Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie ten :good:

Opublikowano

Swoja droga, jak Ty dajesz rade jezdzic z tym wyskakującym bledem? Tzn masz go caly czas, czy np tak jak ja mialem, tylko przy wciskaniu stop?

Opublikowano

mialem przy wciskaniu stop ale przeciez ja już nie mam błędu bo po zainstalowaniu opornika wszystko gra i nic nie wyrzuca FIS :good:

Opublikowano

Pytam Trzenia :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Pytam Trzenia :tongue4: :tongue4:

hyhy dopiero zajarzyłem :decayed:

Trzeniu zapewne nie hamuje :gwizdanie: :kox: albo hamuje stopami :kox: :kox:

bo mnie wystarczyło 15 minut jazdy po miescie i od razy zamówiłem rezystorki, bo mnie juz c**j strzelał :decayed:

Opublikowano

Swoja droga, jak Ty dajesz rade jezdzic z tym wyskakującym bledem? Tzn masz go caly czas, czy np tak jak ja mialem, tylko przy wciskaniu stop?

Pytam Trzenia :tongue4: :tongue4:

hyhy dopiero zajarzyłem :decayed:

Trzeniu zapewne nie hamuje :gwizdanie: :kox: albo hamuje stopami :kox: :kox:

bo mnie wystarczyło 15 minut jazdy po miescie i od razy zamówiłem rezystorki, bo mnie juz ch*j strzelał :decayed:

Panowie ... :>

ja mam kierownicę wielofunkcyjną więc jak nacisnę przycisk na niej z lewej strony to wchodzę w opcje telefonu i wtedy na FISie w miejscu gdzie pojawia się błąd pojawia się napis TELEFON ... coś tam coś tam :naughty: także wystarczy że nacisnę przycisk i błąd nie świeci pomimo iż istnieje :wink4:

Opublikowano

a nie masz przy tym wydawanego dźwięku ? :decayed:

Opublikowano

a nie masz przy tym wydawanego dźwięku ? :decayed:

tylko raz , w momencie jak przekręcam kluczyk w stacyjce , później już jest cisza :kox:

Poziu a w którym miejscu się wpina ten rezystorek? jeden wystarczy na dwie lampy czy po jednym na lampę? :mysli:

Opublikowano

Po jednym na lampe. Wpinasz miedzy kabel masowy a zasilający postojówki. Na allegro 10 sztuk rezystorów 10W 100ohm to koszt 8 zł. Proponuje wyprawe do pobliskiego sklepu elektronicznego zainteresowanym :) Mysle ze koszt około 2-3 zł za jeden.

:good:

Opublikowano

Dzięki Nosb :hi::good:

Opublikowano

Haha Trzeniu,ja mam rezystorki na zbyciu.. ale nie mam lamp.. machniom? :decayed:

Opublikowano

Chce Ci sie wysylac rezystory za 6 PLN ? :polew:

Opublikowano

Haha Trzeniu,ja mam rezystorki na zbyciu.. ale nie mam lamp.. machniom? :decayed:

że co? że jak? Ty mi wyślesz rezystory a ja Tobie lampy? :mysli::decayed:

Chce Ci sie wysylac rezystory za 6 PLN ? :polew:

szyderca :evil:

Opublikowano

że co? że jak? Ty mi wyślesz rezystory a ja Tobie lampy? :mysli::decayed:

no Ba :D

jasny interes, bez sciemy ;)

Chce Ci sie wysylac rezystory za 6 PLN ? :polew:

Poswiecej sie dla sprawy :naughty:

Opublikowano

Powinny byc w kazdym sklepie z elementami elektronicznymi :) W koncu zwalcze i te moje :D

Opublikowano

pioterk jak tam lampy , co wyrezałeś ostatecznie??

muszę je jeszcze przelecieć jakimś drobnym papierem i bezbarwnym.

Nie widziałeś ich na spocie? :mysli:

no to Trzeniu dawaj jakieś foty jak wyszło :naughty:

Opublikowano

Panowie co wy z tymi rezystorami? Robicie jakies inne bardziej skomplikowane rzeczy w aucie a nie wiecie jak je podlaczyc ? :blink::tongue4:

Chyba ze trzeba lutowac jakis nowy ukladzik elektryczny :mysli:

Opublikowano

ja w ogole nie lutowalem, sciagnalem troche izolacji z kabli, zrobilem "na skretke" i zaizolowalem na nowo i dzialalo :decayed:

Opublikowano

pioterk jak tam lampy , co wyrezałeś ostatecznie??

muszę je jeszcze przelecieć jakimś drobnym papierem i bezbarwnym.

Nie widziałeś ich na spocie? :mysli:

no to Trzeniu dawaj jakieś foty jak wyszło :naughty:

jutro zrobię :)

ja w ogole nie lutowalem, sciagnalem troche izolacji z kabli, zrobilem "na skretke" i zaizolowalem na nowo i dzialalo :decayed:

ważne że działa :decayed:

Opublikowano

no stary szacuneczek ekstra fura i widze motorownia BDH tak jak moja :hi::good: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.