Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nikt tu juz nie cwiczy ,ja tez to pier**le :decayed:

Taa jasne :polew: Ja mam pewien cel postawiony i muszę go osiągnąć jak najszybciej :kox:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pasztetowa od dudy sie konczy i hajsu dalej nie ma zeby sie dobrze odzywiac:decayed:

Opublikowano

Teraz zainwestuj w paprykarz szczeciński, mortadelę i szynkę konserwową :grin: Masa będzie a rzeźba później :jerk:

Opublikowano

po mortadeli to slyszalem, ze ladnie bary rozwala :decayed:

Opublikowano

Na masę to ryż a na biceps kurczak :D

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

dzisiaj promo w biedronie bylo niezle piersi po 11,50zl -1kg

Opublikowano
pasztetowa od dudy sie konczy i hajsu dalej nie ma zeby sie dobrze odzywiac:decayed:

:grin:

Opublikowano
dzisiaj promo w biedronie bylo niezle piersi po 11,50zl -1kg

do środy

Opublikowano
dzisiaj promo w biedronie bylo niezle piersi po 11,50zl -1kg

Chyba kupię parę kg :decayed:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Przedmioty użytkownika goebel - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. gdyby ktos potrzebował trochę obciążenia to walcie śmiało. Sprzedaję, gdyż od września chodzę na siłownię, a w domu nie ma po co to leżeć.
Opublikowano

bralem kiedys universala i to byla jedna z nielicznych, ktora na mnie dzialala

Opublikowano

U mnie w Biedrze brak kurczaka :facepalm:

Opublikowano

Ja czekam żeby wypić całe BCAA i kreatynę i będę łykał w tabletkach..to CM3 strasznie c**jowo się rozpuszcza..a średnio to wygląda jak stoję na parkingu podziemnym przy otwartym bagażniku i ruszam łokciem 15 minut :banan::grin:

Na pompę też coś będzie trzeba innego bo ten Assault smakuje nie jak arktyczna malina..a jak domestos rozcieńczony z cifem :doh:

Opublikowano
ja powoli wracam do redukcji i wrzucam sobie to na spalanie:

NOVA HYPERLEAN FX7 60 caps SPALACZ WERSJA USA (3510593278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

testował to ktoś? podobno klepie porządnie :kox:

Rozje*iesz sobie tylko żołądek. Lepiej zrób porządna dietę.

Moje problemy żołądkowe zaczęły się właśnie po spalaczach tłuszczu :facepalm:

Być może przypadek. Ale ja już nic takiego więcej nie wezmę.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
ja powoli wracam do redukcji i wrzucam sobie to na spalanie:

NOVA HYPERLEAN FX7 60 caps SPALACZ WERSJA USA (3510593278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

testował to ktoś? podobno klepie porządnie :kox:

Rozje*iesz sobie tylko żołądek. Lepiej zrób porządna dietę.

Moje problemy żołądkowe zaczęły się właśnie po spalaczach tłuszczu :facepalm:

Być może przypadek. Ale ja już nic takiego więcej nie wezmę.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Ja jestem dopiero po pierwszej redukcji, brałem Olimpa Thermo Speed + jakaś tam dieta i dawało radę. Tylko żeby ten Olimp mnie klepał to brałem już 5 tabsów przed treningiem :facepalm: tak jak piszą ludzie - dobry jako pierwszy spalacz ale strasznie niewydajny.

A ten hydrolean podobno mega, jedna tableta już klepie. A samą dietą nie dam rady na pewno za dużo zrzucić, a chciałbym przed zimowym masowaniem zrypać jak najwięcej :wink:

Opublikowano
ja powoli wracam do redukcji i wrzucam sobie to na spalanie:

NOVA HYPERLEAN FX7 60 caps SPALACZ WERSJA USA (3510593278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

testował to ktoś? podobno klepie porządnie :kox:

rozpierdalacz systemu, lubie takie wynalzki przy delikatnej diecie 4kg w dol ale 8cm z pasa :wink:

Opublikowano
ja powoli wracam do redukcji i wrzucam sobie to na spalanie:

NOVA HYPERLEAN FX7 60 caps SPALACZ WERSJA USA (3510593278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

testował to ktoś? podobno klepie porządnie :kox:

rozpierdalacz systemu, lubie takie wynalzki przy delikatnej diecie 4kg w dol ale 8cm z pasa :wink:

w ile czasu? ja wcześniej przy "lekkiej" diecie, treningu 3x w tyg i bieganiu 5x w tyg zrzuciłem 10 kilo w 6 tygodni. teraz planuję zrypać 12-14kg, mam nadzieję, że ten hyperlean mnie poskłada :banan:

Opublikowano

Pany jakieś rękawiczki na siłkę możecie polecić ?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.