przed treningiem 12min-3km na bieżni a później dość intensywny trening np 4-y serie po 12-15 powtórzeń podciągania w 10kg kamizelce, następnie kilka serii brzuszków z 16kg obciążeniem, wyciskanie płaskie 80kg 4x12 powt, 4 x 25powt unoszenia ciężaru ciała na poręczach(ugięcia ramion) + 10 minut obijania worka treningowego. Taki trening 3x w tygodniu + 2x bieg 10km. Wycisk niesamowity ale jest warty efektów. Tłuszczyku ubywa a kondycja rośnie w tempie astronomicznym:wink: BCAA obowiązkowo i od trzech tygodni testuje beta-alanine. Z czystym sumieniem polecam

Opublikowano
Koledzy od kiedy siedze na forum tylko trwają rozmowy na temat odzywek itp. Nikt nie chwali się swoim planem ćwiczeń nikt nie potrzebuje modyfikacji?

Dzisiaj mija mój drugi tydzień od kiedy połączyłem z siłownią bieganie. Wysiłek niesamowity, gdyż biegam bezpośrednio po siłowni, bez żadnej przerwy. NIe sa to wyczynowe biegi, gdyż tak ok 15 minut, ale daje w kość. Chcę zrzucić trochę masy i oczywiście brzuszek. Ktoś łączył takie treningi?

Ja np biegam przed treningiem 12min-3km na bieżni a później dość intensywny trening np 4-y serie po 12-15 powtórzeń podciągania w 10kg kamizelce, następnie kilka serii brzuszków z 16kg obciążeniem, wyciskanie płaskie 80kg 4x12 powt, 4 x 25powt unoszenia ciężaru ciała na poręczach(ugięcia ramion) + 10 minut obijania worka treningowego. Taki trening 3x w tygodniu + 2x bieg 10km. Wycisk niesamowity ale jest warty efektów. Tłuszczyku ubywa a kondycja rośnie w tempie astronomicznym:wink: BCAA obowiązkowo i od trzech tygodni testuje beta-alanine. Z czystym sumieniem polecam

Fajny trening :wink: Ja muszę wrzucić jakiś funkcjonalny na lato, ponieważ nie będę miał ŻADNEGO dostępu do siłowni. Jedynie hantle 7,5 kg oraz 12,5 kg :facepalm:

Jeszcze rower będę miał no i bieganie chciałbym uskutecznić.

Opublikowano

Więc najlepiej bieganie i masz mnóstwo fajnych ćwiczeń z ciężarem własnego ciała(podciąganie, pompki, ugięcia ramion, brzuszki i dużo dużo innych).

Opublikowano
wszystko sie reguluje jedzeniem' date='mozesz cwiczyc mniej intensywnie nie zajezdzajac sie ,a robic rzezbe.Nie robie zadnych aerobow,chyba ze te po 22.[/quote']

zależy od budowy jak ktoś mocno ulany to aeroby potrzebne....

Zobacz na archiwalne zdjęcia z Oświęcimia i powiedz mi że to zależy od budowy... Obetniesz kalorie to schudniesz

głupi przykład dałeś bo tu chodzi i stracie tłuszczu a zarazem zyskania trochę mięsa a sama dieta mięśni nie powiększy.

sam trening czy dieta dużo nie dadzą musi być to i to...

Opublikowano
9bialek+1cale+60g razowego

piers 250+50g ryzu+10g slonecznika

piers 250+50g ryzu+10g slonecznika

piers 250+40g slonecznika

piers 250+30g slonecznika +30g razowego

piers 250+10g slonecznika

dla odmiany czasem tunczyk,ser bialy,losos

suple kreatyna,aakg,daa,bcaa

O kur*a :decayed:

I to się nazywa dieta. Mi do tego poziomu brakują lata świetlne.

Ale ponad kg kury dziennie robi wrażenie :wink:

Nie masz problemu z żołądkiem? Tyle białka musi dawać się we znaki?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

taaa, a na spotach to wali jakby szambo wylało:decayed:

Opublikowano

Magic co ty ćpasz :nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.