Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Robię tak jak piszecie, biegam, orbitrek, dieta i waga spada. Chciałem tylko to przyspieszyć.

Dzięki za opinię, odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na chore zatoki i bóle mięśniowe polecam olbas oil :) szok normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieta, rozpiska zmieniać co 1,5 miesiąca i aeroby najlepiej na czczo, pusty żołądek albo jak ktoś ma kilka kapsułek BCAA. Z aerobów najlepiej to bieganko, ale alternatywnie rower i orbitrek ;) Bez wylanego potu i samozaparcia niczego nie bedzie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defakto bieganie nie jest najlepszym sposobem spalania tłuszczu. Trzeba trzymać odpowiednie tempo żeby zacząć palić fat. Poza tym bieganie raczej wytrzymałość buduje.

Lepiej interwały lub wolniejsze tempo na podniesieniu.

Druga sprawa aeroby czy HIIT na pusty żołądek ta słaba opcja. Trzeba coś zjeść żeby nie palić swojego białka ;)

Nie wmawiajcie koledze głupot bo później takie złe opinie krążą po świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem kofeina nie odwraca kolejności spalania składników z białka z przodu na tłuszcz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w GB na urlopie teraz i k**wa takie śmieciowe żarcie tu jest ze tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.sportsdirect.com/tapout-long-sleeved-rashguard-mens-632116?colcode=63211603

Ktoś chce rozm L bo za duży kupilem ? Wyjebiscie przylega i mega rozciagliwe , 70 zł z przesyłka

A i nie patrzcie na polska cenę bon to jeszcze musdi dojsc koszt przesyłki do sklepu a ja dalem i tak 16 funtów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie nie robilem masy tej zimy caly czas delikatnie stopniow sie podcinalem sporo tłuszczu bylo i nie bylo sensu sie zalewac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

definitywnie odrazu


http://musculardevelopment.pl/mdnews-tv/rok2015/fit-festival/debiuty-2015/video,55,debiuty-2015-kulturystyka-mezczyzn-90-kg-pokazy-indywidualne.html

od 3:10 wygrany w kat 90 kg i 2 miejsce w open a to dlatego ze 1 zajal jakis leszcz od slodkiewicza

osobiscie mój wspolpatrolowiec :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

definitywnie odrazu

http://musculardevelopment.pl/mdnews-tv/rok2015/fit-festival/debiuty-2015/video,55,debiuty-2015-kulturystyka-mezczyzn-90-kg-pokazy-indywidualne.html

od 3:10 wygrany w kat 90 kg i 2 miejsce w open a to dlatego ze 1 zajal jakis leszcz od slodkiewicza

osobiscie mój wspolpatrolowiec :kox:

czesto obrazasz ludzi ktorych nie znasz ?

skoro w open zajal twoj kolega drugie miejsce a "leszcz" pierwsze to wtf ?

....

1 miejsce w kat 75kg

moj kolega w srodku

11009889_879008938823730_458078861125985

Edytowane przez Nowak_zg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze nawet czesto . Gdyby nie to ze slodkiewicz był jego trenerem to bardzo wielu nawet zawodników uważa ze by nie wygrał , zreszta slodkiewicza było widac wszędzie i z kazdym , nie na darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze nawet czesto . Gdyby nie to ze slodkiewicz był jego trenerem to bardzo wielu nawet zawodników uważa ze by nie wygrał , zreszta slodkiewicza było widac wszędzie i z kazdym , nie na darmo

no to juz to swiadczy tylko o tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym obrażaniem częstym to żart oczywiscie

Tylko kurwica bierze jak nawet zdrowo i sprawiedliwie rywalizować nie mozna , wszędzie układy

I to nie pisze bo jestem jakimś nieletnim haterem ale dlatego ze pracuje tam gdzie układy to codzienność i mam poprostu na to uczulenie wręcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bediks takie czasy niestety. ..

Jak tam forma u mnie zjazd z 93 na 84

Edytowane przez swir88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...