Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo znowu :decayed: Poczekajcie, popcorn mi się skończył :whistling:

Btw po popcornie ponoć hmb lepiej klepie, tylko po uprażeniu należy polać olejem takim przepalonym z frytownicy :thumbup1: Polecam, skarpety spadają :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sobie piwko strzele bo podobno chmiel nawadnia dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmb żeby siła byla do dźwigania :whistling:

:shock3::shock3::doh:

skomentuj bo nie bardzo czaje co chcesz przez te minki przekazać a chce poznać Twoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmb żeby siła byla do dźwigania :whistling:

:shock3::shock3::doh:

skomentuj bo nie bardzo czaje co chcesz przez te minki przekazać a chce poznać Twoje zdanie

Tu nie ma nic do komentowania...

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

hmb to natwardszy narko jezeli chodzi o suple chyba o to mu chodzilo ,ze rozjebiesz se hormony

+1

hmb to sztos, lepiej odstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś już przygodę z cięzarkami czy dopiero chcesz zacząć

Już troszkę ćwiczę ale nie mogę przytyć i siła już nie rośnie, ale najważniejsza jest masa.

Jeśli będzie trzeba to mogę zainwestować trochę w odżywki, tylko nie interesuję mnie dopalacze typu hmb, bo to podobno łokcie i kolana wysusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz :D HMB! Rozkurwi ci system :decayed:

I masz rację. Nie mam pojęcia co to są super serie. Ćwiczę na pałę i tylko klate biceps :D Chyba dobrze co? :)

Aha i jem tylko jeden posiłek dziennie. Wypijam 2L coli i śpię max 6 h dziennie. Do tego trochę alko i szlugów i czuję że wchodzi :D

Pusty to jesteś sam cwaniaczku :facepalm:

Prymitywny jesteś. Żal mi ciebie.

super tryb życia prowadzisz tylko współczuć..

Te twoje super seryjki z jednym posiłkiem.... ciekawa sprawa...:kwasny:

musisz chyba wiaderko prowitu aplikować jednorazowo...

może jednak coś w tym jest jak mówisz że super seryjki wchodzą pewnie puchniesz jak prosiaczek :decayed:

Człowieku jak nie zrobiłeś superserii po kebabie to nie wiesz co to życie ;)

Kiedyś brałem kreatynę ale hmb zawsze się bałem. Chłopaky na siłowni od tego padali :/ Jak muchy! Ale to pewnie przez to że źle sypiali :/

Prowitu biorę akurat odpowiednia dawkę. I tygodniowo wychodzi jakieś pół kg. Na szczęście jest dosyć tanie ;)

Ale i tak nic nie przebije treningu na kacu i po fajeczce. Najlepiej jest po Marlboro Menthol. A najgorzej po ruskich Viceroyach :kwasny:

Superserie idą wyśmienicie. Na sile spadło jakieś 50% ale koleś w szatni po zawodówce, roku ćwiczeń i z d*pą pokutą jak ser szwajcarski mówił że to normalne przy tym trybie ćwiczeń. Wyglądał imponująco więc mu uwierzyłem :wink:

A tak serio to puchnę jak prosiaczek ale to pewnie wina coli i za małej ilości witamin. No i małej ilości snu.

Choć z drugiej strony może to być obiaw za***iście zrobionego treningu. Ciężko mi określić bo mam tylko inżyniera a nie mgr :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lata nic nie kupowałem, wydałem prawie 3 stówy i teraz w końcu dojebe, sezon się zbliża. Mass XXl + białko + carbo

sil.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz :D HMB! Rozkurwi ci system :decayed:

I masz rację. Nie mam pojęcia co to są super serie. Ćwiczę na pałę i tylko klate biceps :D Chyba dobrze co? :)

Aha i jem tylko jeden posiłek dziennie. Wypijam 2L coli i śpię max 6 h dziennie. Do tego trochę alko i szlugów i czuję że wchodzi :D

Pusty to jesteś sam cwaniaczku :facepalm:

Prymitywny jesteś. Żal mi ciebie.

super tryb życia prowadzisz tylko współczuć..

