Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co się zgadza w twoim poście to łóżko :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:grin::grin:

btw kończy mi się białko a że w okolicy otworzyli sklep KFD to naginam zakupić co nieco, patrze a na stoisku siedzi blondyna myśle sobie yhym trzeba będzie palcem pokazywać tłumaczyć co chce, podchodzę mówię co mi potrzeba i o dziwo babka była za***iście ogarnięta jeśli chodzi o suplementację :kox: gdyby nie to że obok stała dziewczyna to bym się jej oświadczył :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile można lecieć na treningu z superseriami? Optymalnie miesiąc będzie ok? Czy krócej? Treningi bardzo intensywne. Dwie minuty przerwy pomiędzy seriami. Dwa ćwiczenia pod rząd. Na partię po 12-16 serii roboczych.

I odpuściłeś temat z tymi superseriami :grin:

Czyżby ktoś Cię wreszcie oświecił ze to tak obciąza organizm że można krzywdę sobie większą zrobić niż efekt i że bez suplementacji to całkowity debilizm :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile można lecieć na treningu z superseriami? Optymalnie miesiąc będzie ok? Czy krócej? Treningi bardzo intensywne. Dwie minuty przerwy pomiędzy seriami. Dwa ćwiczenia pod rząd. Na partię po 12-16 serii roboczych.

I odpuściłeś temat z tymi superseriami :grin:

Czyżby ktoś Cię wreszcie oświecił ze to tak obciąza organizm że można krzywdę sobie większą zrobić niż efekt i że bez suplementacji to całkowity debilizm :facepalm:

I znowu webałeś kij w mrowisko:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile można lecieć na treningu z superseriami? Optymalnie miesiąc będzie ok? Czy krócej? Treningi bardzo intensywne. Dwie minuty przerwy pomiędzy seriami. Dwa ćwiczenia pod rząd. Na partię po 12-16 serii roboczych.

I odpuściłeś temat z tymi superseriami :grin:

Czyżby ktoś Cię wreszcie oświecił ze to tak obciąza organizm że można krzywdę sobie większą zrobić niż efekt i że bez suplementacji to całkowity debilizm :facepalm:

To już widzę jak ty tego magistra ogarnales :facepalm: Dobrze posmarowales dziekanowi czy komus laske zrobiles? ;)

To ze ty bez suplementacji nie mozesz cwiczyc nie oznacza ze kazdy musi pchac w siebie placebo ;) Ale skoro masz mgr to pewnie to wiesz :D

A superserie wchodza bardzo dobrze. Serio jestes mocno niedoinformowany w tych kwestiach. I szczerze nie wiem na jakiej silowni przyjeli takiego lebskiego kolesia. Chyba mala wioska to byla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze ty bez suplementacji nie mozesz cwiczyc nie oznacza ze kazdy musi pchac w siebie placebo ;) Ale skoro masz mgr to pewnie to wiesz :D

A superserie wchodza bardzo dobrze. Serio jestes mocno niedoinformowany w tych kwestiach. I szczerze nie wiem na jakiej silowni przyjeli takiego lebskiego kolesia. Chyba mala wioska to byla ;)

I znowu bardzo pusta odpowiedź z Twojej strony:facepalm:

Przy bardzo wzmożonym wysiłku jaki jest potrzebny przy superseriach niezbędna jest odopowiednia suplementacja, dieta i oczywiście nie trzeba zapominać o regeneracji oraz dużej ilości snu.

Czy Ty wogóle wiesz co to są super serie i jak je należy technicznie wykonywać ????:kox:

Przy regularnych treningach super serie wykonywane raz w tygodniu to już wyzwanie i duże obciążenie dla mięśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy regularnych treningach super serie wykonywane raz w tygodniu to już wyzwanie i duże obciążenie dla mięśni.

