Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie proporcje dobrze się liczy z tego co kiedyś wklejałem kalkulatora a odnośnikiem była grubość nadgarstka chyba .

http://super-sylwetka.pl/idealne_proporcje.php coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szafa w domu to na krótką metę. Wkońcu waga Twojego ciała będzie za mała i lekko Ci będzie szło. Spróbuj sobie pompek w szerokim normalnym i wąskim rozstawie. A później z nogami na czymś wyższym. I sam będziesz wiedział ile powtorzen;) Ja dokupilem sobie hantelki żeby trochę ciężej było

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Sebo nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chacie lipa totalna. Nawet pompek nie chce sie robic. Trzeba widziec wiekszych sk***ysynow i poczuc ten testosteron w powietrzu zeby zlapac powera. I nie mowie tu o tych pedalskich silowniach tylko o wylegarniach kibolow :D

+1, power jest jak d*py przyjdą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie chciałem napisać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie proporcje dobrze się liczy z tego co kiedyś wklejałem kalkulatora a odnośnikiem była grubość nadgarstka chyba .

http://super-sylwetka.pl/idealne_proporcje.php coś takiego :)

k**wa od jutra pompuje bica brakuje mi 2cmm w stosunku do przedramion :kwasny:

ale za to na brzuchu nadbywa 7centli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście fajnie czasami popatrzeć na ładne d*py ale:

1. rozpraszają niesamowicie, szczególnie jak są w legginsach i robią ćwiczenia że pieroga widać!

2. facet to taka bestia, że nieważne czy ta laska będzie nim zainteresowana to i tak przywali takiego ciężaru, żeby wszyscy robili WOW a sam zrobi sobie krzywde i kontuzję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jednej pokazywalem jak cwiczyc na maszynie na dwuglowe ud a miala takie kruciutkie spodenki ze jak wchodzila to pierog na wieszku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jednej pokazywalem jak cwiczyc na maszynie na dwuglowe ud a miala takie kruciutkie spodenki ze jak wchodzila to pierog na wieszku :)

ślina i jado!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby to są baby. Aż czasmi nie chce się ćwiczyć, żeby sobiwe krzywdy nie zrobić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasem przesadzają z ubiorem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykę odkryłem

Kupiłem w lidlu chyba były takie małe naczynia do pieczenia silikonowe , 15 min w piekarniku i ryba upieczona mokra idealna nic nie przywiera

Nie pier..icie sie z folia , smażyć nie trzeba , nie trzeba oleju żadnego używać

Kolega tez mi sprzedał patent ze kuraka mieli dodaje przyprawy formuje kulki i zawija w folie sporzywxza i zamrażalnik , odmrażasz ile chcesz i takie kulki gotujemy w wodzie 10 minut , zdrowe bez tłuszczu , i fajnie w mordzie sie rozwala nie trzeba memlac i memlac w gębie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...