Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: e tam paskudne, mi się podoba :> , dla mnie liczy się letnie i mam nadzieję że na wiosnę wymyślę coś fajnego, ale nrazie mętlik w głowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumy zimowe 225/50/17[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 17:04_________________________________________________trafiły się listwy wewnętrzne carbon, mała przymiarka, na żywo :kox:

dsc0821w.jpg

dsc0819ir.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wkońcu się zmobilizowałem i udało mi się uruchomić regulacje wysokości xenon z kabiny :evil: , czyli nie potrzeba mi autopoziomowania a światła mogę podnosić i opuszczać korzystając z pokrętła w kabinie :naughty:, teraz :mysli: jestem ciekaw czy siliczki w bixenonie są takie same jak w xenonie bo jeśli tak to trzeba rezać bixa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co silniczki to trzeba wykorzystać ze zwykłych lamp wtedy regulacja zadziała, będę szukał gołych ładnych bixów tylko musze sprawdzić czy da rade jak w xenonie zrobić tą regulacje[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 17:08_________________________________________________taki oto zestaw trafił w moje ręce :kox:

img001601.jpg

przymiar

img001301.jpg

img001401.jpg

ogólnie mi się gril podoba, ale jedno jest pewne jak się nie wyreza grila w dokładce to to średnio wygląda

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze zawsze musisz mieć jakiegoś partnera jak nie kotek to piesek hehehe każda łapa sie przyda :) grill jest kozak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz psa do pomocy to jest twój :good: już mnie ta menda denerwuje, robi mi burdel w garażu :polew:

oj dzięki ale nie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wkońcu się zmobilizowałem i udało mi się uruchomić regulacje wysokości xenon z kabiny :evil: , czyli nie potrzeba mi autopoziomowania a światła mogę podnosić i opuszczać korzystając z pokrętła w kabinie :naughty:, teraz :mysli: jestem ciekaw czy siliczki w bixenonie są takie same jak w xenonie bo jeśli tak to trzeba rezać bixa :)

duzo roboty z tym?? tez o tym mysle, ile za bixy trzeba dac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, pare minut jak już się wie co z czym połączyć żeby działało, mam obawy że w bixie jest to inaczej rozwiązane i nie da się tego zrobić, bixy, hmmm na allegro pewnie się za gołe 500 znajdzie ale nie wiem w jakim będą stanie, bo to wróżenie ze zdjęć, ja to jak kiedyś trafie to może wezme, ewentualnie może 1 sztuke na próbe kupie czy da rade to sterowanie zrobić, narazie mi się nie chce :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 13:34_________________________________________________nowy gadżet --> gałeczka z rs4 :)

img004401.jpg

jutro montaż :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...