Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo czaję sformułowania "cykl ćwiczeniowy"? I co oznacza czy dopiero zacząłem treningi? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.

Jesli na samej diecie regularnie cwiczycz to pozazdroscic jak tu kolega pisal. Co do tych okreslen to chodzilo mi o to czy wrociles do cwiczen po przerwie czy ogolnie zaczales cwiczyc dopiero. Co do cyklow to sa rozne cwiczenia na mase sile i rzezbe. Przynajmniej jak siedzialem w tym gleboko to oprocz regolarnego cwiczenia dobrej diety odpowiedniej suplementacji dobieralem odpowiednie cwicczenia samo wyciskanie sztangi i dzwiganie mega ciezarow nie da Ci zadnych rezultatow.

Ja pier**le :facepalm:

Rozjaśniłeś mi umysł!!! Dzięki

Bo zadajesz takie pytania jak bys wczoraj zapisal sie na silownie.

Nie bylo tematu.

Pozdrawiam.

Jakiś niedowalony jesteś? Zadałem normalne pytanie a ty się wpieprzasz i piszesz głupkowate odpowiedzi. Lepiej w ogóle się nie odzywaj a nie mieszasz w temacie :facepalm:

Ponawiam pytanie do osób, które już trochę ćwiczą a nie do świeżaków :D

Ile można lecieć bezpiecznie superseriami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tzieland przestan wbijac tescia bo jestes nerwowy :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew:

u mnie wczoraj jakis typ w szatni na siłce opowiadał o magicznych własciwosciach BCAA :grin::grin: to mu wczoraj wysłąłem na mejla ten artykuł Piotrkowy :decayed:

Ciekawe co bedzie mowił w piątek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo czaję sformułowania "cykl ćwiczeniowy"? I co oznacza czy dopiero zacząłem treningi? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.

Jesli na samej diecie regularnie cwiczycz to pozazdroscic jak tu kolega pisal. Co do tych okreslen to chodzilo mi o to czy wrociles do cwiczen po przerwie czy ogolnie zaczales cwiczyc dopiero. Co do cyklow to sa rozne cwiczenia na mase sile i rzezbe. Przynajmniej jak siedzialem w tym gleboko to oprocz regolarnego cwiczenia dobrej diety odpowiedniej suplementacji dobieralem odpowiednie cwicczenia samo wyciskanie sztangi i dzwiganie mega ciezarow nie da Ci zadnych rezultatow.

Ja pier**le :facepalm:

Rozjaśniłeś mi umysł!!! Dzięki

Bo zadajesz takie pytania jak bys wczoraj zapisal sie na silownie.

Nie bylo tematu.

Pozdrawiam.

Jakiś niedowalony jesteś? Zadałem normalne pytanie a ty się wpieprzasz i piszesz głupkowate odpowiedzi. Lepiej w ogóle się nie odzywaj a nie mieszasz w temacie :facepalm:

Ponawiam pytanie do osób, które już trochę ćwiczą a nie do świeżaków :D

Ile można lecieć bezpiecznie superseriami?

Swiezak:polew: kolego pracowalem 2 lata na silowni ( i to nie takiej w garazu)mam mgr z wf i mnostwo wiedzy na takie tematy wiec nie przesadzaj i stonuj ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo czaję sformułowania "cykl ćwiczeniowy"? I co oznacza czy dopiero zacząłem treningi? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.

Jesli na samej diecie regularnie cwiczycz to pozazdroscic jak tu kolega pisal. Co do tych okreslen to chodzilo mi o to czy wrociles do cwiczen po przerwie czy ogolnie zaczales cwiczyc dopiero. Co do cyklow to sa rozne cwiczenia na mase sile i rzezbe. Przynajmniej jak siedzialem w tym gleboko to oprocz regolarnego cwiczenia dobrej diety odpowiedniej suplementacji dobieralem odpowiednie cwicczenia samo wyciskanie sztangi i dzwiganie mega ciezarow nie da Ci zadnych rezultatow.