Te twoje super seryjki z jednym posiłkiem.... ciekawa sprawa...:kwasny:

musisz chyba wiaderko prowitu aplikować jednorazowo...

może jednak coś w tym jest jak mówisz że super seryjki wchodzą pewnie puchniesz jak prosiaczek :decayed:

Człowieku jak nie zrobiłeś superserii po kebabie to nie wiesz co to życie ;)

Kiedyś brałem kreatynę ale hmb zawsze się bałem. Chłopaky na siłowni od tego padali :/ Jak muchy! Ale to pewnie przez to że źle sypiali :/

Prowitu biorę akurat odpowiednia dawkę. I tygodniowo wychodzi jakieś pół kg. Na szczęście jest dosyć tanie ;)

Ale i tak nic nie przebije treningu na kacu i po fajeczce. Najlepiej jest po Marlboro Menthol. A najgorzej po ruskich Viceroyach :kwasny:

Superserie idą wyśmienicie. Na sile spadło jakieś 50% ale koleś w szatni po zawodówce, roku ćwiczeń i z d*pą pokutą jak ser szwajcarski mówił że to normalne przy tym trybie ćwiczeń. Wyglądał imponująco więc mu uwierzyłem :wink:

A tak serio to puchnę jak prosiaczek ale to pewnie wina coli i za małej ilości witamin. No i małej ilości snu.

Choć z drugiej strony może to być obiaw za***iście zrobionego treningu. Ciężko mi określić bo mam tylko inżyniera a nie mgr :/

puchniesz bo zastrzyki widocznie dobrze działają wiec nie potrzebujesz snu witamin diety i tego podobnych rzeczy a te twoje super serie tylko pompują mięśnie i jaki byś trening nie zrobił to i tak zadziała

i nie ryj psychiki innym ludzią wystarczy ze ty masz zrytą

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

hmb żeby siła byla do dźwigania :whistling:

:shock3::shock3::doh:

skomentuj bo nie bardzo czaje co chcesz przez te minki przekazać a chce poznać Twoje zdanie

Tu nie ma nic do komentowania...

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

hmb to natwardszy narko jezeli chodzi o suple chyba o to mu chodzilo ,ze rozjebiesz se hormony

+1

hmb to sztos, lepiej odstawić

podziel się negatywnymi uwagami dotyczącymi stosowania hmb z chęcią poczytam a nie tylko że to sztos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lata nic nie kupowałem, wydałem prawie 3 stówy i teraz w końcu dojebe, sezon się zbliża. Mass XXl + białko + carbo

http://s2.postimg.org/taytgedbp/sil.jpg

Wrzuć zdjęcia jak cię rozebało po tych suplach,może też zainwestuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz :D HMB! Rozkurwi ci system :decayed:

I masz rację. Nie mam pojęcia co to są super serie. Ćwiczę na pałę i tylko klate biceps :D Chyba dobrze co? :)

Aha i jem tylko jeden posiłek dziennie. Wypijam 2L coli i śpię max 6 h dziennie. Do tego trochę alko i szlugów i czuję że wchodzi :D

Pusty to jesteś sam cwaniaczku :facepalm:

Prymitywny jesteś. Żal mi ciebie.

super tryb życia prowadzisz tylko współczuć..

Te twoje super seryjki z jednym posiłkiem.... ciekawa sprawa...:kwasny:

musisz chyba wiaderko prowitu aplikować jednorazowo...

może jednak coś w tym jest jak mówisz że super seryjki wchodzą pewnie puchniesz jak prosiaczek :decayed:

Człowieku jak nie zrobiłeś superserii po kebabie to nie wiesz co to życie ;)

Kiedyś brałem kreatynę ale hmb zawsze się bałem. Chłopaky na siłowni od tego padali :/ Jak muchy! Ale to pewnie przez to że źle sypiali :/

Prowitu biorę akurat odpowiednia dawkę. I tygodniowo wychodzi jakieś pół kg. Na szczęście jest dosyć tanie ;)

Ale i tak nic nie przebije treningu na kacu i po fajeczce. Najlepiej jest po Marlboro Menthol. A najgorzej po ruskich Viceroyach :kwasny:

Superserie idą wyśmienicie. Na sile spadło jakieś 50% ale koleś w szatni po zawodówce, roku ćwiczeń i z d*pą pokutą jak ser szwajcarski mówił że to normalne przy tym trybie ćwiczeń. Wyglądał imponująco więc mu uwierzyłem :wink:

A tak serio to puchnę jak prosiaczek ale to pewnie wina coli i za małej ilości witamin. No i małej ilości snu.

