Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czorny niezla przemiana!

ale dieta slaba pod BB

Chcialem to samo pisac. Z checia bym sie tak samo zmienil za 6 miesiecy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czorny niezla przemiana!

ale dieta slaba pod BB

jakaś propozycja? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce foto zeby nie bylo,ze nic nie robie,kilka pompek dziennie robie jak nie zapomne.forma ma przyjsc za 2msc

View image: ssssssssssssssss

Dobrze masz bary dojebane :decayed: tylko kaptury coś chudo albo takie zdjęcie z pipy :wink:

Taśma na barku :D Dalej czuję ból ale może będzie bardziej znośny. W poniedziałek kupuję rolkę tej taśmy i będę próbował inne "wzory" klejenia :D

No nie gadaj, że sam kleiłeś ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce foto zeby nie bylo,ze nic nie robie,kilka pompek dziennie robie jak nie zapomne.forma ma przyjsc za 2msc

View image: ssssssssssssssss

Dobrze masz bary dojebane :decayed: tylko kaptury coś chudo albo takie zdjęcie z pipy :wink:

Taśma na barku :D Dalej czuję ból ale może będzie bardziej znośny. W poniedziałek kupuję rolkę tej taśmy i będę próbował inne "wzory" klejenia :D

No nie gadaj, że sam kleiłeś ? :decayed:

Kleiła mi fizjoterapeutka, która się tym zajmuje ale z d*py to zrobiła ;) Pomijając fakt, że coś wspominała o zapaleniu i prześwietleniu to małą ulgę czuję po naklejeniu taśmy ;)

Ale nastepnym razem kleje sam :D Znajdę taki wzór żeby ładnie wspomagał pracę barku i go odciazal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta fizjoterapeutka to po szkoleniu w zakresie kinesiotapingu czy ni hu hu ?

Mi jak kleiła koleżanka fizjoterapeutka ( po kursie ) to przecięła jeden szeroki plaster na pół, kazała mi wyprostowaną rękę odwodzić w bok do napięcia mięśni barku i okleiła dokładnie wkoło mięśnia barku, odciążając ten przedni akton. Później ręka musiałem unieść w drugą stronę i poleciała mi jednym plastrem aż na plecy. Całość była tak napięta na skórze, że aż ciągnęło. Na koniec spryskała to specjalnym klejem żeby się lepiej trzymało.

Szczerze to nie wiem jak dasz sobie radę z naklejeniem tego sam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Externistyczny kurs jogi i zrobi wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce foto zeby nie bylo,ze nic nie robie,kilka pompek dziennie robie jak nie zapomne.forma ma przyjsc za 2msc

View image: ssssssssssssssss

Dobrze masz bary dojebane :decayed: tylko kaptury coś chudo albo takie zdjęcie z pipy :wink:

taka poza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koszule to jeszcze mają na Ciebie w sklepach ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem rozmowę dwóch typów na siłce :

- Wpierdalasz towar, nie ?

- no

- a koszule to kupujesz na siebie bo wiesz słyszałem, że jak już jest problem z kupnem koszuli to dojebane za dużo

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta fizjoterapeutka to po szkoleniu w zakresie kinesiotapingu czy ni hu hu ?

Mi jak kleiła koleżanka fizjoterapeutka ( po kursie ) to przecięła jeden szeroki plaster na pół, kazała mi wyprostowaną rękę odwodzić w bok do napięcia mięśni barku i okleiła dokładnie wkoło mięśnia barku, odciążając ten przedni akton. Później ręka musiałem unieść w drugą stronę i poleciała mi jednym plastrem aż na plecy. Całość była tak napięta na skórze, że aż ciągnęło. Na koniec spryskała to specjalnym klejem żeby się lepiej trzymało.

Szczerze to nie wiem jak dasz sobie radę z naklejeniem tego sam :decayed:

Zrobila mi tak samo jak opisujesz ;) Tasma rozcieta itp ;)

A jak pisalem sam to oczywiscie mialem na mysli kogos z rodziny bo sam sie tak nie powykrecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem rozmowę dwóch typów na siłce :

- Wpierdalasz towar, nie ?

- no

- a koszule to kupujesz na siebie bo wiesz słyszałem, że jak już jest problem z kupnem koszuli to dojebane za dużo

:grin:

nie rozumiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie definitywnie z barkiem coś nie halo :facepalm: Pomimo długiej rozgrzewki i ćwiczenia na wstępne zmęczenie i rozgrzanie mięśnia, przy wyciskaniu na siedząco tak mnie zaczęło napier*alać, że musiałem odpuścić to ćwiczenie :thumbdown: I w sumie tylko przy wyciskaniu mnie boli. I na pewno jest to ból w stawie. Trzeba by przyjąć jakieś leki przeciwzapalne i odpuścić trochę treningi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegnij do lekarza i kup sobie Viprosal i smaruj parę razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland, ja tu pisalem w lutym o podwichnieciu barku. Nastawienie po 3 miesiacach dalo rezultaty, choc tez ten bark mnie salej boli i w robocie robie wszystko by unikac z nim dzikich ruxhow. Po powrocie na silownie bol jakby zaczal ustawac. Aaa zeby bylo smiesznie, to mam rezonans na koniec czerwca ;)

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lekarzem to ciężko bo nie jestem ubezpieczony a nie będę płacił tylko po to, żeby usłyszeć "musi pan przestać ćwiczyć"

Kupię na razie jakieś leki na zapalenie i ten Viprosak i poczekam.

Nastawić też nie mam gdzie. Tzn nie znam nikogo sprawdzonego a do znachora nie będę szedł bo coś spieprzy i wtedy będzie nieciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A boli cie niezaleznie od ulozenia rąk? Tzn prubowales np hantelkami w ustawieniu wzdluz a nie w popszek jak sztangą? Mnie czasem bark pobolewal przy sztandze a jak wziolem hantelki wzdluznie to przestał po jakimś czasie . Plus wiśni duzo bo przeciwzapalnie działają . Mogą być mrożone byle nie soki bo tam to już nic nie ma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...