Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niby drogie to nie jest. Na sfd 15 zl/36 kaps.

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Plecki siadly, jutro tabatka

Opublikowano

U mnie klatka i triceps :wink: Przez bark nie mogłem nałożyć odpowiedniego ciężaru :facepalm: Ale i tak nieźle poszło :decayed:

Opublikowano

Panowie miał ktoś do czynienia z takim produktem jak MASSACRA firmy Olimp ????

Opublikowano

Hahaha ja nie ale nazwa dobra hahahaha

Opublikowano

spodziewaj sie 8kg czystego miesa w miesiac :decayed:

Opublikowano

On pyta bo chodzi mu o power na rowerze ;) Odpisalem w tamtym watku zeby nie kupowl nic na bazie kreatyny, tlenku azotu i argininy po tylko sie spompuje.

Jedynym wyjsciem na brak sily bedzie kofeina kub tauryna.

Opublikowano

Taurynka jest za***ista :) . Musze poczytać co jest w tej mojej betaalaninie z kreatyna bo tez mnie pobudza a ogolnie to betaalanina chyba powoduje brak zmeczenia a nie pobudzenie .

Opublikowano

Ja wiem ze dzialaja jeszcze te ziola co sie zalewa w kubeczku i pije z takiej lyzki :) Chyba yerba mate

Opublikowano

Hahaha dokładnie :) podobno yerba leczy wszystko :) zastępuje nawet lewatywe hahahahah

Opublikowano
On pyta bo chodzi mu o power na rowerze ;) Odpisalem w tamtym watku zeby nie kupowl nic na bazie kreatyny, tlenku azotu i argininy po tylko sie spompuje.

Jedynym wyjsciem na brak sily bedzie kofeina kub tauryna.

Dokladnie kolego chodzi o rower i zeby poprawic wytrzymalosc miesni szybsza regeneracje...

Co z odzywek bylo by odpowiednie. Doradzcie.

Opublikowano

Przed treningiem tauryna i betaalanina :) tauryna pobudzi a beta da wytrzymalosc :)

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Tylko z beta uważaj bo jak wiecej wezmiesz to wszystko swedzi jak po azotach niektórych ;)

Opublikowano

Po betaalaninie idzie się wk***ić z tym swędzeniem i pieczeniem ryja :decayed: Kiedyś jak zajebałem sobie pierwszy raz FA Pump Core to aż mnie oko zapiekło :facepalm::grin:

Opublikowano

Nom ja stopniowo dawke obnizalem zeby dojsc do swedzenia małodenerwujacego hahaha

Opublikowano

..ale u mnie to wtedy mało działało ..zawsze szła jedna miarka :polew::polew::polew::polew:

image.png

Opublikowano

Hahahahahaha to bym się zdrapał z tego świata :)

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

Raz w ramach promocji dostalem na siłce ampulke energetuczna. Niewiele myslac ciach i na trening . Po paru minutach zaczelo mnie tak nosic ze musialem wyjsc :) . Japa czerwona jakby mnie zelazkiem ktoś prasował ;) . Wygzebalem z kosza ampulke a tam jak wół napisane ze dawka na dwa treningi hahahaha

Opublikowano

Przedtreningówka przedtreningówce nie równa..kiedyś kupiłem za ponad 100 zł MF Assault i nich go c**j jasny pochłonie. Zero efektów..a zmulenie żołądka 100 %. Dałem bratu to samo, dałem kumplowi to samo..w końcu sprezentowałem jednemu i pytam za jakiś czas o efekty, a ten " k**wa nie wiem jak to działa..miało mnie motywować, pompować..a tu za c**j nic i to jeszcze chodzę wkurwiony bo mnie flaki napierdalają " :grin:

Opublikowano

Hehehehe dobre :) . Czyli nawet placebo zawiodło :).

Opublikowano
On pyta bo chodzi mu o power na rowerze ;) Odpisalem w tamtym watku zeby nie kupowl nic na bazie kreatyny, tlenku azotu i argininy po tylko sie spompuje.

Jedynym wyjsciem na brak sily bedzie kofeina kub tauryna.

Dokladnie kolego chodzi o rower i zeby poprawic wytrzymalosc miesni szybsza regeneracje...

Co z odzywek bylo by odpowiednie. Doradzcie.

Oprócz tauryny i kofeiny dorzuć jeszcze magnez i witaminki ;) I oczywiście węglowodany ale drink izotoniczny a nie hipotoniczny ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.