Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz błąd w nagłówku aukcji. Masz napisane, że obciążenie 5 kg :wink:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziękuję. Już poprawiłem.

BLAST U.S.A - Obciążenia ŻELIWNE to są dokładnie te obciążenia co mogę załatwić za 5,50zł za kg.

Opublikowano

Dziś kupiłem na pompę FA PUMP CORE

FA Nutrition Pump z linii Core

Łaziłem po siłowni jak nawiedzony, ale dobrze pompuje i wzmacnia ..ale beta alaniny tyle doj**ali że skóra szczypie na maxa nawet na wewnętrznej części dłoni :shock3: Po MuscleFarm Assault było delikatne szczypanie 10 minut i koniec..a po FA PUMP szczypało mnie wszystko z godzinę :decayed::facepalm:

Kuźwa chyba będę brał połowę zalecanej dawki bo to się wykończyć idzie .

Opublikowano

Trzeba by sprawdzić inne produkty z tej linii ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Ogólnie produkty FA stoją na dobrym poziomie

Opublikowano
Ogólnie produkty FA stoją na dobrym poziomie

Potwierdzam :wink:

Ale jestem ciekaw ich linii Core :decayed:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Trzeba by sprawdzić inne produkty z tej linii ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

No ja chyba wezmę teraz BCAA z FA tylko muszę doczłapań tego Aktivlaba co mam :facepalm:

I chyba muszę zredukować brzuch bo przylewa mnie :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

zmniejsz ilosc wegli w diecie,to nie bedzie

Opublikowano

Ja zacząłem ćwiczyć z TRXem. Jak na razie próbuje różnych ćwiczeń bez konkretnego planu. Muszę kupić sobie hak pod sufit bo na drzwiach się słabo ćwiczy i niestety są ograniczenia

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

... zakupilem DYMATIZE ELITE MASS GAINER i jestem zadowolony :wink: lecz potrzebuje jeszcze bdb. bialko i mam pytanie czy brac tej samej firmy...

DYMATIZE ISO 100 Hydrolyzed - DYMATIZE ISO 100 2275g waniliowy

czy polecacie cos lepszego ?

Calories 106

Total Fat 0g

Cholesterol 0mg

Total Carbohydrate 0g

Sugars 0g

Sodium 50mg

Protein 25g 50%

Calcium 60mg 6%

Sodium 50mg 2%

Opublikowano

Dymatize miało jakieś wałki z białkiem, nie wiem jak teraz, sprawdź białka optimum.

Opublikowano
Ja zacząłem ćwiczyć z TRXem. Jak na razie próbuje różnych ćwiczeń bez konkretnego planu. Muszę kupić sobie hak pod sufit bo na drzwiach się słabo ćwiczy i niestety są ograniczenia

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Z TRX powinna być książka z planem ;) obejrzyj DVD dołączone do zestawu o ile dostałeś, jest sporo dobrych uwag. Przede wszystkim we wszystkich ćwiczeniach należy kontrolować ruch bioder tzn trzymać cały czas korpus napięty, bez przuruchu biodrami przód-tył :)

Odnośnie nowej i starej wersji to jest różnica w klamrach regulujących długość i w uchwytach, reszta to samo.

Odnośnie ćwiczenia na drzwiach to jest niewiele ćwiczeń których nie można wykonać.

Dla mnie najlepsze połączenie to TRX + drążek :)

Opublikowano

Książka z planem jest dla laików co nigdy nie mieli do czynienia z siłownią :wink:

DVD pokazuje tylko niektóre ćwiczenia ale jest ok.

Mając TRC zawieszone na drzwiach jest wiele ćwiczeń, których nie można wykonać :wink:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Może mam inną książkę bo moja jest całkiem spoko :) Odnośnie ludzi z siłowni i TRX to niestety technika większości osiłków pozostawia wiele do życzenia :) na szczęście coraz więcej ludzi widzi coś poza hasłem siła masa świnia :)

Opublikowano
Dymatize miało jakieś wałki z białkiem, nie wiem jak teraz, sprawdź białka optimum.

juz kupilem Dymatize bo z tego samego sklepu wiec gratis przesylka + promo blender :grin: sklad jest idealny pod moje widzi...

Ponoc naj. bialko i ZERO tluszczu, cholesterolu, cukrow i weglowodanow :decayed: o wałkach nic nie mowili :grin:

Ps. sa dwa rozne bialka ISO 100 od Dymatize sklad jest inny :decayed:

tu jest inne ISO 100 - 258 PLN 378 kcal

kupilem to bialko :wink: - Dymatize 2.2kg Dymatize ISO 100 Chocolate - Ł74.95 - Supplement Centre 106 kcal :kox:

Search results for: 'ISO-100'

oraz mega witaminy w bdb. cenie - Gaspari AnaVite x 180 - Ł27.99 - Supplement Centre

Opublikowano

A ja teraz ogarniam białko Treca Ultimate Protein i szczerze przyznaję, że jest MEGA słabe!!!

Jednak polskie białka są 100 lat za murzynami

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

A mogę zapytać skąd taki wniosek?

Po czym poznajesz?

Pytam z czystej ciekawości...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pierwszy wyznacznik to smak.

Powiedzmy sobie szczerze, że białko za 200 zł powinno smakować przynajmniej przyzwoicie. A jest do d*py.

Po drugie rozpuszczalność. Białko za tą kasę powinno się idealnie rozpuszczać a moje takie nie jest.

Poza tym od razu goni na kibel.

Mam porównanie z hamerykańcami, więc mogę coś o tym napisać.

Co do wpływu na muskulaturę to jeszcze nie wiem ale pewnie będzie podobnie do tańszych białek z za oceanu.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

No to faktycznie. Akurat te cechy które podałeś według mnie też są bardzo istotne.

Nie wiem jak to jest ale amerykańskie odżywki mają w sobie to "coś"...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wiesz może "jakościowo" odżywki są podobne (chociaż wg mnie w amerykańcach musi być coś niedozwolonego) to takie szczegóły niestety pokazują, że większość polskich firm jedzie jak najtańszym kosztem :facepalm:

A gdy mam do wyboru coś dobrego zagranicznego i niedobrego polskiego to wybór jest prosty.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.