Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież po gainerze go zaleje. Jak dostarcza dużo węglowodanów z jedzeniem do gainer bez sensu. Lepiej samo białko i ewentualnie BCAA po treningu.

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał że chce masę wiec zakładam że o to właśnie chodzi. Nie wspominał o czystej masie mięśniowej.

Równie dobrze robiąc masę można zrec pączki i popijac browarem.

Nie napisal nic o typie swojej sylwetki ani o metabolizmie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

no tak. jade kupic mutant massa i do tego aminokwasy scitec amino magic dobre rozwiazanie ?

Napisz cos więcej o sobie bo zrobic masę to nie problem. Tak jak pisałem powyzej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał że chce masę wiec zakładam że o to właśnie chodzi. Nie wspominał o czystej masie mięśniowej.

Równie dobrze robiąc masę można zrec pączki i popijac browarem.

Nie napisal nic o typie swojej sylwetki ani o metabolizmie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

no tak. jade kupic mutant massa i do tego aminokwasy scitec amino magic dobre rozwiazanie ?

Napisz cos więcej o sobie bo zrobic masę to nie problem. Tak jak pisałem powyzej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

O i o to chodzi :wink:

Bo wg mnie ale jest to moje zdanie, budowanie masy nie ma sensu jesli nie ma sie pozniej zaciecia do jej rzezbienia. Lepiej jesc bialko bcaa i zdrowe wegle i pozniej sie nie martwic brzuchem i tluszczem na ciele. Sam doskonale wiem jak ciezko to zgubic :/

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania że jeśli już coś budować to tzw lean body mass czyli sucha mase miesniowa a nie najpierw "robić mase" a później rzeźbę.

Dla mnie mija się to z celem.

Z bcaa czyli aminokwasami rozgalezionymi jest jedna rzecz o której warto wiedzieć. Bardzo istotna jest pora podania. Z tego co pamiętam działanie budulcowe i regeneracyjne wykazują podane po treningu natomiast podane przed, będą miały działanie można by rzec "energetyczne".

Prócz dobrej jakości białka, dobrego bcaa polecam również dobry stack kreatynowy. Kreatyna ma to do siebie że efekt jest stosunkowo szybko namacalny gdyż zwiększa uwodnienie komórek. Czyli w skrócie mięśnie podchodzą wodą i mięsień wydaje się napompowany.

Oczywiście w granicach rozsadku ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania że jeśli już coś budować to tzw lean body mass czyli sucha mase miesniowa a nie najpierw "robić mase" a później rzeźbę.

Dla mnie mija się to z celem.

Z bcaa czyli aminokwasami rozgalezionymi jest jedna rzecz o której warto wiedzieć. Bardzo istotna jest pora podania. Z tego co pamiętam działanie budulcowe i regeneracyjne wykazują podane po treningu natomiast podane przed, będą miały działanie można by rzec "energetyczne".

Prócz dobrej jakości białka, dobrego bcaa polecam również dobry stack kreatynowy. Kreatyna ma to do siebie że efekt jest stosunkowo szybko namacalny gdyż zwiększa uwodnienie komórek. Czyli w skrócie mięśnie podchodzą wodą i mięsień wydaje się napompowany.

Oczywiście w granicach rozsadku ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

A jaki stack kreatynowy polecasz? Ja bralem creatrixa z treca ale zero efektow. Teraz mam bialko z megabola i bcaa z treca. Jakas kreatynka by sie przydala do tego

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krety to zależne jaka kreta, monohydrat działa tak, że prawie każdego zalewa wodą, najważniejsze że przy kreatynie trzeba pić dużo nawet bardzo dużo 3 do 4 litrów wody dziennie, kreatyna jest ciężkim tematem dla nerek, nadmiar jest wysikiwany z płynami a reszta wchłaniana. Z monohydratu polecam kreatynke Universala, lub jabłczan Trec CM3. A i tak wszystko można sobie między bajki wcisnąć nie stosując diety. Niestety jeśli dieta jest małokaloryczna to samo białko na "porost" mięśnia nie pomoże. A najlepsza pora na aminokwasy według mnie to standardowo rano przed śniadaniem i po treningu (jeśli ktoś robi aeroby po siłowym to najlepiej przed aerobami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megabolowi kompletnie nie ufam.

Ogólnie jakoś na mnie działają amerykańskie firmy. Kiedyś ultimate nutrition, kaizen, Universal, muscle-tech.

Ogolnie działanie suplementów zależy od bardzo wielu czynników:

Dieta, wchlanialnosc, regeneracja, jakość treningu, czas i forma podania odżywki...

No i ogólnie nie wszystkie suple działają w ten sam sposób na każdego.

Stack? Dużo tego jest. Ja byłem zadowolony z Kaizena

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje tego megabola bo bialko bylo fajnie tanie i az zal bylo nie kupic.

Wiadomo ze duzo zalezy od diety ale czasami ciezko ja utrzymac. Ja ogolnie nie jem smieci ale diety jako takiej tez nie trzymam. Staram sie miec rowne przerwy pomiedzy posilkami, jem 2 obiady dziennie + sniadanie i kolacja, do tego dorzucam 3-4 szejki bialkowe i bcaa po treningu

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał że chce masę wiec zakładam że o to właśnie chodzi. Nie wspominał o czystej masie mięśniowej.

Równie dobrze robiąc masę można zrec pączki i popijac browarem.

Nie napisal nic o typie swojej sylwetki ani o metabolizmie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

no tak. jade kupic mutant massa i do tego aminokwasy scitec amino magic dobre rozwiazanie ?

Napisz cos więcej o sobie bo zrobic masę to nie problem. Tak jak pisałem powyzej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Kupilem tego mutant massa i aminokwasy activlab. Moja budowa ciala 181 70kg. Prace mam fizyczna i do tego dochodzi 2x w tygodniu pilka po 2h. Mam nadzieje ze cos przytyje. A co do tego jesc? Kasza ryz kurczak twarogi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasza, ryż jako podstawa węglowodanów w diecie, po treningu możesz zaszaleć i makaron zapodać. Kura, ryby, chude czerwone mięso. Na porcję, mięsa powinno przypadać ok.200g, ryżu itp. 100g zależy jak sobie rozplanujesz posiłki. Z rana najlepiej ładować jajami :D a wieczorem twarogiem (choć tu już "naukowcy" udowodnili że nie koniecznie) Tego mutatna ładuj jako posiłek zastępczy, taki "kotlet w proszku" . Najlepiej policz sobie zapotrzebowanie dzienne, na pierwszy rzut oka powinieneś wsuwać min 3600kcal dziennie i ze 150g białka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na kreatyne z Revange? Do wyboru jest Creatine Ethyl Ester, Creatine Monohydrate i Jablczan Kreatyny. Ktoś wogóle jakieś suple z tej firmy testował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam stronę

Forum KFD.pl - Dieta, Zdrowie, Sport, Trening, Doping, Kulturystyka i Fitness

Jest tam wszystko co potrzeba, dla tych co trenują dłuższą chwilę jak i dla tych co chcą zacząć. Zaglądać bo warto. Oprócz tego polecam na youtube filmiki z Karolem Małeckim fajnie gość tłumaczy jak wykonywać ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...