Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostrovie kupiłem. Trochę też poczytałem i naprawdę ma dobre opinie. Lepsze niż Łowickie. Następnym razem wezmę inne smaki do przetestowania. Tylko nie naturalny i czekoladą. Na razie zastanawiam się co zrobić żeby to BCAA dało się pić. Ale niby jak smakuje tragicznie i kiepsko się rozpuszcza to dobre :)

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja polecam Tiramisu ;)

Ty jakie masz bo tez musze zamowic.

A czekolada fakt tragiczna

Opublikowano

Ja mam owoce leśne. I jak dla mnie z mlekiem najlepsze co piłem w smaku. Na razie na testy 900g. Jak będzie ok to kupię więcej

Opublikowano

Odradzam smak orzecha laskowego. O ile z mlekiem jeszcze ujdzie w tłoku to z wodą jest masakra.

Opublikowano

No wlasnie a ja wszystko z woda robie :) Dobrze wiedziec na przyszlosc

Opublikowano

Ja zrobiłem z ciekawości za pierwszym razem z mlekiem i już nie chcę z wodą

A na BCAA mam tylko jeden sposób. Od razu do pyska i zapijam wodą

Opublikowano

Z mlekiem wiadomo ze wszystkie smaki beda bardziej wyraziste. Ale z woda latwiej strawne przynajmniej dla mnie :)

Opublikowano

Ogólnie "łatwiej strawne" i szybciej się wchłania :)

Opublikowano

Z wodą też dobre. Ale piany to jest od cholery. Za to nie ma problemu z rozmieszaniem i grudkami.

Opublikowano

I shaker tak nie wali jak zapomnisz umyć :P

Z mlekiem możesz pić na noc, dłużej się wchłania jak śpisz, chociaż na noc powinna być inna odżywka.

Mix białek o różnych długościach czasu wchłaniania.

BCAA albo brałem łyżkę i zapijałem , albo rozrabiałem w butelce z wodą i dałem troche postać....wtedy jak napój było ....bo ogólnie ciężko się rozpuszcza, ale jak postoi jest w pyte :)

Edytowane przez Joziek79

Opublikowano

Na noc to najlepiej kazeina. Ale nie dajmy sie zwariowac. Jest duzo drozsza od wpc czy wpi. Wg mnie nie warto przeplacac

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I shaker tak nie wali jak zapomnisz umyć :P

Z mlekiem możesz pić na noc, dłużej się wchłania jak śpisz, chociaż na noc powinna być inna odżywka.

Mix białek o różnych długościach czasu wchłaniania.

BCAA albo brałem łyżkę i zapijałem , albo rozrabiałem w butelce z wodą i dałem troche postać....wtedy jak napój było ....bo ogólnie ciężko się rozpuszcza, ale jak postoi jest w pyte :)

Mam BCAA od Helixa i rozpuszcza sie bajecznie , smak jabłkowy też za***isty.

Opublikowano

Mi podchodził ostro ananas od Olimpa.

Opublikowano

Dla mnie najlepsze BSN AminoX o smaku arbuzowym. Nigdy nie piłem niczego lepszego w smaku. Friut Punch też ok ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy moze pochwalicice sie kto ile ma w bicku? :P i jakim ciezarem robi klatke? :)

Opublikowano

Mi o takie rzeczy na razie nie chodzi:P Na razie forma i w miarę utrzymać wagę przy pozbyciu się brzucha :) A tak poważnie to od przyszłego roku jak młody do przedszkola pójdzie.

Opublikowano

wiesz mi tez to lotto ile ciskam ;)

ale ciekawosc sie pojawila :) wiec pochwalcie sie ;)

Opublikowano

To ja wylece pierwszy :decayed: Siłka w domu, max co posiadam to 96kg x 12 powtorzen. bicek 42,5 ^_^

waga 83
wzrost 175

Edytowane przez Beny

Opublikowano

ja kiedys na silce normalnej, potem brak silki przez 2 lata i zmalalem :D teraz od roku powrot do masy w warunkach domowych ;)

wzroscik 180cm

waga 100kg,

bicek 44/45cm

a klatke robie 100/105/110/115/120 ;)

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

Konrad na mase lecisz? To jaka chcesz osiagnac? :P Kawał chłopa bedzie z Ciebie :naughty:

Edytowane przez Beny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.