Ja pier**le :facepalm:

Rozjaśniłeś mi umysł!!! Dzięki

Bo zadajesz takie pytania jak bys wczoraj zapisal sie na silownie.

Nie bylo tematu.

Pozdrawiam.

Jakiś niedowalony jesteś? Zadałem normalne pytanie a ty się wpieprzasz i piszesz głupkowate odpowiedzi. Lepiej w ogóle się nie odzywaj a nie mieszasz w temacie :facepalm:

Ponawiam pytanie do osób, które już trochę ćwiczą a nie do świeżaków :D

Ile można lecieć bezpiecznie superseriami?

Swiezak:polew: kolego pracowalem 2 lata na silowni ( i to nie takiej w garazu)mam mgr z wf i mnostwo wiedzy na takie tematy wiec nie przesadzaj i stonuj ;-)

Nie zrobisz na mnie wrażenia. Większość łosi z AWFU to niestety debile ;)

Może jakbyś miał doktora w tym kierunku to byś mi zaimponował :)

A to że pracowałeś na siłowni nic nie znaczy bo 90% "trenerów" wie mniej niż użytkownicy siłowni.

I nie mówię tu o siłowni z jakiejś wioski z której jesteś tylko z dużego miasta profi siłownia :)

Buhahaha. You just made my day ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocco nie znam cie,nie bede mowil czy wiesz cos na ten temat czy nie.

Wiekszosc osob co ma jakies uprawnienia "pseudo trenerzy", "dietetycy", "lekarze" czasem naprawde gowno wiedza im sie tylko zdaje,ze maja wiedze.Przyklad zapisuje sie na silownie i chce zeby trener mnie prowadzil.Trener wyglada jakby czasem na rowerze pojezdzil i poskakal przez gume na podworku.Jak on ma mnie prowadzic ?Jak ja nie widze w nim autorytetu bo gowno osiagnal,a papiery ma na wszystko.

Teraz przyklad z zycia,kolega od stycznia zapisal sie na silownie,cwiczy pod okiem trenera(czyli placi mu $$)wymiary 180cm/75kg.Pytam chlopaka jaka masz diete B W T?Nie wiedzial ,to mowie ,a ile kcal dziennie przyjmujesz?

-odp 1600kcal

Niedawno go spotkalem zjechal chyba z 5kg jeszcze,wyglada jak szczupak,do tego mowi ze nie ma sily,ze chyba musi cos zmienic w treningu...

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo czaję sformułowania "cykl ćwiczeniowy"? I co oznacza czy dopiero zacząłem treningi? Ćwiczę około 3 lata. Bez suplementacji.

Jesli na samej diecie regularnie cwiczycz to pozazdroscic jak tu kolega pisal. Co do tych okreslen to chodzilo mi o to czy wrociles do cwiczen po przerwie czy ogolnie zaczales cwiczyc dopiero. Co do cyklow to sa rozne cwiczenia na mase sile i rzezbe. Przynajmniej jak siedzialem w tym gleboko to oprocz regolarnego cwiczenia dobrej diety odpowiedniej suplementacji dobieralem odpowiednie cwicczenia samo wyciskanie sztangi i dzwiganie mega ciezarow nie da Ci zadnych rezultatow.

Ja pier**le :facepalm:

Rozjaśniłeś mi umysł!!! Dzięki

Bo zadajesz takie pytania jak bys wczoraj zapisal sie na silownie.

Nie bylo tematu.

Pozdrawiam.

Jakiś niedowalony jesteś? Zadałem normalne pytanie a ty się wpieprzasz i piszesz głupkowate odpowiedzi. Lepiej w ogóle się nie odzywaj a nie mieszasz w temacie :facepalm:

Ponawiam pytanie do osób, które już trochę ćwiczą a nie do świeżaków :D

Ile można lecieć bezpiecznie superseriami?

