Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc cm3 nie powinieneś się zalać bo to chyba jabłczan z tego co kojarzę.

A ten przyrost siły to pewnie bardziej efekt placebo niż działanie 5g kretki.

No chyba, że dawno nic nie brałeś i jestes tak podatny na suplementację :wink:

W każdym bądź razie cm3 na pewno lepsze od monohydratu

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Biorąc cm3 nie powinieneś się zalać bo to chyba jabłczan z tego co kojarzę.

A ten przyrost siły to pewnie bardziej efekt placebo niż działanie 5g kretki.

No chyba, że dawno nic nie brałeś i jestes tak podatny na suplementację :wink:

W każdym bądź razie cm3 na pewno lepsze od monohydratu

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Kreatyna zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych nawet o 50% więc coś tam zawsze się wody naciągnie chociaż jak pisałem wcześniej efekt nie jest tak widoczny co do siły mi zawsze bardzo przybywa po cyklu i nie ma znaczenia czy na cm3 czy mono ,odczuwany jest też efekt pompy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa to owszem ale na mnie kreatyna działa zawsze inaczej. Raz duży przyrost siły. Innym razem nic nie widać. Tak samo jabłczan jak i mono.

Może po dłuższej przerwie będą lepsze efekty.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam do odsprzedania ok 25 saszetek Dorian Yates NOX POMP zainteresowany ktoś?

Ile dokładnie sztuk jutro powiem jak przeliczę. Saszetki oczywiście nie uszkodzone, kombinowane itp.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przyrost siły to pewnie bardziej efekt placebo niż działanie 5g kretki.

No chyba, że dawno nic nie brałeś i jestes tak podatny na suplementację :wink:

Nie wiem, ale efekty poczułem bo w momencie gdy na jakiejś tam maszynie dymałem z obciążeniem XX KG..teraz dokładam na lajcie 15 KG więcej :decayed: gdzie wcześniej szło się obsrać z wysiłku.

Siłę da się odczuć.

kreatyne stosuje w celu uzpelnienia atp po ciezkim wysilku fizycznym,ja jestem za stosowaniem calorocznie w dni treningowe

Może jest i to dobry patent..najpierw polecę cyklem z 10g i zobaczę jakie efekty.

Ogólnie Panowie u mnie to nie jest takie proste bo ja mam zanik jednego mięśnia czworobocznego ( nie mam jednego kaptura w pełni wykształconego ) więc nie mogę pozwolić sobie na to żeby polecieć pełną piz*ą na siłowni z masą i rzeźbą bo moje plecy będą wyglądały jak puzzle bez jednego elementu :thumbdown:

Z drugiej strony to bardzo ciekawe, że w naszym pięknym kraju potrafią przeszczepić komuś twarz, a z mięśniem jest w c**j problemu :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przyrost siły to pewnie bardziej efekt placebo niż działanie 5g kretki.

No chyba, że dawno nic nie brałeś i jestes tak podatny na suplementację :wink:

Nie wiem, ale efekty poczułem bo w momencie gdy na jakiejś tam maszynie dymałem z obciążeniem XX KG..teraz dokładam na lajcie 15 KG więcej :decayed: gdzie wcześniej szło się obsrać z wysiłku.

Siłę da się odczuć.

kreatyne stosuje w celu uzpelnienia atp po ciezkim wysilku fizycznym,ja jestem za stosowaniem calorocznie w dni treningowe

Może jest i to dobry patent..najpierw polecę cyklem z 10g i zobaczę jakie efekty.

Ogólnie Panowie u mnie to nie jest takie proste bo ja mam zanik jednego mięśnia czworobocznego ( nie mam jednego kaptura w pełni wykształconego ) więc nie mogę pozwolić sobie na to żeby polecieć pełną piz*ą na siłowni z masą i rzeźbą bo moje plecy będą wyglądały jak puzzle bez jednego elementu :thumbdown:

Z drugiej strony to bardzo ciekawe, że w naszym pięknym kraju potrafią przeszczepić komuś twarz, a z mięśniem jest w c**j problemu :doh:

Wybacz ale 15 kg siły na krecie to niemożliwe.

Widocznie po prostu przyszedł wzrost fomy początkującego ćwiczącego i tyle. Kretka dorzuciła swoje 5 kg i jakoś poszło.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło. Ale wiesz ciężary 40-55 kg to się targa właśnie jak się jest na początku ćwiczenia jakiegokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykładowo jak robię klatę na maszynie "butterfly"..wcześniej wysiadałem na 45 KG..a teraz dokładam 10-15 KG . Na maszynie gdzie wyciska się triceps brałem 41..teraz dychę więcej. Rozpiętki na maszynie wcześniej kończyłem na ~ 70 KG..teraz dokładam dychę na koniec. Ja wiem, że dla niektórych to są gówniane wartości bo robią dużo więcej, ale dla mnie to jest całkiem Ok. Z wolnym ciężarem też zrobiłem postępy co mnie bardzo cieszy :wink:

zalezy tez z jakich kto ciezarow startuje :decayed:

bo skok zs 40 na 55 mozna uwierzyc,ale ze 140 na 155 to nie :kox:

No dokładnie..ja mówię o mniejszych ciężarach bo sorry, ale nie jestem tytanem który jara się że wyciska na klatę ciężar przewyższający swoją wagę..mnie to po prostu jebie. Nie jestem w stanie wycisnąć sztangą nawet połowy swojej wagi bo boję się o staw barkowy :wink:

Ja wzrost siły odczułem i jak nawet na przyjmowane 5g dla mnie jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na siłowni od listopada 2012. Na to osiągnąłem do tej pory przy skromnej suplementacji to jestem zadowolony :wink:

Maszyny robię na początku treningu, później ćwiczę z ciężarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyny są dobre na redukcje bo za***iście można wyizolowac każdy mięsień.

Ale na codzień również ćwiczę na wolnych.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli ale do przodu. Przydało by się więcej wołowiny jeść :decayed:

Ale szczyt formy zakładam za jakiś miesiąc.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...