Skocz do zawartości
IGNOROWANY

demontaż chromów wokół szyb


michal.z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sie pozbyć tych chromowanych obramówek wokół szyb z mojego sedana B5, tylko nie bardzo wiem jak sie za to zabrać. Macie jakieś sposoby, żeby je zdjąć nie uszkadzając ich przy okazji, bo pewnie później bym je komuś oddał/sprzedał :) Domyślam sie, że po ich usunięciu trzeba bedzie założyć zwykłe, czarne obramówki? Można je dostać w ASO? Ile kosztują? Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zdjąć bo mi sie bardziej podoba bez nich, kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje :) W S4 jakoś chromów nie ma, a większości sie podoba to auto :) A co do ewentualnej odsprzedaży, to bardzo chętnie sprzedam jeśli da sie to bezproblemowo zdjąć, ale z tego co pisze Murzyn, mogą być problemy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie panowie - komu sie podobją niech lepiej czym prędzej zagaduje a nie strzela :foch:

foch ma wymowę bardziej złozoną, skomplikowaną, zawiłą... nie można strzelac focha od tak bo tak :kox::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zeby zdiac ta duza listwe ktora prowadzi przy krawedzi dachu trzeba ostroznie wyciagnac plastikowy pasek (o ile ci na nim zalezy bo jak nie to targaj smialo) ktory zobaczysz pod listwa otwierajac drzwi :) po demontarzu paseczka wiertarka i wiertelko ok 4.2 mm i rozwieracasz nity ok 15 po czym listewka miodzio odchodzi :th: Listwy ktore sa na drzwiach tez sa przynitowane od srodka przez co trzeba rozebrac tapicerke i odkrecic ramki. Małą szybke poprostu wycinasz i wymieniasz (ostry nozyk + linka do wycinania szyb) oczywiscie po demontarzu tapicerki heheh pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu ale na takie chromy to sie troche ludzi ślini :slina:

Moze ktos wymontuje z Avanta.. z miła chęcia odkupie :decayed: :>

To moze tą samą technika da sie wyjumać czarne z Avanta i je pochromować :rolleyes: Czy sie nie opłaca tak bawić ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zyciu nie zdejmował bym chromowych obramówek :no:

Chyba ze kologa kupił samochodzik gdzie ktos założył wczesniej jakies podróby chromów, to wyjasnia sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się osobiście bardziej chromowane podobają, no ale jak kto uważa, a co do zdjecia to nie mam pojecia :confused4: jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze kologa kupił samochodzik gdzie ktos założył wczesniej jakies podróby chromów, to wyjasnia sprawe.

Chromy mam seryjne.

Z tego co napisał kolega mihu2000 wychodzi że jest od chu..a roboty z tym, a najbardziej to sie bałem tego wycinania szyby więc dałem sobie spokój i chromy zostają, może po jakimś czasie zaczną mi sie podobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po jakimś czasie zaczną mi sie podobać :)

ja tak miałem, jak kupiłem :audi: to chciałem malować listwy na czarno :cool:

teraz mi się podobają, ba nawet samochód wydaje sie taki ekskluziw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...