Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ooo o lecę do lidla słyszałem o tym ale zapomnialem :D

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro i działamy :)

2.jpg?1423818438

A w tle zdjęcia czorny_07 :P:D

Opublikowano

Pozdro i działamy :)

2.jpg?1423818438

A w tle zdjęcia czorny_07 :P:D

no prawie :decayed:

a co do smażenia kury, ja używam szpraju PAM - OLI, 0 tłuszczu, robi robotę i smakuje

Opublikowano

Ja Nie smażę, pierś kurczaka wkładam do garnka z odrobiną wody i na wolnym ogniu duszę. Musi być odpowiednią ilość czasu duszona wtedy jest soczysta Tzn "mokra" w środku ☺?

Opublikowano

Bieganie z rana :/ nienawidzę :) .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: witam panowie w tym dziale jestem nowy na początek trochę poczytałem wasze posty żeby sztrymsu nie robić i się nie pchać z ryjem :grin:

Opublikowano

hahahahah , siema :wink:

Opublikowano

Czas zacząć aeroby robić bo mi dwa schaby po bokach wyrosły , mimo ze szesciopak widać jeszcze wyraźnie , aż śmiesznie to wygląda

Opublikowano

mam to samo pierwsze co mi rośnie na masie to boczki :D taka genetyka :)

Opublikowano

Rowerek stacjonarny i ogień po kazdym treningu

Opublikowano

A ja chory :/ ciężko się ćwiczy chyba odpuszczę z tydzień :/.

Opublikowano

Lecę teraz z hiit-ami na redukcji będę dodawał aeroby :)

Opublikowano

Bongod przerwa dobrze zrobi trz bylem chory zrobilem przerwe a po pompa w h*j dawno nie mialem takich zakwasow

Opublikowano

Panowie trochę sobie ćwiczę ale przy Was to raczej rekreacyjnie.

Podpowiedzcie, jest sens kupić sobie coś do przyspiesza spalanie tłuszczu ?

Bo trochę się tego odłożyło :( Kumpel poleca fat transporter.

Jakie jest Wasze zdanie ?

Opublikowano

Nie warto . Szkoda zdrowia .

Białko bezpośrednio po treningu coś tam spala :).

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Aeroby zacznij robic na czczo z rana

Opublikowano

Z rana trening HIIT i będzie cacy.

Opublikowano

Panowie trochę sobie ćwiczę ale przy Was to raczej rekreacyjnie.

Podpowiedzcie, jest sens kupić sobie coś do przyspiesza spalanie tłuszczu ?

Bo trochę się tego odłożyło :( Kumpel poleca fat transporter.

Jakie jest Wasze zdanie ?

spalacze sa po c**ju, raz, że ciagle masz buchy ciepła, pocisz się zawroty głowy itp dwa mam znajomego co brał spalacz z universala, dzisaj jak biega ma np plapitacje, problemy z cisnieniem, nie polecam

Opublikowano

Panowie trochę sobie ćwiczę ale przy Was to raczej rekreacyjnie.

Podpowiedzcie, jest sens kupić sobie coś do przyspiesza spalanie tłuszczu ?

Bo trochę się tego odłożyło :( Kumpel poleca fat transporter.

Jakie jest Wasze zdanie ?

Przede wszytskim dobrze ułożona dieta + deficyt a nie spalacze :wink:

Opublikowano

Rowerek, orbiterek i bieznia i tluszczyk leci...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.