Choć z drugiej strony może to być obiaw za***iście zrobionego treningu. Ciężko mi określić bo mam tylko inżyniera a nie mgr :/

puchniesz bo zastrzyki widocznie dobrze działają wiec nie potrzebujesz snu witamin diety i tego podobnych rzeczy a te twoje super serie tylko pompują mięśnie i jaki byś trening nie zrobił to i tak zadziała

i nie ryj psychiki innym ludzią wystarczy ze ty masz zrytą

LUDZIOM się pisze magistrze HAHAHA ;) IQ cegłówki :decayed:

I jakbyś choć trochę się znał na tym o czym piszesz to byś wiedział, że "strzały" to nie jest żaden magiczny eliksir i że zażywając takie specyfiki trzeba tym bardziej dostarczać witamin, snu i porządnego jedzenia ;)

Ale skoro twój rozwój zatrzymał się na cudownym działaniu HMB to nie mam więcej pytań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany czy to mozliwe ze po hmb zanika szyja?

Tzieland jakie ty strzaly bierzesz?o co kaman?

Po hmb ZAWSZE ale to ZAWSZE zanika szyja!!! Rocco wie to najlepiej ;)

I nie mam pojęcia o co chodzi z tymi strzałami :facepalm: Ubzdurało się jakiemuś typkowi i pisze głupoty na ogólnym :facepalm:

Jedyny strzał na jaki teraz czekam to szczepionka na żółtą febrę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno bierze strzały z czopków, im większa odległość tym lepsze działanie, a szczepionka:polew: to tylko przykrywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziel się negatywnymi uwagami dotyczącymi stosowania hmb z chęcią poczytam a nie tylko że to sztos

Stary, poradzę Ci coś... Nie pogrążaj się już, bo tu same ironie lecą a Ty to chłoniesz jak gąbka i drążysz temat, a wszyscy mają ubaw :wink:

Masz mgr, pracujesz/pracowałeś na siłowni więc doskonale powinieneś wiedzieć co to hmb i placebo... resztę sam wydedukuj, Ja jestem zwykłym zjadaczem protein, mechanikiem, nie mam czelności douczać magistra :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrrudy25 nie musisz pod moim przykryciem opisywać swoich doświadczeń :D

Jeszcze jestem za miętki na takie koxy, mam połowę tego stażu co ty:kox: ,ale za 1,5roku kto wie, może nie spi....e jak zobaczę czopa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrrudy25 nie musisz pod moim przykryciem opisywać swoich doświadczeń :D

Jeszcze jestem za miętki na takie koxy, mam połowę tego stażu co ty:kox: ,ale za 1,5roku kto wie, może nie spi....e jak zobaczę czopa:decayed:

Czopy są przereklamowane ;) Lepiej HMB zapodać. Siła idzie jak oszalała i jeszcze kark zanika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziel się negatywnymi uwagami dotyczącymi stosowania hmb z chęcią poczytam a nie tylko że to sztos

Stary, poradzę Ci coś... Nie pogrążaj się już, bo tu same ironie lecą a Ty to chłoniesz jak gąbka i drążysz temat, a wszyscy mają ubaw :wink:

Masz mgr, pracujesz/pracowałeś na siłowni więc doskonale powinieneś wiedzieć co to hmb i placebo... resztę sam wydedukuj, Ja jestem zwykłym zjadaczem protein, mechanikiem, nie mam czelności douczać magistra :whistling:

spokojnie daje rade umie wyczuć i radzić sobie jakimiś oszołomami typu kot dzinx których światopogląd zamknął się tyko w super seryjkach i aplikowaniu sobie czopków. Zero kultury ani składnych zdań... minimalna wiedza na temat sposobu ćwiczeń i trybu życia ani konwersacji na wysokim poziomie wiec z czym do ludzi ten mikroprocesorek wyskakuje...

a co do hmb to pytałem poważnie bo wcześniej odżywki sprzedawałem wiem na czym opiera się jego działanie ale o skutkach ubocznych nic nie wiem bo do niczego mi to nie było potrzebne

zawodowo uprawiam inna dyscyplinę sportową w której trening siłowy jest niezbędny ale muszę utrzymywać swoją wagę wiec do działaniu ubocznym odżywek mało wiem.

hmb revolution i tribulusa zachwalali wiec tak palnąłem dla relaksu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...