Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na redukcji od grudnia i waga stoi hahaha pewnie nie te napoje spożywam ;) . Ale ogólnie ogromny progres pod względem wytrzymałości. Nigdy tyle nie : przepływałem/przebiegałem/przejeżdżałem :D . Chyba przed czerwcowym triathlonem jebne jeszcze orlena :).

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żyjemy ale co to za życie... jeszcze 4-5kg i trza zacząć redukcję[emoji41]

by Note2

tutaj już sie pompuje :decayed:

Qv3xzjj.jpg

Opublikowano

Od początku roku 4 kg na plus :P

-Lumia 920-

Opublikowano

Żyjemy ale co to za życie... jeszcze 4-5kg i trza zacząć redukcję[emoji41]

by Note2

tutaj już sie pompuje :decayed:

Qv3xzjj.jpg

koorwa, w życiu nie będę miał takiego kabla :facepalm:

Opublikowano

Fakt. Żyłka już całkiem fajna!

Opublikowano

Zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce :rolleyes: Pany podrzuccie jakies cwiczenia co mozna w domu robic na gorne partie :> ile seri i powtorzen?

Opublikowano

Żyjemy ale co to za życie... jeszcze 4-5kg i trza zacząć redukcję[emoji41]

by Note2

tutaj już sie pompuje :decayed:

Qv3xzjj.jpg

koorwa, w życiu nie będę miał takiego kabla :facepalm:

kabel wyskoczyl mi od przedtreningówki, tak mi sie bynajmniej wydaje :decayed:

Zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce :rolleyes: Pany podrzuccie jakies cwiczenia co mozna w domu robic na gorne partie :> ile seri i powtorzen?

pompki, drążek, jakis hantelek by sie przydał

a no i rób nogi :decayed:

rob_nogi_nie_badz_bocian_2013-10-07_07-1

Opublikowano

Szafa pompki w staniu na rękach w podporze o ścianę chyba ze umiesz bez

Przysiady pistolety i każde ich wariacje

Pompki milion wariacji no i drążek drążek drążek do porzygu

Opublikowano

Szafa pompki w staniu na rękach w podporze o ścianę chyba ze umiesz bez

Przysiady pistolety i każde ich wariacje

Pompki milion wariacji no i drążek drążek drążek do porzygu

Popieram w stu procentach :)
Opublikowano

Ktos bedzie na debiutach w 3 miescie ?

Ostatnio w 25 minut robiąc rutynę brendana meyersa na klatę tricka napompowalem łapę o prawie 1,5 cm każda , pierwszy raz w zyciu widziałem ponad 40 na miarce hehe

Opublikowano

Ktos bedzie na debiutach w 3 miescie ?

Ostatnio w 25 minut robiąc rutynę brendana meyersa na klatę tricka napompowalem łapę o prawie 1,5 cm każda , pierwszy raz w zyciu widziałem ponad 40 na miarce hehe

To co by było jakbyś same łapy robił na treningu :D .

Ja robię plecy z trickiem wtedy cała łapa puchnie elegansio :) zwracając uwagę na szybkie spięcie wolne rozluźnienie.

Opublikowano

Tylko wlasnie widzisz kalistenika to taka dziwna dyscyplina , ja stosuje systemy treningowe polegające na wykonaniu 3-4 super serii składających sie z kilku ćwiczeń miedzy którymi nie ma przerwy i cały sek wlasnie w tym ze mało to ma wspólnego z klasyczna silka a efekty dobre

Raczej nie połącze ćwiczeń ciągnących i pchajacych bo to mi popsuje całe założenie , nie bedzie takiego efektu , po tych 25 minutach jestem wyczerpany totalnie

Opublikowano

Gitara i tak trzymaj :)

Opublikowano

Szafa pompki w staniu na rękach w podporze o ścianę chyba ze umiesz bez

Przysiady pistolety i każde ich wariacje

Pompki milion wariacji no i drążek drążek drążek do porzygu

A mogby ktos jakas rozpiske kiedy co i jak i po ile? Mam drazek i lamana sztange ;) Musze sie przelamac i zaczac cos wiecej robic niz tylko bieganie ;)
Opublikowano

To idz na siłke , musisz ogarnąć to w domu ?

Opublikowano

Szafa w domu to na krótką metę. Wkońcu waga Twojego ciała będzie za mała i lekko Ci będzie szło. Spróbuj sobie pompek w szerokim normalnym i wąskim rozstawie. A później z nogami na czymś wyższym. I sam będziesz wiedział ile powtorzen;) Ja dokupilem sobie hantelki żeby trochę ciężej było

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

To idz na siłke , musisz ogarnąć to w domu ?

Silka moze kiedys, narazie zostaje hata i jakis lekki trening ;)
Opublikowano

Mnie siłka mobilizuje. W domu mam sporo gratów ale ćwiczę w nim może z raz w miesiącu nie licząc rowerka ;).

Opublikowano

W chacie lipa totalna. Nawet pompek nie chce sie robic. Trzeba widziec wiekszych sk***ysynow i poczuc ten testosteron w powietrzu zeby zlapac powera. I nie mowie tu o tych pedalskich silowniach tylko o wylegarniach kibolow :D

Opublikowano

Zdjęcie grubasa na koniec masy 661095ab2f6e0256e783c337d39a4205.jpg

bb33756b891f13100f92123a589cc22c.jpg

96kg[emoji41]

Ile macie w przedramieniu? Pytam z ciekawości bo zastanawiam sie jakie proporcje powinny być?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.