Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja dzisiaj odmienilem sobie 1 danie ,pychota!!!:decayed:

obiad.jpg

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
U mnie tez są zawsze świeże i smaczne :wink:

Jak biorę hurtową ilość to ludzie dziwnie się patrzą, nie wiem czemu :eusathink:

Nie zdarzyło mi się kupić gdziekolwiek śmierdzące z promo

Nie niestety ludzie wku....ni jak pan przednimi zamawia 25-30kg cyca i prosi jeszcze żeby mu to popakować tak po 3.5-4kg:kox:

Paczki zakupione.Termin ważności do 20.03.Kurczak świeży i ładnie wygląda.

http://img.tapatalk.com/d/14/03/13/7ume8epy.jpg

standardowo:naughty:

mi nie za bardzo wchodzi filet, wolę karczek albo łopatkę

a ja pocisne golonkę:decayed:

Ja tez mam ostatnio przesyt kurczakiem. Wole szynke albo chudy schab upiec. A najlepiej losos albo wolowinka ale to juz droga sprawa. Tylko raz ba dwa tygodnia takie rarytasy :D

schabik ze śliwką polecam pychota:jerk:moja zawsze w niedzielkę mi robi:slina:

to ja dzisiaj odmienilem sobie 1 danie ,pychota!!!:decayed:

http://s30.postimg.org/hmktogfot/obiad.jpg

co to za szprocika tam masz? czyżby łosoś?

Opublikowano

tak 400g lososia ,brokuly,2 ziemniaki i grzyby :decayed:

Opublikowano

Ja pier...e 400g!!!

To jest ze 100g białka na raz:*) i jedyne 70g fatu

Ja, jak zjem 250 to 2 h mi się odbija tłustym

Miszcz;-)

Opublikowano
to ja dzisiaj odmienilem sobie 1 danie ,pychota!!!:decayed:

http://s30.postimg.org/hmktogfot/obiad.jpg

moze Ci stół odnowic? bo lakier juz schodzi:naughty:

Opublikowano

Dobra, dodaje ostatnie foto z dzisiaj i koniec bo nic formy nie pokazujecie, a sezon powoli się zbliża :decayed:

NOGI.jpg

Opublikowano

Dobra kita

Jaka waga?

Opublikowano

92/183

Opublikowano

jak formy nie ma to co pokazywac :kox:

Opublikowano

Ja formy za pański uj nie moge złapać :facepalm:

Ogólnie mam problemy z zoladkiem a co za tym idzie z nabraniem masy.

A tluszcz z lat niezdrowego odzywiania i picia alkoholu ciagle zalega :wallbash:

Opublikowano

no to zrob porzadna redukcje,wytnij sie na maxa

Opublikowano

poka Tzieland co prezentujesz, ocenimy, nie masz sie czego wstydzic

Opublikowano

2013_10_09_14_08_43_1.jpg

Waga na focie 83kg obecna 91kg do maja robie mase potem wycinka

Opublikowano

yjuty9uj.jpg

5arynygu.jpg

yvaryqyg.jpg

Opublikowano

prosi o redukcje!!!

jezeli bedziesz probowal dalej masowac,bedziesz dalej sie zalewal.

jak sie wytniesz to calkiem inna jest odp anaboliczna pozniej.

Opublikowano

Tzieland, w czym ty u siebie widzisz problem?? Wystarczy wyciąć i jechać z masą już z głową a będzie ok, wcale nie ma jakiejś tragedii, wytnij to

Opublikowano

Na razie robie trening siłowy z małą liczbą powtórzeń i długie przerwy. A wycinka będzie podczas praktyk na statku. 5 miesięcy ciężkiego zapierdalania wytnie ze mnie wszystko co jest złe :D Dlatego na razie chce trochę tej masy utrzymać

Opublikowano
Na razie robie trening siłowy z małą liczbą powtórzeń i długie przerwy. A wycinka będzie podczas praktyk na statku. 5 miesięcy ciężkiego zapierdalania wytnie ze mnie wszystko co jest złe :D Dlatego na razie chce trochę tej masy utrzymać

no tylko jak będziesz na plusie,to mimo tego zap...nia to i tak brzusio zostanie

na pierwszym miejscu MICHA:kox::kox::kox:

Opublikowano

Uwierz mi że na statku zgubie brzuch. Tam nie ma 5 posiłków dziennie tylko 3. To juz pierwsza diametralna roznica. Po drugie zarcie tylko zdrowe. Zero slodyczy, smieciowego zarcia czy alko. Takze warunki idealne. Plus do tego liny TRX i bedzie lepiej niz dobrze ;)

Opublikowano
Uwierz mi że na statku zgubie brzuch. Tam nie ma 5 posiłków dziennie tylko 3. To juz pierwsza diametralna roznica. Po drugie zarcie tylko zdrowe. Zero slodyczy, smieciowego zarcia czy alko. Takze warunki idealne. Plus do tego liny TRX i bedzie lepiej niz dobrze ;)

Wrócisz i w kilka tygodni wszystko wróci do stanu wyjściowego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.