Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj ASSAULTA na pompę..i średnio mnie klepie..stówa wydana a efekt z d*py..na następny treningu skosztuję pół miarki więcej i zobaczę jak efekty :facepalm:

I zakupiłem jeszcze nowe BCAA z Activlabu w czarnej puszcze " BCAA 100% ".

Skład:

węgle - 0 g

tłuszcz - 0 g

L-izoleucyna -20 g/ 100 g ( 1g porcja )

L-leucyna - 40 g / 100 g (2g porcja )

L- Walina - 20 g / 100 g (1g porcja )

Białko - 56 g / 100 g (2,8 g porcja )

Poprzedni Hi Tec którego piłem oferował w swoim Bcaa

L-leucyna 38,5 g 5000 mg

L-izoleucyna 19,2 g 2500 mg

L-walina 19,2 g 2500 mg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Activlab to jedna z najtańszych firm i najgorszych wg mnie. Bez sensu wydane pieniądze.

Lepiej zainwestować w coś o 10 zł droższego ale lepszego.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, że najtańsza..ale poprzednio piłem Hiteca, który w smaku był c**jowy jak nieszczęście bo słodki jak diabli. Teraz porównałem sobie skład i postanowiłem przetestować Activlab z tego nowego BCAA..skład dobry.

Co do ceny..Activlab kosztował 65 zł, a Hitec 70 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te moje aminokwasy AMINO X z BSN kosztowały 75 ziko + kurier. Smak rewelacja, lekko kwaskowaty. Rozpuszczają się po zamieszaniu łyżeczką, skład b.dobry. Biorę tylko po treningu. A przed treningiem to albo obiad z białkiem albo odżywka białkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Activlab to jedna z najtańszych firm i najgorszych wg mnie. Bez sensu wydane pieniądze.

Lepiej zainwestować w coś o 10 zł droższego ale lepszego.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Zgadzam się Activlab to nie jest nawet średnia półka. Lepiej parę zeta dołożyć i mieć coś o lepszym składzie i jakości.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bcaa avtivlab nie jest takie Zle bo nawet dostało wyróżnienie na sfd.pl i skład taki sam a nawet lepszy niz Olimp itp. Bo w składzie bądź co bądź jeszcze ma l-glutamine. Obecnie jade na bcaa xplode i tez jestem zadowolony. Choć przypadły mi do gustu EEA i polecam.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, które białko wybrać:

98 PLN

119 PLN

109 PLN

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Czy lepiej dołożyć do takich:

168 PLN

178 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersi tez beda :decayed:

Potrzebuje czegos na rano i wieczor. Najlepiej jakis izolat zeby szybko sie wchlanial?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, które białko wybrać:

98 PLN

119 PLN

109 PLN

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Czy lepiej dołożyć do takich:

168 PLN

178 PLN

Podłącze się do pytania bo kończy mi się HiteC C6.. w smaku za***iste i mógłbym pić z nudów :decayed:

Panowie ojebałem 250 g krety Treca Cm3 w dawkach po 5g. Muszę robić przerwę czy mogę pociągnąć jeszcze jedno opakowanie ?:naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, które białko wybrać:

98 PLN

119 PLN

109 PLN

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Czy lepiej dołożyć do takich:

168 PLN

178 PLN

Podłącze się do pytania bo kończy mi się HiteC C6.. w smaku za***iste i mógłbym pić z nudów :decayed:

Panowie ojebałem 250 g krety Treca Cm3 w dawkach po 5g. Muszę robić przerwę czy mogę pociągnąć jeszcze jedno opakowanie ?:naughty::kox:

Co do kreatyny to są różne szkoły ale ja bym zrobił przerwę...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, które białko wybrać:

98 PLN

119 PLN

109 PLN

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Czy lepiej dołożyć do takich:

168 PLN

178 PLN

Podłącze się do pytania bo kończy mi się HiteC C6.. w smaku za***iste i mógłbym pić z nudów :decayed:

Panowie ojebałem 250 g krety Treca Cm3 w dawkach po 5g. Muszę robić przerwę czy mogę pociągnąć jeszcze jedno opakowanie ?:naughty::kox:

Mi tam zawsze wychodziło 450 g cm3 (opakowanie 360 kapsułek) na cykl więc możesz ciągnąć dalej. Cykl powinien trwać około 6 tygodni a potem przynajmniej 3 tygodnie przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi bierz 10g a nie 5 :facepalm: Po 5-tce nie będzie efektów i się zniechęcisz.

