Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Ibiza ASZ by brk-tuning


rumianko

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli już zostałem wywołany do tablicy przez kiju84 to zaprezentuje wam wykres mojego auta:

1,9 Tdi ASZ - 130KM

Big pompki

GT2260

FMIC

wydech 2,5cala DP 3 cale

dolot

wtrysk metanolu

sprzęgło radzik (poprawione przez nas żeby działało!)

Natrysk wody na IC

mechanika + strojenie - BRK-tuning Inowrocław

na takim setupie auto aktualnie jeździ i było hamowane.

rumianko.jpg

jeśli chodzi o 1/4 mili to auto pojechało na jednej z imprez sss 13,61et i oczywiście na wyścigach do dyspozycji mamy NX gdzie moc przekracza 300KM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem ibiza z 200 konnym setupem, seryjna niewybebeszona i była miazga dla mnie.

To ibizka pewnie zjada S4 po sofcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyferki ok ale przebieg wykresu masakra :) niecałe 2 tysiące ciągu - domyka pewnie biegi jak wściekłe - z rolki musi fajnie zapinać 60 - 200 ale nie chciał bym się męczyć z tym 1,2,3 na zawodach - stres i pot na plecach :rolleyes: złapie czy nie :-) psikacie od 2 czy od 3 ? chyba że to żeby rozpędzić turbo "mały psik" jest :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toyka moze sie sprawdza w lekkich samochodach nie wiem chociaż liczyłem że przy takim niutonie jakieś tam problemy z trakcją mogą się pojawić

jak tak podliczyć mase samochodu do KM/nM (mowisz ze KM na nx ponad 300 to i nM pod 600 podchodzą) w takim razie 13.6 to czas taki sobie ale to pewnie 0 - 100 kuleje - jakie 60 ft ?

dla porównania tacin swoja a4 FWD 2.2 T 380KM/500 nM ślizga się pierwsze trzy biegi i waży 1350 kg czas 12.8 czyli dużo lepiej dlatego się dziwię że idzie ci tak bezproblemowo a czas nie rzuca na kolana

aha nie odbieraj tego w jakiś negatywny sposób ja już od małego przeliczałem wszystko na motorynki a teraz na km/nm masy do osiąganego czasu :naughty: taka mała dewiacja :hi:

chyba znalazłem ? Krystian to Ty ? :) to już wszystko jasne dlaczego się nie ślizgasz :-) 2,4 - 2,6 60 ft :-) czyli zgroza :-) jak zejdziesz poniżej 2.000 jak niektórzy w twojej klasie to możesz złamać nawet 13.xxx a to już był by piękny wynik - i tego oczywiście życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwości to są nawet na 12:99 ale trzeba się wjezdzic w samochód, praktycznie z miesiąca na miesiąc samochód dostawał po 2-3 inne programy i nie szło wyczuć startu.

prędkość końcowa już wtedy była spora tylko start ogarnąć i będzie ciekawie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment prawie jak w 3.0TDI po sofcie :) Na mokrym musi mielić na 4 biegu pewnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w silniku jest seryjne jeśli chodzi o ukł napędowy ;) żadnych stuków i pukania nie ma, skrzynia tez wytrzyma spokojnie ten Nm.

hehe ciekawe jak dlugo , oczywiscie zycze jak najdluzej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta niepozorna mała bestia pewnie niejedną poważną furę już wprawiła w kompleksy :kox:

gratki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...