Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisalem, ze sie konczyla... :tongue4: Jeszcze spelniala swoja funkcje, ale na kleczkach :D

sorry , przeczytałem Skończyła :)

jutro zrobię foty ale wyszła matowa kupa ;( spróbuje jeszcze bezbarwnym przelecieć :gwizdanie:

no to zonk :disgust:
Opublikowano

może już nic nie rób, żeby bardziej nie spitolić

co to za podejscie ?

trzeba sie uczyc i probowac, poduczy sie troche chłopak i moze bedzie na tym zarabiał :decayed:

prubuje chlopa wesprzeć :) no nic czekamy na foty do jutra
Opublikowano

To matowe jak przelecisz bezbarwnym bedzie sie błyszczec :) Z tym ze myslałem ze zrobisz tak jak ktos podpowiadał bezbarwny + lekki dodatek czarnej bazy i pistoletem je :tongue4: Musze pzetestowac sprawe na jakis starych lampach od kadetta co mi sie walaja po garazu :decayed:

Opublikowano

Ja bym je oddal teraz do lakiernika. :cool1:

Opublikowano

Trzenek ja kiedys malowalem w C4 i na poczatku tez mi wychodzily matowe ale jeden gosc mi powiedzial ze dzieje sie tak dla tego poniewaz malowalem z duzej odleglosci sprobuj pomalowac z bliska tylko uwazaj bo moga wyjsc falbanki ja podchodzilem do tego ze 4 tazy ale wkoncu wyszlo a efekt byl taki

b05a79a9cfb220f8.jpg

:hi:

aaa i nic nie odchodzilo!

Opublikowano

sami szydercy :decayed: a druga porcja szydery zapewne dopadnie mnie na dzisiejszym spocie o 18 :embarrassed:

Opublikowano

Nooo... w niebieskim kolorze, to Cie jeszcze nie rozpoznaja :decayed:

Opublikowano

Nooo... w niebieskim kolorze, to Cie jeszcze nie rozpoznaja :decayed:

te cały kolor to jeden wielki c... :naughty:

Opublikowano

czemu tak uważasz ?

Opublikowano

ale o co chodzi Trzeniu? Q7 cabrio z 1994r? :blink:

Opublikowano

ale o co chodzi Trzeniu? Q7 cabrio z 1994r? :blink:

nie byłbym sobą gdybym tego nie skomentował :decayed: Trzeniu ma chyba okres :naughty: :naughty: :naughty::tongue4:

Opublikowano

nie byłbym sobą gdybym tego nie skomentował :decayed:

dokładnie :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

sami szydercy :decayed: a druga porcja szydery zapewne dopadnie mnie na dzisiejszym spocie o 18 :embarrassed:

nie było tak żle :polew:

Opublikowano

sami szydercy :decayed: a druga porcja szydery zapewne dopadnie mnie na dzisiejszym spocie o 18 :embarrassed:

nie było tak żle :polew:

Jak w realu wygląda to Q7 w Cabrio ? :polew:

Opublikowano

sami szydercy :decayed: a druga porcja szydery zapewne dopadnie mnie na dzisiejszym spocie o 18 :embarrassed:

nie było tak żle :polew:

jestem skłonny powiedzieć że jest dobrze, ale może być lepiej

Opublikowano

dokładnie , kilka zabiegów i będzie GIT :good:

Opublikowano

Trzeniu a co się stało z twoim profilem?? Zadnych danych :mysli:

Najpierw zrobiłeś się niebieski, teraz brak opisu w profilu a za chwile nam moze całkiem zginiesz co??

Opublikowano

Trzeniu a co się stało z twoim profilem?? Zadnych danych :mysli:

Najpierw zrobiłeś się niebieski, teraz brak opisu w profilu a za chwile nam moze całkiem zginiesz co??

Ktos wczesnniej pisał, Trzeniu ma okres , ato trwa kilka dni. ....

Opublikowano

Panowie

dajcie spokój , ok?

Ps.wszystko gra i buczy :wink4:

Opublikowano

piotrek jak tam lampy , co wyrezałeś ostatecznie??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.