Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci, że zdaję sobie sprawę z tego. Nie czuje żadnej pompy w trakcie ani po treningu. Z tym, że te 4-6 ruchów są na maksymalnym ciężarze, ale takie są założenia treningu Max-OT. Zrobię go do końca jeszcze kilka tygodni zostało i wtedy będzie więcej powtórzeń i po 3-4 serie w ćwiczeniach. Może się mylę, ale przy większej objętości treningu mój metabolizm się rozpędza co u ektomorfika jest niekorzystne przy budowaniu masy.

jesli nieczujesz pompy, niemasz zakwasow, sprawa prosta trening jest do d*p..y.

minimum 3 serie na cwiczenie.

sprobuj tak.

Gryf lamany/prosty uginanie ramion stojac 3serie po 6-8 pow. i takim wiekszym ciezarem ale aby robic dokladnie. i aby lokcie byly przy tulowiu.

uginanie ramion hantelkami z supinacja 3 serie po 6-8 pow

dodatkowo mozesz dodac uginanie ramion na modlitewniku albo tzw siodemki na dobicie.

ja stosuje po 4-5 serii na cwiczienie

przedramie to potega 2/3 objetosci ramienia

sprobuj tak

wyciskanie francuskie lezac gryfem lamanym 4 serie 10 pow

sciaganie linki wyc gornego 4 s po 10-12 pow

wyciskanie sztangi na plaskiej w waskim uchwycie albo pompki w oparciu 3s po 10

dodatkowo wez trening bica i trica z inna partia.

np

klatka + tric tutaj rozgrzejesz dobrze trica podczas klatki

plecy + bic tutaj zas dobrze dac 2s rozgrzewkowe przed tren bica

ps.

jesli niemasz diety zainwestuj w odzywki ;)

pozatym treningi opisane na stronach typu kfd czasami sa lipne ;)

dobry trening to pompa i zakwasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakwasy mam :) pompy nie czuję. Większość ćwiczeń, które opisałeś robiłem w poprzednich treningach i też np klata+ bic, kilka tyg później, plecy +bic. Jednym słowem kombinuję, zmieniam co 2-3 miechy treningi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze dodaj cos przed treningiem cos na bazie arginy albo l-cytruliny ( jakos tak sie pisze :P ) i bedzie pompa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, obecnie smigam na silke od pazdziernika, byla masa a teraz troche zmniejszam ilosci zarcia zeby troszke fatu zgubic, i tak mnie zaciekawlo, co jakbym zaczal brac bcaa i kreatyne ? da rade nabierac miesni i tracic fat , czy nie da rady >? bo ogolnie to zadnych odzwyek, samo jedzenie

71kg/176 cm

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bcaa to tak jakby bialko, tylko jest rozbite na poszczeglne aminokwasy. Bcaa tak jak glutamina wskazana ;)

kreatynka jest dobra ale potrafi lekko woda podejsc. kiedys dobrym wejsciem bylo HMB redukuje fat i buduje mase ale po dluzszym stosowaniu, nie wiem tylko czy dalej trzyma poziom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, obecnie smigam na silke od pazdziernika, byla masa a teraz troche zmniejszam ilosci zarcia zeby troszke fatu zgubic, i tak mnie zaciekawlo, co jakbym zaczal brac bcaa i kreatyne ? da rade nabierac miesni i tracic fat , czy nie da rady >? bo ogolnie to zadnych odzwyek, samo jedzenie

71kg/176 cm

Przy takiej wadze i wzroście to co Ty chcesz rzeźbić?

Ja przy podobnym wzroście to dopiero jak do 90 doszedłem to zacząłem wycinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z odstającym brzuchem na dole. skóra jest dosyć cienka i fatu raczej też niewiele ale odstaje na dole.

Doczytałem że za dużo węgli ale to u osób na masie ponoć normalne :) będę zamieniał węgle na tłuszcze stopniowo :)

Edytowane przez Zymek1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy podobnym wzroście to dopiero jak do 90 doszedłem to zacząłem wycinkę.

to ja mam wiecej i dalej nie chce :P

Ja mam problem z odstającym brzuchem na dole. skóra jest dosyć cienka i fatu raczej też niewiele ale odstaje na dole.

tu moze byc genetyka :P

Edytowane przez kodzak0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tylko ze jeśli ktoś nie jest trójboista to szkoda stawów na sprawdzanie maksow lepiej ten czas i siłę poświęcić na np doskonalenie techniki bo ciężar to sprawa drugo jak nie trzecio rzedna

Jestem tego samego zdania..przerzucanie się maxami dla mnie nie ma sensu, a o kontuzje łatwo.

..ale póki siedzimy w temacie to może pochwalcie się jak stoicie z przysiadami i martwym ciągiem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mc robie serie 100kg ze wzgledu na maly problem z plecami niechce przeginac.

przysiady rowniez 100ka.

Ale nikt niemowi o maxach co tydzie. Raz na miesia dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce wyciac brzuch , a chcialbym nabrac wiecej w klacie,

|Wiec co, dalej masa ? Kupic fosforan kreatyny i bcaa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te wszystkie posty i widzę, że tu same koksy z łapami powyżej 44 :0

Ładnie ładnie ;)

A do ludzi, którzy chcą gubić oponę z brzucha jednocześnie rozbudowując muskulaturę. Nie ma czegoś takiego. Chyba, że na SAA. Fizycznie naturalnie jest to niemozliwe.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te wszystkie posty i widzę, że tu same koksy z łapami powyżej 44 :0

Ładnie ładnie ;)

A co Ty myślisz że karki tylko BMW jeżdżą ? :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądże znowu :) Już dobrych pare sezonów temu Jeremy Clarkson w Top Gear potwierdził, że większość "dresów" i "korków" przerzuciła się na Audi :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te wszystkie posty i widzę, że tu same koksy z łapami powyżej 44 :0

Ładnie ładnie ;)

A do ludzi, którzy chcą gubić oponę z brzucha jednocześnie rozbudowując muskulaturę. Nie ma czegoś takiego. Chyba, że na SAA. Fizycznie naturalnie jest to niemozliwe.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jest to mozliwe w 100% :)

Musisz miec dobra diete i dobrze dobrany trening wraz z suplementacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpowie mi ktos czy warto by bylo zakupic kreatyne i bcaa ? Daloby to fajne efekty? Czy moze sama kreatyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...