Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zestaw wyglada tak

big mac,2czisy,fryty srednie + cola =15zl 1700kcal :kox:

jakies 80g bialka wychodzi

Czyżbyś miał kupony promocyjne :D

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zgadza sie:decayed:

Opublikowano
zgadza sie:decayed:

To poszalejesz w tym miesiącu :) Obstawiam 10 kg czystej masy :D

Opublikowano

jestem na redukcji juz :decayed:

Opublikowano

właśnie wy***ałem gainera i białko, będzie się dobrze spało!! ponoć w nocy się rośnie

Opublikowano

Chłopaki zachowujecie się jak jacyś amatorzy.

A gdzie HMB ja się pytam?

Opublikowano
właśnie wy***ałem gainera i białko, będzie się dobrze spało!! ponoć w nocy się rośnie

No tak,ale jak się nie zabezpieczyles SOLIDNA dawka BCAA to d*pa z tego ! Pujdziesz się odlać i miecho popalone:*)

Opublikowano

ale dzik się obudziłem, szok! ch*ja się znacie :naughty:

Opublikowano
ale dzik się obudziłem, szok! ch*ja się znacie :naughty:

rozjebało Cie jak dzika po żołędziach pewnie :decayed:

Opublikowano
ale dzik się obudziłem, szok! ch*ja się znacie :naughty:

Jakiego masz gainera i białko?

Opublikowano
Panowie lata nic nie kupowałem, wydałem prawie 3 stówy i teraz w końcu dojebe, sezon się zbliża. Mass XXl + białko + carbo

http://s2.postimg.org/taytgedbp/sil.jpg

to chyba ten zestaw :decayed:

Opublikowano

ten i co dzień jestem większy

Opublikowano

jak codziennie wiekszy to dobra retencja wody :decayed:

Opublikowano

Problemów na kiblu nie masz?

Opublikowano

aż się boję co będzie na koniec paczek, chyba przesadzę, prawdziwy dzik....

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Problemów na kiblu nie masz?

0 pierdzenia, kupa raz dziennie, dobre białeczko

Opublikowano

Na mnie polskie firmy jakoś za specjalnie nie działają :/ A smak zazwyczaj tragiczny

Opublikowano

dorzuc l-karnityne to zrobisz czysta mase i nie bedziesz pozniej musial sie wycinac :decayed:

Opublikowano

Mass xxl - krem bananowy, białko - kawa, carbo - ananas - Wszystko przepyszne, brak mulenia po spożyciu

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

dorzuc l-karnityne to zrobisz czysta mase i nie bedziesz pozniej musial sie wycinac :decayed:

wystarczy jak wypije powerade?? Same pajęczyny?

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

Panowie, a powiedzcie mi jeszcze czy jak pije te odżywki to muszę oprócz tego spożywać jakieś posiłki? No i czy przyrost rzędu 1kg/dzień suchej masy mięcha będzie realny??

Opublikowano

a bialko jesz 3 razy dziennie?jezeli tak to nie musisz nic jesc styka

Opublikowano

no 250gr gainera + 100gr białka. Tak myślałem. Dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.