Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ładne autko , chodzi za mną takie , ale w sedanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne auto...grube mody przeprowadziłeś :good:

bardzo ładne autko , chodzi za mną takie , ale w sedanie :gwizdanie:

Kiero moje mozesz kupic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakujące ogniwo :kox: lotka s-line, dziś przymiar a jutro idzie do lakiernika

dsc0589le.jpg

dsc0590it.jpg

taka mała rzecz a robi robote :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotka na aucie :naughty:

dsc0611h.jpg

dsc0612n.jpg

dsc0613q.jpg

z zewnątrz na razie wszystko, może kilka małych detali wpadnie :wink4:

większe koło to już przyszły sezon, no chyba że trafi się coś ciekawego w dobrej kasie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis doszedł komplet nakładek na pedała i podstopnica od rs4 :evil: , podstopnice złożyłem a nakładki jak znajde chwilke

dsc0625t.jpg

komplecik zamontowany :kox:

dsc0725u.jpg

i coś pod maske

było:

dsc0629o.jpg

jest:

dsc0630sn.jpg

jest o wiele lepiej, z czasem reszta osłon dojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek taki sam jak mojej ostatniej A4 :)

Koło 18" RS6 i bedzie dobrze, własnie jestem w poszukiwaniu takich do mojego s-line :decayed:

Ładna furmanka, pomyśl o szybach bo to tez dużo zmieni za niewielkie pieniądze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad szybkami się zastanawiam, kto wie :gwizdanie:, jeśli chodzi o felge to rs6 jest niezła ale u mnie jej napewno nie będzie, z rs6 II mi się nawet podoba tylko czy do budy b6 by pasowała?? niewiem, koło planuje dopiero na przyszły sezon no chyba że coś za dobre pieniądze się znajdzie,nie śpiesze się bo na tych s-line ma jeszcze super oponki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszlo,nic dodać,nic ująć. Moim zdaniem na tych felach wygląda super.Jak byś miał jeszcze te litwy od s-lina to chętnie kupie.[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 21:47_________________________________________________Mam sedana w tym samym kolorze i mody szły u mnie prawie jak u Ciebie.Wsadziłem fotele i boczki ze spidem od b7, pedały z podstopnicą,kiere,gale itd głównie środek, a teraz czas na pakiet zewnętrzny.Dzięki tobie wiem jaki jest słuszny kierunek. A na samym początku założyłem gril od s-4 z naszym kolorem wygląda naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mogl bys podeslac mi ile placiles za poszczegolne czesci ??? glownie chodzi mi o zderzak, kratki, listwy s4, i spojler a i jeszcze mniej wiecej cena lakierowania tez mam avanta z wewnetrznym sline i powoli przybieram sie do zewnetrznego sline :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm liczyłem na więcej :embarrassed: ale Wojtek twierdzi że to taki bezpieczny soft, miało nie kopcić i zależało mu na takim momencie, jak dla mnie jest fajnie, różnica jest, jestem zadowolony i raczej w silniku dłubać więcej nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe mody, wpadnij kiedyś na spoty zawierciańskie.

A nie wiesz kolego kto by w naszej okolicy wyrezał mi szyby w elektryce z tyłu ?

Mam już chyba wszystkie graty.

Chyba lepiej nie będe zaglądał do Twojego tematu bo od razu mam chęć coś rezać :D

To jest zarazliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle pomodziles, auto zmienilo sie i to bardzo :kox:

fajnie sie zgrywaja lustra z relingami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julo może kiedyś zawitam, musze obczaić kiedy macie, w sumie to nie wiem kto by się tego podjął; dzięki za pozytywne opinie, troszkę się pozmieniało a auto ma wyglądać dobrze :decayed:, jeszcze ładna 18 na przyszły sezon i będę zadowolony, reszta to detale :gwizdanie:, no i może bixenon, swoje ori xenony się pogoni i bedzie, tylko zastanawiam się czy schemat który mam aby ori xenony dało się ustawić z kabiny podpasuje również do bixów, ciekawi mnie to czy pod względem instalacyjnym są między nimi różnice, pomijam wygląd i funkcję bi[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 17:00_________________________________________________dzisiaj wojtek z dynosoft zaślepił mi egr, stary ciekł a nowy cena przesadzona, mam nadzieje że będą tylko plusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...