Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] 18" do b7


hustla

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nie doczekałem się odpowiedzi w temacie 'Znaczenie ET felgi' pozwoliłem sobie skopiować pytanie do osobnego wątku.

Nie chcę powtarzać pytania ale przeszukałem wątek i nie znalazłem odpowiedzi. Czy przy obniżonym zawiasie w b7 o 20-30mm, oponach 235/40R18 felga o szerokości 8 i ET 38 będzie ok? Zależy mi na tym żeby nie była ani za bardzo schowana ani żeby za bardzo nie wystawała i żeby koło nie obcierało o nadkole przy mocniejszym dobiciu amorka. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja się podepnę : Mam pytanie do znawców, na lato chcę założyć bo b7 brd 18" ronala rs6, felgi te maja ET 54 i tu pytanie jaki dystanse założyć żeby wszystko grało i nic nie ocierało, może polecacie jakieś konkretne dystanse?

dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców, na lato chcę założyć bo b7 brd 18" ronala rs6, felgi te maja ET 54 i tu pytanie jaki dystanse założyć żeby wszystko grało i nic nie ocierało, może polecacie jakieś konkretne dystanse?

dzięki za odp.

jeśli to fele z A3 to mają 7,5" szerokości, a więc ja bym celował w coś między 15 a 20 mm, skłaniając się bardziej ku 20 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to felgi z A3, czyli ma dobrać dystanse 20mm z rantem?, a może ma ktoś jakiś namiar na sprawdzone dystanse, cena specjalnie nie gra roli, mają być dobre i bezbieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hustla opona powinna być 225/40/18, nie pomyliłeś się przypadkiem ? dystanse 17 mm na koło można łatwo dostać, jak chcesz 20 mm to można kupić na www.prince.com.pl - sprawdzona firma Eibach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy ET54 plus dystans 20mm z tyłu to ociera bardzo delikatnie... dystans 17mm i jest okey - sprawdzone osobiście na własnym aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga 18" z A3 7,5 cala szerokości ET54 + dystans 20mm i nic nie obciera w B7 :gwizdanie: sprawdzone na własnym aucie :gwizdanie: tylko trzeba prawidłowo ustawić zbieżność i pochylenie kół :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niby zbieżność dobrze ustawiona jeśli chodzi o równomierne zużycie opon. A czy jest w 100% prawidłowo to nie wiem... ale przy ET54 + 20mm delikatnie tarło o oponke 225/40 ;/

PS. mystic.pl a jak trzeba tą zbieżność ustawic :gwizdanie: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejściowo u siebie miałem jakieś 17", 8" szerokie, ET52, opona 225/50, na tył miałem dystanse 30mm na przód 20mm - kola idealnie z nadkolami pasowały, nic nie obcierało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...