Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sto tabletek metki dla lepszej sylwetki? :)

Ja jak ćwiczę to masa szybko idzie... :) ale gorzej z rzeźbą potem....

A co do farmakologii to to powychodzi im na starość....

Młody człowiek to głupi :)
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko jest dla ludzi jak mówią.... Spróbować to nie to samo co żreć bez umiaru [emoji14]

Opublikowano

Ale to szczenięce lata były wiec i alkohol hahaha

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Ja Cię tu tłumaczyć próbuje a Ty z alkoholem jeszcze wyjeżdżasz [emoji14]

Zło....

:) A tak serio na coś trzeba umrzeć [emoji14] nie mam sumienia dożyć emerytury bo przecież kraj jest zadłużony :)

Opublikowano

Hahaha :D

Opublikowano

A wezcie mi powiedzcie, czy wy tez ja pijecie duzo wody to ciagle do kibla sikac latacie ? Bo ja masakrycznie.... czy da sie przyzwyczaic ? czy ze mna cos nie ta k ?:P

Opublikowano

No a jak chciałbys to wydalić? :) zależy tez co bierzesz bo rożne przedtreningowki na bazie kofeiny to tez niezłe poganiacze i ciagle chce sie po nich :P

Opublikowano

Nic nie biore oprocz krety i bcaa :) Jak pije jakis napoj, sok etc to jest ok, a jak wode to masakra... na silce jak cwicze wypic potrafie 1.5 l , i spoko, wracam do domu, siadam.... no i sie zaczyna :D

Opublikowano

Pij często a małe ilości ... Jak wypijesz dużo na raz to tak jest :)

Ja mam tak po truskawkach [emoji14]

Opublikowano

Ale jakos te tabsy trzeba popic :P I jeszcze napisane jest wyraznie by popic kreatyne duza iloscia wody :P Swoja droga, to takich duzych tablet chyba nigdy nie lykalem :)

Opublikowano

Tablety sa po c**ju. Lepiej kapsulki. Latwiej sie przelyka!

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W tabsach mam BCAA , a krete w kapsulkach :) Poki co , jedzac kilka dni to, zauwazylem ze nie mam juz prakwie wogole zakwasow :) Jedynie jak zrobilem w srode plecy i tricka to lekko czulem, a tak to nic, wiec fajnie jest :) Zwlaszcza ze na traningach troszke dolozylem lub zwiekszylem liczbe powtorzen :) Jeszcze jakbym tylko mogl sie wyspac to by bylo git, ale teraz drugie zmiany mam wiec nie musze wstawac przed 5 wiec mysle ze powinno byc lepiej :)

Opublikowano

Na spanie to cynk. Ja podczas pracy zarzucam ZMA i mega dobrze sie wysypiam

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na spanie to cynk. Ja podczas pracy zarzucam ZMA i mega dobrze sie wysypiam

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

A i żona po ZMA szczęśliwa :) bo nie od dziś wiadomo że cynk wpływa na twardy korzeń [emoji14]
Opublikowano

Tzieland - a co mi da ten cynk, jak musze wstawac o 4:45 ? :) Jak mam wyspac kladac sie spac o 22 ? :)

Opublikowano

To Ty nie śpisz w pracy? [emoji14]

Opublikowano

ja stosuje neomag i tez jest git :P

Opublikowano

A ja Vita-min multiple SPORT od Olimpu.

Dwie kapsuły dziennie, biała witaminy, niebieska minerały.

Opublikowano

zjadlem tego od groma :D i mi sie przejadly :P

Opublikowano

Ja nie biorę ciągle.. Jeden miesiąc na 3 w celu uzupełnienia :)

Teraz lato owoce, warzywa, piwo [emoji14] same witaminy i minerały.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.