Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiesz co piszesz chłopczyku ;) Czopki to może sam sobie aplikujesz i masz z tego radochę ;) Na twoim poziomie pewnie to jedyna zabawa na jaką ciebie stać :D

I skoro ćwiczenie w superseriach to dla ciebie jakieś ograniczanie się to naprawdę jesteś nieźle upośledzony i ograniczony ;)

Co do składni zdań to przeczytaj najpierw co sam wypisujesz. Niezłe masz braki w ortografii i odmianie przez osoby :) Ale to chyba przypadłość większości wuefistów :D

Nie chce mi się już zniżać do twojego poziomu. Chociaż nie powiem fajnie było po kręcić sobie z ciebie jaja ;)

Zażywaj dalej HMB panie magistrze :decayed: Widać jak OGROMNĄ masz wiedzę nt suplementacji HAHAHA

EOT

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 388,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na pewno większą wiedze od ciebie :decayed:

bo piszą fachowymi zwrotami nie umiałeś się sensownie wypowiedzieć tylko leciałeś jakimś podwórkowym slangiem myśląc że piszę coś obraźliwego na ciebie:facepalm:

Opublikowano

a ja właśnie po treningu wypiłem 60gr carbo ananasowego, za***isty, i co wy na to??

Opublikowano
a ja właśnie po treningu wypiłem 60gr carbo ananasowego, za***isty, i co wy na to??

a ja na to, że dziś po treningu ebłem 60g wpc bananowego, które zagryzłem styropianem z miodem lipowym:jerk: i powiem ci....że też było zaebiste:good:

Opublikowano

wejdzie ci w boczki :decayed:

Opublikowano

dobre mięcho przyjmę na siebie w każdej ilości:decayed:

Opublikowano
na pewno większą wiedze od ciebie :decayed:

bo piszą fachowymi zwrotami nie umiałeś się sensownie wypowiedzieć tylko leciałeś jakimś podwórkowym slangiem myśląc że piszę coś obraźliwego na ciebie:facepalm:

Że niby kiedy nie potrafiłem się sensownie wypowiedzieć? Chyba masz spore kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ;)

Zachowujesz się jak buc to takie mam też podejście ;) Nie mam zamiaru z tobą prowadzić żadnej poważnej konwersacji, bo po prostu nie dosięgasz do tego poziomu ;)

A wiedzę masz bardzo mocno ograniczoną skoro piszesz takie głupoty na temat superserii ;)

Wiedza, bez obrazy dla innych, więzienna ;)

EOD

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj testuje nowy deser bez cukru :whistling:

Opublikowano

Bareczki spompowane jako jedyny na silce robilem inna partie wszyscy klate meczyli :decayed::decayed:

Opublikowano

U mnie dzisiaj plecudry :kox:

Opublikowano

po superserii bic tric. Idziemy do przodu :naughty:

p2014_02_24_026.jpg

Opublikowano

dobra dziupla :naughty:

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Dzisiejszy deser po śniadaniu, galaretka z coli bez cukru :decayed: Jak ktoś lubi trochę słodsze to można słodzik dodać :wink:

DSC_0320.NEF.jpg

Opublikowano
po superserii bic tric. Idziemy do przodu :naughty:

http://s27.postimg.org/5frp2g6g3/p2014_02_24_026.jpg

co ty ćwiczysz codziennie?

Bareczki spompowane jako jedyny na silce robilem inna partie wszyscy klate meczyli :decayed::decayed:

he he poniedziałek światowy dzień klaty:facepalm:

Opublikowano

a sie wczoraj nawpierdalem w maku zestaw 1700kcal :kox: polecam

Opublikowano

Ja raz tygodniowo mam dzień bez lejcy :slina::kox: ale to jak odkurzacz chodzę, pochłaniam każde ilości :grin:

Opublikowano
a sie wczoraj nawpierdalem w maku zestaw 1700kcal :kox: polecam

Kozak :D Ile białka na porcję :decayed:

Opublikowano

zestaw wyglada tak

big mac,2czisy,fryty srednie + cola =15zl 1700kcal :kox:

jakies 80g bialka wychodzi

Opublikowano

nie potargało ci zwieracza po takiej ilości białka:kox:

Opublikowano
po superserii bic tric. Idziemy do przodu :naughty:

http://s27.postimg.org/5frp2g6g3/p2014_02_24_026.jpg

co ty ćwiczysz codziennie?

5x w tyg, 2 dni tęsknię

Opublikowano

nie no tak to luzik ,ale szambo niezle :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.