Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja też robie masę :wink4: jednakże wg mnie ćwiczenie brzucha 2-3 razy w tygodniu, po 5 ćwiczeń z minimalnymi odstępami pomiędzy seriami, powinno go troszkę wyrzeźbić do lata :mysli: nie tracąc przy tym masy w innych częściach ciała :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale ja też robie masę :wink4: jednakże wg mnie ćwiczenie brzucha 2-3 razy w tygodniu, po 5 ćwiczeń z minimalnymi odstępami pomiędzy seriami, powinno go troszkę wyrzeźbić do lata :mysli: nie tracąc przy tym masy w innych częściach ciała :rolleyes:

Same ćwiczenie brzucha go nie wyrzeźbi tylko umięśni, na rzeźbę tylko i wyłącznie areoby i dieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja też robie masę :wink4: jednakże wg mnie ćwiczenie brzucha 2-3 razy w tygodniu, po 5 ćwiczeń z minimalnymi odstępami pomiędzy seriami, powinno go troszkę wyrzeźbić do lata :mysli: nie tracąc przy tym masy w innych częściach ciała :rolleyes:

Same ćwiczenie brzucha go nie wyrzeźbi tylko umięśni, na rzeźbę tylko i wyłącznie areoby i dieta.

masz rację ale robienie krótkich przerw pomiędzy seriami powinno dać efekt w postaci spalenia tłuszczu, żeby mięśnie jakoś znacząco rosły to musiałbym jednak robić dłuższe przerwy pomiędzy seriami i napier*alać duże ciężary :przebiegly: w każdym bądź razie uważam, że mam rację :mysli:

musisz miec niski BF zeby bylo widac efekt

a co to BF :decayed:

już wiem co to ten BF :thumbdown:

mi wyszło 20%, czyli 17 kg tłuszczu ;(

tutaj fajne stronki do policzenia mniej więcej:

http://members.chello.pl/j.polaczyk/kalk.swf

http://www.linear-software.com/online.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja też robie masę :wink4: jednakże wg mnie ćwiczenie brzucha 2-3 razy w tygodniu, po 5 ćwiczeń z minimalnymi odstępami pomiędzy seriami, powinno go troszkę wyrzeźbić do lata :mysli: nie tracąc przy tym masy w innych częściach ciała :rolleyes:

Same ćwiczenie brzucha go nie wyrzeźbi tylko umięśni, na rzeźbę tylko i wyłącznie areoby i dieta.

masz rację ale robienie krótkich przerw pomiędzy seriami powinno dać efekt w postaci spalenia tłuszczu, żeby mięśnie jakoś znacząco rosły to musiałbym jednak robić dłuższe przerwy pomiędzy seriami i napier*alać duże ciężary :przebiegly: w każdym bądź razie uważam, że mam rację :mysli:

musisz miec niski BF zeby bylo widac efekt

a co to BF :decayed:

już wiem co to ten BF :thumbdown:

mi wyszło 20%, czyli 17 kg tłuszczu ;(

tutaj fajne stronki do policzenia mniej więcej:

http://members.chello.pl/j.polaczyk/kalk.swf

http://www.linear-software.com/online.html

Kolego zeby zaszla reakcja spalania tluszczu trzeba pracowac przez conajmniej 30 minut dopiero po takim czasie"kotlownia " sie zalacza i nastepuje spalanie tluszczu... wiec krotko i intensywnie jak robia niektorzy to o du** potluc dluzej z mneijsza intensywnoscia da lepsze efekty

ja mam 12%BF:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem, że jeżeli chodzi np. o bieg to po 10 minutach już sie spala tłuszcz (przynajmniej prędkość 8 na bieżniach)

przy chodzeniu dopiero po 20-30 minutach właśnie następuje spalanie :good:

natomiast co do mojego brzucha, to zawsze robię to po normalnym treningu i robię 5 ćwiczeń po 4 serie, po maks powtórzeń, przerwy robię 30-40 sekund pomiędzy seriami i myślę, że jest ok :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej się najpierw 'zmasować' a potem iść na rzeźbę? Ja na razie robię tylko masę, po świętach zrobię jeszcze jeden cykl kreatyny a później pójdę na rzeźbę żeby zgubić ten tłuszczyk. Nie chcę zrzucić za dużo mięśni/siły. Jak to ostatnio słyszałem :

"Nie ma dużych brzuchów... Są małe klatki " :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej się najpierw 'zmasować' a potem iść na rzeźbę? Ja na razie robię tylko masę, po świętach zrobię jeszcze jeden cykl kreatyny a później pójdę na rzeźbę żeby zgubić ten tłuszczyk. Nie chcę zrzucić za dużo mięśni/siły. Jak to ostatnio słyszałem :

"Nie ma dużych brzuchów... Są małe klatki " :polew: :polew: :polew:

hehehe no tak bo jak niema masy to z czego rzezbic;> niema z czego???

hehehe no w sumie racje;d :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem tylko jak patrzec na to ze PORZADNY gospodarz trzyma konia pod dachem :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te obliczanie BF na necie to o kant d... można rozbić. Najlepiej żeby ktoś kto się zna to zrobił. W skrócie: przyrządem który przypomina suwmiarkę pobieramy wynik z 6 miejsc na naszym ciele i później odczytujemy dane z tabelki. Co do redukcji to ja wywaliłem z diety cukry proste (słodycze, słodkie napoje), biały chleb, ziemniaki, olej słonecznikowy i inne tego typu rzeczy. Zacząłem jeść 5-6 posiłków dziennie z dużą ilością białka (wołowina i piersi z kurczaka). Po każdym treningu robiłem od 30 do 45 min marszu (max 4.5 km/h). Jedynie gdy robiłem nogi to odpuszczałem bieżnię ale nadrabiałem to osobnym dniem z aerobami. Po 3 miesiącach zjechałem 9kg tłuszczu. W pasie zeszło mi do 91cm a reszta wymiarów pozostała praktycznie bez zmian, co było moim założeniem - powolna redukcja tkanki tłuszczowej a nie masy mięśniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzam bf po zyle na bicepsie :decayed:

to tak też można :kox: niezły bajer :slina:

u mnie żyły wychodzą jedynie na przedramieniu :thumbdown:

dzisiaj skatowałem barki i uda i nadwyrężyłem sobie plecy już na maksa :wallbash: praktycznie zero skłonów :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzam bf po zyle na bicepsie :decayed:

to tak też można :kox: niezły bajer :slina:

u mnie żyły wychodzą jedynie na przedramieniu :thumbdown:

dzisiaj skatowałem barki i uda i nadwyrężyłem sobie plecy już na maksa :wallbash: praktycznie zero skłonów :confused4:

a ja skatowalem tak bacjepsy i tricepsy ze kierowac autem nie moglem... :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co byście polecili na pomoc przy przerobieniu masy tłuszczowej na mięśniową?

Jako pomoc do treningu. Oczywiście mam na myśli jakieś suplementy. I może jaką konkretną firmę wybierać? Bo jam zielony...

musisz kupić sobie coś co spala tłuszcz (np. l-karnitine..i robić dużo aerobów a na siłowni dużo powtórzeńpo 15-20..i dieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...