Swiezak:polew: kolego pracowalem 2 lata na silowni ( i to nie takiej w garazu)mam mgr z wf i mnostwo wiedzy na takie tematy wiec nie przesadzaj i stonuj ;-)

Nie zrobisz na mnie wrażenia. Większość łosi z AWFU to niestety debile ;)

Może jakbyś miał doktora w tym kierunku to byś mi zaimponował :)

A to że pracowałeś na siłowni nic nie znaczy bo 90% "trenerów" wie mniej niż użytkownicy siłowni.

I nie mówię tu o siłowni z jakiejś wioski z której jesteś tylko z dużego miasta profi siłownia :)

Buhahaha. You just made my day ;)

Akurat moim szefem byl kulturysta wielokrotny meadalista mistrzostw Polski. A Jesli Twoja wiedza o cwiczeniach jest na takim samym poziomie co rozmowa to tylkopozostaje wspolczuc:whistling:

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

Rocco nie znam cie,nie bede mowil czy wiesz cos na ten temat czy nie.

Wiekszosc osob co ma jakies uprawnienia "pseudo trenerzy", "dietetycy", "lekarze" czasem naprawde gowno wiedza im sie tylko zdaje,ze maja wiedze.Przyklad zapisuje sie na silownie i chce zeby trener mnie prowadzil.Trener wyglada jakby czasem na rowerze pojezdzil i poskakal przez gume na podworku.Jak on ma mnie prowadzic ?Jak ja nie widze w nim autorytetu bo gowno osiagnal,a papiery ma na wszystko.

Teraz przyklad z zycia,kolega od stycznia zapisal sie na silownie,cwiczy pod okiem trenera(czyli placi mu $$)wymiary 180cm/75kg.Pytam chlopaka jaka masz diete B W T?Nie wiedzial ,to mowie ,a ile kcal dziennie przyjmujesz?

-odp 1600kcal

Niedawno go spotkalem zjechal chyba z 5kg jeszcze,wyglada jak szczupak,do tego mowi ze nie ma sily,ze chyba musi cos zmienic w treningu...

:facepalm:

Zgodze sie Z Toba bo tacy ludzie to tylko krzywde moga wyrzadzic ludzia pozatym jak gosciu jeszcze nigdy nie mial stycznosci z ciezarami a dorwie sie do duzych to moze przyczepy pozrywac. Najlepszym trenerem jestes sam dla siebie i sluchasz podopwiedzi ludzi ktorzy w tej dziedzinie cos osiagneli i wiedza ile to wyrzeczen kosztuje oraz pracy i samozaparcia by osiagnac rezultaty.

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

A i mnostwo jest takich osob dla ktorych wyglad ponad wszystko aplikuja metke i po pol roku wielcy kulturysci a po roku kregoslup nie wytrzymuje naporow nie mowiac o pozostalych konsekfencjach zeby takich trenerow Twoj koleszka nie spotkal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś. Tyle powiem ;) Skoro jestes takim super "trenerem" czy jak tam chcesz się nazywać to byś normalnie odpowiedział na moje pytanie a nie pier**lił farmazony, że pytanie zadane jakbym dopiero zaczynał ćwiczyć. To tylko świadczy o twoim nieprofesjonalnym podejściu do tematu ;)

A mój poziom wypowiedzi jest dostosowany do głupkowatych odpowiedzi użytkowników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He uśmiałem się

Straszny nerwus z ciebie Tzi,może problem tkwi w tym, że mało z siebie dajesz na treningach i odreagowujesz tutaj w formie wulgaryzmów

Uważasz że jest to w porządku powiedzieć komuś że jest niedowalony!

ps

Po trzech latach powinieneś już wiedzieć czego twój organizm potrzebuje i jaki trening jest dla ciebie najlepszy na dany moment w zależności od tego co obecnie jest twoim celem.Ale pewnie lecisz już trzeci rok (partia tydzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzieland odstaw juz ten groszek bo straszny wariat sie robisz ;) i chyba ze duze cisnienie lapiesz ...

