Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja że tak powiem już położyłem lachę na brzuch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kup sobie Ostrovit WPC80 , tam jest dobry stosunek białka do węgli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się właśnie nad tym WPC od Ostrovii bo nawet fajne pieniądze kosztuje. No i jeszcze myślałem nad białkiem od UNS. No nic,będziemy walczyć z oponą ;p Gainer idzie w odstawkę,teraz kupię jakieś dobre BCAA i jakieś białko(może to wspomniane WPC od Ostrovii). Może uda się trochę zgubić brzuch nie tracąc sporo na wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta Ostrovie i sobie chwale! Za te pieniadze jedynie to albo Lowickie. Poza tym 80% bialka to bardzo dobry wynik za ta kase :)

Rozpuszczalnosc swietna. Troche sie pieni ale po odstawieniu na chwile jest ok. Smak Tiramisu jest rewelacyjny. Nie jest za slodki.

Jak na razie na pewno zostaje przy tej firmie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jednak chciał kupić BCAA to Scitec robi dobre i tanio wychodzi w kilku miejscach bo ok. 50 zł za 75 porcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nawet jedzac mega zdrowo a przekraczajac znacznie dzinne zapotrzebowanie kaloryczne mozna dostac smietnik w pasie.

Do zgubienia cm tylko i wylacznie deficyt kaloryczny (dieta) albo SAA

Ototo.. :)

Co do kontrolowania dziennego zapotrzebowania kalorycznego to warto zainstalować apke " My Fitness pal" :hi:

Co do BCAA ja już nie ćpam tego i szczerze mówiąc nie widzę żadnych negatywnych skutków odstawienia. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja BCAA biore przed spaniem ale tylko po pracy (mocno fizyczna) i w polaczeniu z ZMA spie jak dziecko i bardzo dobrze sie wysypiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam na zbyciu teraz przedtreningowke klilka puszek po 90zl ;) vpx shotgun'a ;) jak ktos z rejonow wawy to mozna ogarnac, o ile jeszcze jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bediks trzeba tam sie rejestrowac? Platna stronka? Czy cos do sciagniecia jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzieland nic zero wchodzisz i sciagasz za free

to jest w exelu, z tysiac pozycji spozywczych lacznie z suplami, nawet chyba potrawy z macdonalda sa dodane, mozesz dodawac własne pozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bediks dzieki dzisiaj sprobuje :) chociaz prowadze wlasny plik excela a wartosci sprawdzam w apce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzieland nic zero wchodzisz i sciagasz za free

to jest w exelu, z tysiac pozycji spozywczych lacznie z suplami, nawet chyba potrawy z macdonalda sa dodane, mozesz dodawac własne pozycje

To samo masz z pozycji telefonu, ale dodatkowo MyFitnessPal ma opcje ustawienia makro dziennego, ile % tłuszczu, ile białka i ile węgli..jeśli wprowadzisz produkt z wyższą zawartością któregokolwiek to program Cię o tym poinformuje, że zbliżasz się do granicy.

W dodatku masz wykresy wagi, którą wprowadzasz powiedzmy raz w tygodniu. Ustalasz target ile chcesz przytyć/schudnąć.

Masz obszerną bazę produktów, a jeśli oszamiesz np. Batonika to możesz wprowadzić go po kodzie kreskowym :)

Ja polecam.

Edytowane przez Reggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten program. Kozak dla mnie :) Jeszcze teraz zamówiłem białko WPC 80(zobaczymy jak smak i piana) i BCAA przed i po rowerku będzie. No i walczymy z korbolem ;P Waga może zostać,teraz coś z wyglądem trzeba zrobić hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedkis sciagnalem, odpalilem i jakos mi nie lezy :) wole swoj plik excel i sprawdzanie kalorycznosci na necie [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPC smak kozak(owoce leśne). Rozpuszcza się dość dobrze,piany mało. Ale BCAA masakra ledwo da się pić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...