Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz co piszesz chłopczyku ;) Czopki to może sam sobie aplikujesz i masz z tego radochę ;) Na twoim poziomie pewnie to jedyna zabawa na jaką ciebie stać :D

I skoro ćwiczenie w superseriach to dla ciebie jakieś ograniczanie się to naprawdę jesteś nieźle upośledzony i ograniczony ;)

Co do składni zdań to przeczytaj najpierw co sam wypisujesz. Niezłe masz braki w ortografii i odmianie przez osoby :) Ale to chyba przypadłość większości wuefistów :D

Nie chce mi się już zniżać do twojego poziomu. Chociaż nie powiem fajnie było po kręcić sobie z ciebie jaja ;)

Zażywaj dalej HMB panie magistrze :decayed: Widać jak OGROMNĄ masz wiedzę nt suplementacji HAHAHA

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na pewno większą wiedze od ciebie :decayed:

bo piszą fachowymi zwrotami nie umiałeś się sensownie wypowiedzieć tylko leciałeś jakimś podwórkowym slangiem myśląc że piszę coś obraźliwego na ciebie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie po treningu wypiłem 60gr carbo ananasowego, za***isty, i co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie po treningu wypiłem 60gr carbo ananasowego, za***isty, i co wy na to??

a ja na to, że dziś po treningu ebłem 60g wpc bananowego, które zagryzłem styropianem z miodem lipowym:jerk: i powiem ci....że też było zaebiste:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno większą wiedze od ciebie :decayed:

bo piszą fachowymi zwrotami nie umiałeś się sensownie wypowiedzieć tylko leciałeś jakimś podwórkowym slangiem myśląc że piszę coś obraźliwego na ciebie:facepalm:

Że niby kiedy nie potrafiłem się sensownie wypowiedzieć? Chyba masz spore kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ;)

Zachowujesz się jak buc to takie mam też podejście ;) Nie mam zamiaru z tobą prowadzić żadnej poważnej konwersacji, bo po prostu nie dosięgasz do tego poziomu ;)

A wiedzę masz bardzo mocno ograniczoną skoro piszesz takie głupoty na temat superserii ;)

Wiedza, bez obrazy dla innych, więzienna ;)

EOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bareczki spompowane jako jedyny na silce robilem inna partie wszyscy klate meczyli :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po superserii bic tric. Idziemy do przodu :naughty:

p2014_02_24_026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dziupla :naughty:

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Dzisiejszy deser po śniadaniu, galaretka z coli bez cukru :decayed: Jak ktoś lubi trochę słodsze to można słodzik dodać :wink:

DSC_0320.NEF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po superserii bic tric. Idziemy do przodu :naughty:

http://s27.postimg.org/5frp2g6g3/p2014_02_24_026.jpg

co ty ćwiczysz codziennie?

Bareczki spompowane jako jedyny na silce robilem inna partie wszyscy klate meczyli :decayed::decayed:

he he poniedziałek światowy dzień klaty:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po superserii bic tric. Idziemy do przodu :naughty:

http://s27.postimg.org/5frp2g6g3/p2014_02_24_026.jpg

co ty ćwiczysz codziennie?

5x w tyg, 2 dni tęsknię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...