+1

Robię tylko jedną superserię biceps-triceps i jestem styrany jak koń nie wyobrażam sobie połączyć w superseriach np klaty i pleców nie dał bym rady przy takiej intensywności targać jakimś większym ciężarem :decayed: chyba ze tak jak pisze rocco bym musiał wspomóc się suplementem albo być na masie na której od dawna nie byłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy regularnych treningach super serie wykonywane raz w tygodniu to już wyzwanie i duże obciążenie dla mięśni.

+1

Robię tylko jedną superserię biceps-triceps i jestem styrany jak koń nie wyobrażam sobie połączyć w superseriach np klaty i pleców nie dał bym rady przy takiej intensywności targać jakimś większym ciężarem :decayed: chyba ze tak jak pisze rocco bym musiał wspomóc się suplementem albo być na masie na której od dawna nie byłem :grin:

Powiem Ci że nigdy nie byłem za odżywkami wychodziłem z takiego założenia że odpowiednia dieta rozpisywanie kalori a przede wszystkim jedzenie odpowiednich posiłków o tych samych porach i dużo snu będzie idealne i tak było dopóki nie poszedłem do pracy. a w pracy jak to w pracy raz się zje raz nie albo jak się zje to byle co byle szybko i duuupa blada trzabyło zapodać białko jako posiłek zastępczy i hmb żeby siła byla do dźwigania :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz :D HMB! Rozkurwi ci system :decayed:

I masz rację. Nie mam pojęcia co to są super serie. Ćwiczę na pałę i tylko klate biceps :D Chyba dobrze co? :)

Aha i jem tylko jeden posiłek dziennie. Wypijam 2L coli i śpię max 6 h dziennie. Do tego trochę alko i szlugów i czuję że wchodzi :D

Pusty to jesteś sam cwaniaczku :facepalm:

Prymitywny jesteś. Żal mi ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz :D HMB! Rozkurwi ci system :decayed:

I masz rację. Nie mam pojęcia co to są super serie. Ćwiczę na pałę i tylko klate biceps :D Chyba dobrze co? :)

Aha i jem tylko jeden posiłek dziennie. Wypijam 2L coli i śpię max 6 h dziennie. Do tego trochę alko i szlugów i czuję że wchodzi :D

Pusty to jesteś sam cwaniaczku :facepalm:

Prymitywny jesteś. Żal mi ciebie.

super tryb życia prowadzisz tylko współczuć..

Te twoje super seryjki z jednym posiłkiem.... ciekawa sprawa...:kwasny:

musisz chyba wiaderko prowitu aplikować jednorazowo...

może jednak coś w tym jest jak mówisz że super seryjki wchodzą pewnie puchniesz jak prosiaczek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ciekawa dyskusja chyba sobie wydrukuje hehehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz :D HMB! Rozkurwi ci system :decayed:

I masz rację. Nie mam pojęcia co to są super serie. Ćwiczę na pałę i tylko klate biceps :D Chyba dobrze co? :)

Aha i jem tylko jeden posiłek dziennie. Wypijam 2L coli i śpię max 6 h dziennie. Do tego trochę alko i szlugów i czuję że wchodzi :D

Pusty to jesteś sam cwaniaczku :facepalm:

Prymitywny jesteś. Żal mi ciebie.

super tryb życia prowadzisz tylko współczuć..

Te twoje super seryjki z jednym posiłkiem.... ciekawa sprawa...:kwasny:

musisz chyba wiaderko prowitu aplikować jednorazowo...

może jednak coś w tym jest jak mówisz że super seryjki wchodzą pewnie puchniesz jak prosiaczek :decayed:

Kolego rocco napisz jakieś konkrety jak się naprawdę znasz. Potrzebuje dobrego treningu i jakąś dietkę na masę. Jak masz tytuł naukowy w tej dziedziny to podziel się wiedzą, ktoś może skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=

Kolego rocco napisz jakieś konkrety jak się naprawdę znasz. Potrzebuje dobrego treningu i jakąś dietkę na masę. Jak masz tytuł naukowy w tej dziedziny to podziel się wiedzą, ktoś może skorzysta.[/quote]

miałeś już przygodę z cięzarkami czy dopiero chcesz zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...