Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja wam powiem ze po tych wszystkich "cudownych" specyfikach rozwalil mi sie zoladek totalnie. Chemia spustoszyla jelita i teraz same problemy. Wiec jak dla mnie to tylko kawa i jest wystarczajaco

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No niestety .

Szczególnie białko lubi zalegać w jelitach gdzie gnije :( . Dlatego płatki owsiane są bardzo często stosowane przez sportowców. Mają wysoka zawartość błonnika i oczyszczają jelita.

Jak ktoś nie lubi to np. w Lidlu jest błonnik takie małe chrupki... polecam :)

Edytowane przez Joziek79

Opublikowano

A ja wam powiem ze po tych wszystkich "cudownych" specyfikach rozwalil mi sie zoladek totalnie. Chemia spustoszyla jelita i teraz same problemy. Wiec jak dla mnie to tylko kawa i jest wystarczajaco

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

od czasu do czasu warto wziasc probiotyk, dla regeneracji wlasnie flory bakteryjnej :P

Ja raz zapodałem jakaś flaszeczke mała chyba setke przed trenigiem nie czytając etykiety . Po paru minutach oczy wyszły mi z orbit :) . Musiałem wyjść na dwór aż :) . Okazało się że pół flaszki to jedna dawka hahahaha ale był kop ja pierdziu :) .

mialem podobnie :) mialem na 2 porcje wziolem na 1 xD po treningu chodzilem jak wkur.... zero zmeczenia, napady cieplo zimno cisnienie i puls masakra :D oczy otwarte na maxa xD itd itd :D a wszystko bylo na bazie kofeiny, geranium i czegos tam jescze :P

Opublikowano

Pewnie l-argininy :)

Uczucie mam zawsze jakby mrówki chodziły po ciele bo się rozszerzają naczynia krwionośne.

Warto spróbować ale nie ma co z tym przesadzać bo to masakra dla serca...

Opublikowano

l argina przy tym to nic ;)

niepamietam co to bylo ale byly 3 mega substancje ;) sama czysta kofeina robi swoje :D geranium tez :D a w polaczeniu? ;d miazga :D

Opublikowano

A ja wychodzę z założenia że nie ma co ładować w siebie tych przedtreningowek, jak ktoś nie ma siły na trening bez tego to niech idzie sie wyspać :-)

chociaż nie powiem, kiedyś wziąłem 2x nox pump (jeszcze przed zmianą składu) i przetrzepało solidnie, ale żeby przez dłuższy czas to brać? nie dla mnie :)

Opublikowano

Panowie za mrowienie odpowiada wylacznie beta!

Jesli lubicie to uczucie to bierzcie czysta jak ja ;)

Do tego l-arginina i szklanka dobrej kawy ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Potwierdzam że betaalanina robi robotę :)

Opublikowano

Panowie za mrowienie odpowiada wylacznie beta!

Jesli lubicie to uczucie to bierzcie czysta jak ja ;)

Do tego l-arginina i szklanka dobrej kawy ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

geranium tez ;p

Opublikowano

banan a pozniej tiger bez cukru tez robi robote :D

Edytowane przez sebul

Opublikowano

Czasem wal tysona przed treningiem ;) Lubie taurynke :)

Opublikowano

Kodzak amfetamina tez kopie (tak w nawiazaniu do geranium) ale i to i to niszczy organizm.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kodzak amfetamina tez kopie (tak w nawiazaniu do geranium) ale i to i to niszczy organizm.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wiem :P

A ja czesto biore kreatyne mixa razem z przedtreningowka przed :) i jeszcze przed idzie tiger/black

Opublikowano

No ja mam nadzieje ze jutro bedzie paczka to stestuje krete , wroce , zjem , odpoczne , lykne i sru :D

Opublikowano

Jesusie jaki mam zakwas poranny po wczorajszym ehhhhh :D

Opublikowano

JAk boli to rośnie powtarzaj tak radośnie :wink:

Opublikowano

Panowie za mrowienie odpowiada wylacznie beta!

Jesli lubicie to uczucie to bierzcie czysta jak ja ;)

Do tego l-arginina i szklanka dobrej kawy ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

geranium tez ;p

efedryna bezpieczniejsza moim zdaniem, chociaż znajomi nie narzekali na gere ;)

Opublikowano

Chłodniczek rano ojebany i zakwasiki znikają w trybie expres :)

Opublikowano

Może jakieś info odnośnie chłodniczka?:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.