Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:facepalm:

?? coś się stało?? czyżby białko 4x? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nex! Trzy razy dziennie to za mało. Przecież musi być minimum 5 posiłków żeby podkręcić metabolizm!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lata nic nie kupowałem, wydałem prawie 3 stówy i teraz w końcu dojebe, sezon się zbliża. Mass XXl + białko + carbo

http://s2.postimg.org/taytgedbp/sil.jpg

to chyba ten zestaw :decayed:

Ja to nie mam zdrowia do takich anabolików, zaraz by mi wątroba wyszła bokiem. Lepsze są czopki bo nie podrażniają tak mocno całego układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

?? coś się stało?? czyżby białko 4x? :grin:

tak za mało białka, dołożył bym to tego jakiś jeszcze izolat na czysto:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz kilo miecha/dzień narzucić to tak jak przedmówca, izolat a najlepiej hydro zastosuj,no i zastanów się poważnie nad dorzuceniem HMB:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposob : izolat popijasz bcaa dorzucajac aminokwasy calodzienne w tabsach daje efekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zjem dziecięciu pączków, 5 posiłków po 2 i już mam 3500kcal i szerokość pleców idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie do kawy faworki zajadam :-) codo gainerow polecam mass fusion dobrze wchodzi po nim, obecnie mam mass core tez konkretny :-) do tego monohydrat przez nie caly rok 12 kg skoczylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie czemu po zrobieniu kupy piecze d*pa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie jadłem nic ostrego :think2:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

na szczęście już przeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponad dwa tyg temu w robocie podwichnąłem sobie bark, jako ze jestem osoba ktora za duzo wysiedziec nie umie, wziąłem tylko tydzien L4 w tym czasie byłem u kręgarza żeby mi ten bark nastawił i rzeczywiscie, wszystko OK juz było ale po 3 dniach w pracy znowu to samo - z tym, ze juz nie nazwał tego podwichnięciem a nadwyrężeniem (Głupi jestem bo juz musiałem dzwigac na tym barku..). Pracuje fizycznie, dzwigam sporo (jestem górnikiem) a teraz mam problem nawet z ubraniem sie i zmienilem stanowisko w pracy na 2 tyg. Kolega w robo polecał mi jakies FlexiXXX nazwy zapomniałem, ponoc swietne na stawy i tego typu kontuzje. Warto próbować? Poza tym co z tym barkiem robić jak ból nie będzie przechodził? Wyjdzie cokolwiek na zdjątku rentgenowskim? Mial ktos podobne problemy? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponad dwa tyg temu w robocie podwichnąłem sobie bark, jako ze jestem osoba ktora za duzo wysiedziec nie umie, wziąłem tylko tydzien L4 w tym czasie byłem u kręgarza żeby mi ten bark nastawił i rzeczywiscie, wszystko OK juz było ale po 3 dniach w pracy znowu to samo - z tym, ze juz nie nazwał tego podwichnięciem a nadwyrężeniem (Głupi jestem bo juz musiałem dzwigac na tym barku..). Pracuje fizycznie, dzwigam sporo (jestem górnikiem) a teraz mam problem nawet z ubraniem sie i zmienilem stanowisko w pracy na 2 tyg. Kolega w robo polecał mi jakies FlexiXXX nazwy zapomniałem, ponoc swietne na stawy i tego typu kontuzje. Warto próbować? Poza tym co z tym barkiem robić jak ból nie będzie przechodził? Wyjdzie cokolwiek na zdjątku rentgenowskim? Mial ktos podobne problemy? Pozdro!

Kolego zrob sobie przerwe bo z tym nie ma zartow. Pewnie czeka cie jeszcze raz nastawianie. A jak raz juz cos bylo nastawiane i nie doleczone to potem moze wypadac. Chyba nie chcesz zastrzykow czy podobnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...