kolega normalnie napisal przeciez

a rudy podsumowal

hahaha ale beka :D

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

A i mnostwo jest takich osob dla ktorych wyglad ponad wszystko aplikuja metke i po pol roku wielcy kulturysci a po roku kregoslup nie wytrzymuje naporow nie mowiac o pozostalych konsekfencjach zeby takich trenerow Twoj koleszka nie spotkal

no wlasnie calkowicie sie z tym zgadzam ... ja zawsze jak rozpisuje cykl to mowie zeby brali tescia i potem duzo deki bo potem stawy siadaja

hahaha ;) zartuuuuje

to tak dla rozladowania tego wszechobecnego tutaj testosteronu ktory buzuje w skutych d*pach

panowie spinacie sie jak typowy facet ktoremu ktos powiedzial ze ma małego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He uśmiałem się

Straszny nerwus z ciebie Tzi,może problem tkwi w tym, że mało z siebie dajesz na treningach i odreagowujesz tutaj w formie wulgaryzmów

Uważasz że jest to w porządku powiedzieć komuś że jest niedowalony!

ps

Po trzech latach powinieneś już wiedzieć czego twój organizm potrzebuje i jaki trening jest dla ciebie najlepszy na dany moment w zależności od tego co obecnie jest twoim celem.Ale pewnie lecisz już trzeci rok (partia tydzień)

A może problem tkwi w tym, że bez sensu odpisujesz jakieś głupoty? Nie masz zamiaru nic dodać do tematu to shut the f*ck up ;)

I uwierz, że nie muszę nic odreagowywać. Po prostu mam uczulenie na głupotę ;)

I skąd wiedziałeś jaki mam trening :decayed: Jesteś chyba wróżem a nie tylko wuefistą :D

Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem (z czym widocznie masz wielki problem ale to logiczne u mgr wuefisty) to byś wiedział, że spytałem tylko o długość takiego treningu a nie czy mi odpowiada i czy dobrze działa na mój organizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salatka_ziemniaczana1.jpg

nie ma sie co spinac

wystarczy zjesc pyszna salatke ziemniaczano cebulową w majonezie przed i po treningu a efekty beda widoczne w chwilke

piotrek98igo mi ja kiedys polecil na wycinke

ekstra sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem HIT teraz kazdy moze byc piekny, wyrzezbiony i duzy.

podziekujcie pozniej

EA Avalambaka Herbata na mięśnie i budowę ciała 100g - Everest Ayurveda - Herbaty Ziołowe dla zdrowia - Zielarnia24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem HIT teraz kazdy moze byc piekny, wyrzezbiony i duzy.

podziekujcie pozniej

EA Avalambaka Herbata na mięśnie i budowę ciała 100g - Everest Ayurveda - Herbaty Ziołowe dla zdrowia - Zielarnia24.pl

robert piotrkowicz pil przed mr. olimpia

mowil ze strasznie kopie

pisal zeby nie przesadzac z nia bo strasznie mocna jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. powie mi ktos czy moja dieta skladajaca sie z 6 dan jest dobra ?

8:00 lekkie sniadanie - 6 pierogow z tłuszczem i skwarkami - 740 kcal

10:00 przed treningiem - kotlet schabowy z ziemniakami i zasmażana kapustka - 800 kcal

12:00 gainer ;) po treningu

12:30 po treningu frytki z majonezem - 700 kcal

15:00 zdrowa salatka ziemniaczano cebulowa w majonezie - 650 kcal

18:00 zapiekanka z pieczarkami - 850 kcal

21:00 przed snem zestaw Big Mac - 1320 kcal

robie ostry trening wiec potrzebuje duzo kalorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ... pije napój CLICK z żabki czerwony pisze na nim

CALORIE BURN !

wariuje strasznie

ps. zamiast carbo pije Cole i Tigera na treningu bo maja kofeine i tauryne i ladnie pobudzaja ....

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...