W białku masz pszenicę lub soję? Bo tych składników chcę uniknąć za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie 5g to mozna dawac dziecku w podstawowce :decayed:

albo robisz tak ze bazujesz cyklowo na kreatynie i bierzesz 5g 3razy dziennie

albo calorocznie i bierzez tylko w dni treningowe 5g przed i 5g po

250g to wciagam z tydzien :decayed:

mozesz smialo jechac dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretę ciśniesz 8-12 tygodni i tak jak koledzy piszą 10gram w nietreningowe i 10-15 w treningowe.Po za tym nie liczyłbym na jakieś gigantyczne przyrosty masy bo tego nawet nie zauważysz,chyba się naciągniesz wody jak gąbka.Proces budowania masy jest długotrwały niestety i lepiej budować suchą masę a nie zalewać się i podczas redukcji palić mięcho.Co do białka w życiu nie dałbym tyle kasy za białko ,ale to już kwestia podejścia indywidualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem chłopaki. :hi:

Mam kilka pytań odnośnie diety, ćwiczeń. W poprzednim roku bardzo ciężko chorowałem. Teraz chciałbym nabrać masy i odzykać siły. Mierzę 187cm wzrostu i ważę ok. 77kg. Próbowałem nawet ułożyć dietę (jak ktoś się podejmie mi pomóc to mam screeny na PW) tylko, że nie chciałbym codziennie jeść tak samo (no niektóre posiłki mogą się powtarzać). Po prostu nie wiem co jeszcze byłoby dobre w diecie. Chciałbym też wiedzieć czego unikać, czy mogę od czasu do czasu zjeść coś słodkiego, czy napić się gazowanego napoju. Co do ćwiczeń to zacząłem nawet tryb treningowy 3 razy w tygodniu, ale było mi mało i nudziłem się przy takim zestawie ćwiczeń na siłowni, dlatego chciałbym przejść do tryby treningów 5 razy w tygodniu. Problem tkwi w tym, że totalnie nie wiem jak się za to zabrać. Prosiłbym o jakieś rady w sprawie diety (nie wiem czy odpowiednio dobrałem proporcję białka/węglowodany/tłuszcze) i ułożenie treningu na 5 dni. Może być tutaj, może być PW. Mój trening wyglądał tak (ułożony przez kolegę):

Bez_tytu_u11.jpg

Z góry dzięki za pomoc :wink: Mogę się odwdzięczyć rabatem na części do B5 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretę ciśniesz 8-12 tygodni i tak jak koledzy piszą 10gram w nietreningowe i 10-15 w treningowe.Po za tym nie liczyłbym na jakieś gigantyczne przyrosty masy bo tego nawet nie zauważysz,chyba się naciągniesz wody jak gąbka.Proces budowania masy jest długotrwały niestety i lepiej budować suchą masę a nie zalewać się i podczas redukcji palić mięcho.Co do białka w życiu nie dałbym tyle kasy za białko ,ale to już kwestia podejścia indywidualnego.

Za dobre białko trzeba zapłacić :wink:

A ja np nie mam glowy do tego zeby jesc tyle kury dziennie co powinienem. Dlatego bialko w odzywce zastepuje mi jeden posilek.

Pewnie ze wolalbym to wszystko zrobic dieta ale jest to bardzo ciezkie i trzeba miec na to czas.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretę ciśniesz 8-12 tygodni i tak jak koledzy piszą 10gram w nietreningowe i 10-15 w treningowe.Po za tym nie liczyłbym na jakieś gigantyczne przyrosty masy bo tego nawet nie zauważysz,chyba się naciągniesz wody jak gąbka.Proces budowania masy jest długotrwały niestety i lepiej budować suchą masę a nie zalewać się i podczas redukcji palić mięcho.Co do białka w życiu nie dałbym tyle kasy za białko ,ale to już kwestia podejścia indywidualnego.

Właśnie powiem Ci że po cm3 nie zalałem się ani trochę.. ale na sile zyskałem dużo także jak na 5 g. przyjmowanego to jestem zadowolony:decayed:

pociągnę dalej na 10 g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...