Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Ja aktualnie od 2 tygodni zmieniłem trening i ćwiczę 7dni w tyg + 3x bieganie po 30min co 2 dni po treningu. Każdą partię trenuję 2x w tyg oprócz nóg - nogi 1x. Każda partia mniejszym ciężarem na 12/15 powt., w inny dzień dużym ciężarem na 8 powt.

Przykład:

Pon- klata+triceps - wysokie powt.

Wt- nogi - wysokie powt + duży ciężar

Śr- plecy+biceps - wysokie powt.

Czw- barki - wysokie powt.

Pi- klata+triceps - niskie powt.

Sob- plecy+biceps - niskie powt.

Niedz- barki - niskie powt.

Jest hardkorowo. Nie piję w ogóle %, czasem piwo.

Dieta oczywiście jest cały czas.

1. Mleko 0.5L + 70g owsiane

2. Szynka 200g + 150/200g pieczywo

3. 200g ryżu + 200gr pierś z kurczaka/łopatka/karczek/noga + surówka

4. 200g karczek + 200g warzyw

5. 5 jaj na twardo

Siła!!

Obecna forma:

1

http://img214.imageshack.us/img214/7956/16284972.jpg

2

http://img152.imageshack.us/img152/9656/88596588.jpg

jakie masz wymiary tj. wzrost, waga, obw lydki, obw bica, brzuch, klatka jaki masz staz treningowy oraz jakie masz maxy tj. wycisk plasko, martwy badz wioslo, przysiad, wycisk barki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nex widze ze Cie troche roz...ło :decayed: dawno sie nie widzieliśmy a postępy fajne zrobiłeś i tak trzymaj :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz wymiary tj. wzrost, waga, obw lydki, obw bica, brzuch, klatka jaki masz staz treningowy oraz jakie masz maxy tj. wycisk plasko, martwy badz wioslo, przysiad, wycisk barki ??

Wzrost: 183

Waga: 92

Łydka: 43

Udo: 64

Klata: 118

Biceps: 41

Brzuch: 88

Staż: Ćwiczyłem w 2006 roku 2lata. Jak zaczynałem ważyłem chyba 66kg. Później nastąpiła przerwa 3 lata całkowita od siłowni, wszystko spadło, i obecnie ćwiczę 1 rok i 2 miesiące - rok temu startowałem z 80-82kg.

Obecnie:

Wycisk klata - 120kg

MC - 180kg

Przysiad - nie wiem maks, kończę serię przysiadów tylnych na 100kg x 10-12

Powoli do przodu, ważne żeby coś ze sobą robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2 tyg biegam. Już widzę różnicę, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w miare dobrze troche malo wagi jak na wzrost ale jak mowisz ze pracujesz to powodzenia zycze i masz za malo tluszczy i warzyw w diecie pozdrawiam serdecznie

moje:

wiek 25 od 5 dni :wink:

wzrost 172,

waga 90 zima lato okolo 85

bic 42

lydla 50

udo 70

klata 120

brzuch 82-85

staz kolo 8 lat

wiosło 140kg, przysiad 200kg, wycisk 150, barki 140

dieta optymalna

5 bialek jaj +platki owsiane 150gr + warzywa 100gr+ pieczywo razowe 2 kanapki

porcja warzyw 200gr + oliwa z oliwek 5gr

karczek150gr + warzywa200gr (200gr ryzu tylko dni treningowe)

150gr warzyw+twarog chdy100gr i przyprawy

piers z kurczaka 150gr warzywa 100gr (ryz 150 tylko dni treningowe)

makrela + warzywa + twarog chudy

jakos tak to jest he

nie uznaje spiltow jedynie FBW (HST), tabata

obecnie nie cwicze i nie trzymam diety bo mnie cos strzyklo pewnie jestem przetrenowany i nie moge przelamac stagnacji od przyszlego tyg zabieram sie za trening z powtorzeniami 15+ na ciezaze 50-60% maxow i z diety wypadaja calkowicie wegle jedynie rano a i wtedy leca one o polowe

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

maniusiek w ujjj dobra forma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się trzeba ciąć, niestety nie umiem trzymać diety mam słabą wolę jeżeli chodzi o jedzenie, ale nie poddaje się i ćwiczę dalej, może kiedyś moja sylwetka nabierze jakiś logicznych kształtów.

Wymiary:

klatka 126

talia 100

łapa 47,5

waga 111

trening 4 razy w tyg system Push&Pull

diety brak

osiągów nie wypisuję bo nie są one duże kiedyś tronowałem sporty walki i rozsypał mi sie staw łokciowy i gdy przekraczam 100kg daje znać o sobie, więc staram się tego nie robić

suplementacja na okrągło kreta + od czasu do czasu jakiś gainer typu bulk + pompa Animal Pack(dość dobrze na mnie działa)

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w treningach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz spore mięśnie brzucha ? ale nie widać ich bo są zalane tłuszczem ? czy masz niski BF ale małe mięsnie brzucha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeśli masz dobre mięśnie to skup się bardziej na aerobach niż samych brzuszkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, spokojnie. Nie jestem sezonowcem, choć miałem rok przerwy. Pytam tylko o efekty tego planu, bo wydaje mi się on sensowny, no i na pewno ma większy sens niż a6w, w której nie ma czasu na regeneracje i mięśnie się wypalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie robiłem ostro brzucha, 1-2 razy w tygodniu a kratka jest. Nie ma sensu katować codziennie, od samych brzuszków tłuszcz z brzucha nie poleci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abs II powiem jedno jest to najlepszy zestaw cwiczen na miesnie brzucha ktore daja wielkie efekety z tym ze jezeli nie masz diety i jestes endomorfikiem albo czym posrednim to nie spalisz tluszczu tylko wzmocnisz miesnie tylko aeroby typu hiit oraz trening tabata a takze bieganie i dieta dadza efekty. ale i zdazaja sie ludzie ktorzy zrobia przez tydzien zwykle brzuszki i maja 6ciopak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. : ) A6w robiłem w gimnazjum, czyli ponad 6 lat temu. :) Efekt był, ale wtedy siłówki nie robiłem, teraz bym się tylko kontuzji nabawił.

No i racja, 6pak to 90% dieta, 10% ćwiczeń. Dietę mam, widzę zajebistą poprawę wyglądu mojego brzucha w porównaniu do stanu sprzed 3 miesięcy, kiedy to moja aktywność fizyczna ograniczała się do trasy na uczelnię, na kebab/coś szybkiego i do domu. Właściwie to są dwa różne brzuchy, bo wtedy to był bęben, a teraz jest płasko.

Ale te 10% też jest ważne, bo jak już tłuszcz schodzi, to fajnie jakby coś pod nim ładnego było. I po to właśnie pytam, czy jest sens za tego absII się brać, bo nie każdy plan jest dobry (przykład - a6w).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...