Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś podklei na górze strony ten artykuł o bcaa bo już mnie drażnią te zapytania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kazdy inaczej reaguje na bcaa. np. moj kolega mial zatwardzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś podklei na górze strony ten artykuł o bcaa bo już mnie drażnią te zapytania :P

no chyba właśnie by się przydało te artykuł podpiąć :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przerwa regeneracyjna Ci potrzebna :wink:

nie wiem czy to nie będzie dobrą odpowiedzią, od półtora roku miałem przerwe może raz jak byłem (jeden dzien treningowy) chory :eusathink: a chodze co drugi dzień

ANS zacznij jest wiecej

a to też możliwe, chociaż w sumie nie wiem czy nie zaczyna mi iść w bebech :naughty:

powiem Wam, że teraz waże przy 186cm 92 kg (jak zaczynałem ważyłem uwaga uwaga 64kg :decayed: :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś podklei na górze strony ten artykuł o bcaa bo już mnie drażnią te zapytania :P

przydałoby sie :decayed: a tylko spróbuj gdzieś w technicznych o coś spytać to też Ci tak odpowiem :decayed: jestem inżynierem elektronikiem i codziennie spotykam sie z tymi samymi pytaniami i odpowiedziami, odpowiadam i robie to samo i zgarniam dobrą kase :facepalm: powinnismy sobie pomagać bo szukajka działa jak działa, wchodze tu czasami i nic nie moge znalezc.

To dobrze, że zgarniasz dobrą kase ;) Wręcz świetnie. Ale tak jak słusznie zauważyłeś jest to twoja praca ;)

A tutaj pytanie o bcaa powtarza się nagminnie. Jakbyś się cofnął może z 5 stron to byś znalazł artykuł ;) Trochę chęci uchroni wszystkich przed niepotrzebnymi emocjami ;)

I ja w technicznym pytant nie zadaję bo auto mi się nie psuje :D A jak chcę już coś znaleźć to szukam i czytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam i robie to samo i zgarniam dobrą kase :facepalm:)

akurat w tym dziale nikomu tym nie zainponujesz :grin:

predzej jakbys powiedzial ze wygladasz jak jaco de bruyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłóćmy sie! Start! :decayed:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

Niech ktoś podklei na górze strony ten artykuł o bcaa bo już mnie drażnią te zapytania :P

przydałoby sie :decayed: a tylko spróbuj gdzieś w technicznych o coś spytać to też Ci tak odpowiem :decayed: jestem inżynierem elektronikiem i codziennie spotykam sie z tymi samymi pytaniami i odpowiedziami, odpowiadam i robie to samo i zgarniam dobrą kase :facepalm: powinnismy sobie pomagać bo szukajka działa jak działa, wchodze tu czasami i nic nie moge znalezc.

To dobrze, że zgarniasz dobrą kase ;) Wręcz świetnie. Ale tak jak słusznie zauważyłeś jest to twoja praca ;)

A tutaj pytanie o bcaa powtarza się nagminnie. Jakbyś się cofnął może z 5 stron to byś znalazł artykuł ;) Trochę chęci uchroni wszystkich przed niepotrzebnymi emocjami ;)

I ja w technicznym pytant nie zadaję bo auto mi się nie psuje :D A jak chcę już coś znaleźć to szukam i czytam ;)

nie 5 a 2 strony :decayed:

Dzięki za dobre chęci

odpowiadam i robie to samo i zgarniam dobrą kase :facepalm:)

akurat w tym dziale nikomu tym nie zainponujesz :grin:

predzej jakbys powiedzial ze wygladasz jak jaco de bruyne

nieźle szacun dla niego ale nie chciałbym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Dwie strony. Chyba nie tak ciezko to znalezc i przeczytac?

Panowie jak myślicie na jakich sokach są takie osoby jak:

Angel Lazarov czy Simeon Panda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was że cokolwiek tu napisałem, zwracam honor, moja wina, bije sie w piersi, moge Wam postawić piwo jak kiedyś sie spotkamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nikt nie pije!!

motto zyciowie rzeba erekcja iniekcja :grin:

Tzieland GH w grubych ilosciach,tren,t3,bold,wino dlugo by tu pewnie wymienac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to żebyś teraz szydził ;)

I piwa tu nikt nie pije. Tutaj sami sportowcy. Lepiej szejka białkowego zaproponuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawde dałem d*py, ciulowo napisałem a nie o to mi chodziło sorry Panowie :decayed:

może być szejk białkowy :decayed:

podziele sie z Wami BCaa jak kupie :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam, że teraz waże przy 186cm 92 kg (jak zaczynałem ważyłem uwaga uwaga 64kg :decayed: :decayed: )

Nie jest źle... Ja przy wzroście 183 mam 105kg :whistling: Ale bez bębna :whistling:

Na Twoim miejscu najpierw bym odpoczął, po regeneracji zmienił trening i zobaczył co się dzieje :wink: Jak wciąż tak samo, wtedy kombinacje z korytem, a na końcu myślał bym o suplach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie gdzieś po świętach wydeło :decayed:

Dzięki za podpowiedzi Spartan, skorzystam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... wielkanocnych :polew::decayed:

nie no tak naprawde sam nie wiem jak to sie stało :decayed:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Obudziłem sie z dnia na dzień i jeeeeb bęben :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od trzymania miski, na początek -200kcal a potem trening i suple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...