Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RS odpuść sobie te wynalazki. Lepiej wydaj tą kasę na jedzenie ;) Albo na jakiś nielegal :D

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 389 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedzenie tez ważne :)

Opublikowano

nie ma jak karczek z frytkami + piwko w weekend na noc :)

Opublikowano

:hi: Yo konie :decayed:

Wrzucam na ruszt 5g groszku i idę dążyć do zayebistości :whistling:

Opublikowano

z jakiego labu masz?:decayed:

Opublikowano

Z rosyjskiej federacji ludowej :D

Opublikowano

+1 :decayed:

...a tak serio to nie wciągam groszku, za hardcorowy dla mnie :grin: ale kiedyś spróbuje :decayed:

Opublikowano

Panowie ile ćwiczeń na superserii klata + plecy? Po 3 wystarczy czy więcej?

Opublikowano

musisz dobrac pod siebie metoda prob ,dla 1 tyle dla innego wiecej

Opublikowano

Bo właśnie po 3 ćwiczeniach po 4 serie czuję się mega spompowany no i intensywność mnie trochę przerasta. Dysze jak stary silnik :D

Opublikowano

:hi:

Podrzuci ktoś jakieś wskazówki odnośnie wartości odzywczych w produktach.Chodzi mi o takie info,np:ile białka,w/w,tłuszczy ma 100gr cycka/wołowiny,rodzynki,banan itd.

Opublikowano

Wpisz w google tabela kaloryczna i interesujący ciebie produkt.

Opublikowano
Bo właśnie po 3 ćwiczeniach po 4 serie czuję się mega spompowany no i intensywność mnie trochę przerasta. Dysze jak stary silnik :D
Ile robisz powtórzeń w serii ?
Opublikowano
Panowie ile ćwiczeń na superserii klata + plecy? Po 3 wystarczy czy więcej?

superserie to ja robie ale bic+tric a plecy z klata niewyobrazam sobie :naughty:

Opublikowano

@nex: Spróbuj ;) też sobie tego nie wyobrażałem ale zmniejszyłem minimalnie ciężar i poszło. Takiej pompy nigdy nie miałem

@carrera369: Na klate i plecy zrobiłem po 3 ćwiczenia, każde po 4 serie, powtórzenia od 12 do 8.

Na biceps i tricpes zrobiłem 3 ćwiczenia, po 3 serie, powtórzeń też ok 12-10

Opublikowano
Opublikowano

Dziś doszedł do mnie rashguard Under Armour ...ja jebie jestem w dzikim szoku jak ten kompres jest za***isty. Zero skrępowania ruchów, idealnie przylega :kox: Jak będzie odprowadzał tak samo dobrze wilgoć jak koszulka to bedę fapował jak pojebany :decayed:

Opublikowano

Ori czy allegro?

Oczywiście nie wszystko na allegro jest podróbką ale sporo można znaleźć "lewych" ciuchów. Warto czasami spojrzeć na stronę UA żeby wiedzieć czy mają dany model w ofercie czy to wymysł łebskich Chińczyków :D

Opublikowano

dokładnie ten - http://allegro.pl/rashguard-under-armour-hg-compression-sonic-m-l-xl-i3927934219.html

Oryginalny. To już druga moja koszulka z UA i jestem zadowolony. Pierwsza to taki luźny model też z systemu Heat Gear..po roku tłuczenia w pralce nic się z nią nie dzieje, prasowanki z logo UA, które wydawały mi się że odlecą przy pierwszym starci z bębnem pralki są jak nowe :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.