Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem trza reszte zrezac i wstawic białe diody jak na razie jest na zwykłych zarówkach zółtych :wink: wiec taki efekt .Ale nie zauwazyłeś ze wstawiałem tez FIS'a :kox:

Nie zwróciłem uwagi bo myślalem że miałes FISa :decayed: Ale to rozumiem wymieniłes zegary i z jednej tarczki narazie zdarłes tę farbę czerwoną ? Jesli mge coś polecić do do diod daj ich sporo na całej skali i takie malutkie smd bo te zwykłe strasznie się z nimi namęczyłem a i tak świeca bardzo punktowo i jak się przyjrzeć to widac ciemniejsze i jaśniejsze miejsca.

teraz bym robił na takich DIODA LED SMD5050 45gr/szt ZIMNA/CIEPŁA BIEL 3 szt (2832724095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pokaż jak to wyszło u Ciebie, może ciekawie to wyglądać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włożysz diody w oprawkach w ori miejsca to będzie klops bo sam 2 razy przerabiałem. pablo15005 postaram sie zrobic foto i wrzucic ale nie dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo będzie świeciło bardzo punktowo. Będa ciemne i jasne obszary na tarczy zegarów. Pozatym wskazówki będa słabo podświetlone. Ten przezroczysty plastik nie rozprowadzi światła z diody tak jak z żarówki.

Jak znajde zdjęcie to wstawie jak to wyglądało z samymi diodami w miejsce żarówek.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

Załadowałem takie diody jeszcze je troche zeszlifowałem żeby nie dawały tak ostrego światła

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

A efekt był taki

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Później jeszcze raz dokładałem diody tzn więcej w nietypowych miejscach ale tez te zwykłe. Wysło lepiej ale to jeszcze do ideału toche brakuje :decayed: Jak będzie chwila to zrobie foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwa Ci nie trybi albo wskaźnik paliwa. :)

I rób jak chłopaki mówią, lutuj diody Smd, i rozprowadź je równomiernie i wtedy będzie sztos. :) A jak chcesz w miejsce żarówek to wsadź czerowne żarówki bo inaczej będzie kicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo będzie świeciło bardzo punktowo. Będa ciemne i jasne obszary na tarczy zegarów. Pozatym wskazówki będa słabo podświetlone. Ten przezroczysty plastik nie rozprowadzi światła z diody tak jak z żarówki.

Jak znajde zdjęcie to wstawie jak to wyglądało z samymi diodami w miejsce żarówek.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

Załadowałem takie diody jeszcze je troche zeszlifowałem żeby nie dawały tak ostrego światła

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

A efekt był taki

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Później jeszcze raz dokładałem diody tzn więcej w nietypowych miejscach ale tez te zwykłe. Wysło lepiej ale to jeszcze do ideału toche brakuje :decayed: Jak będzie chwila to zrobie foto.

u mnie swieci rowno

clipboard01ruw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mrogal ale ty włożyłes tylko diody w miejsca ori żarówek czy dałes ich więcej? Bo cos kojarze że rozmawialismy że coś dokładałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis tez załozyłem białe diody w miejsce zarówek i swieci nawet fajnie równo :naughty: w sklepie niestety zbrakło to złozyłem na czerwono by swieciło jak ori :wink: w przyszłym tyg jak przyjda zabiore sie za reszte tego majstrowania i mysle ze licznik juz ogarnę na cacy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobic zdjęcie jak obecnie wygląda u mnie

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

kolorem czerwonym sa diody ori miejscach a niebieskim te które zamontowałem dodatkowe oczywiście tam gdzie temp silnika i paliwo zapędziłem sie bo tam jest jedna dioda w ori miejscu

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mrogal ale ty włożyłes tylko diody w miejsca ori żarówek czy dałes ich więcej? Bo cos kojarze że rozmawialismy że coś dokładałes?
zmatowilem diody nic nie dokladalem, swiecilo w maire rowno mocno, tam gdzie przeswietlalo dalem folie przyciemniajaca do szyb i sie wyrownalo

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Udało mi się zrobic zdjęcie jak obecnie wygląda u mnie

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

kolorem czerwonym sa diody ori miejscach a niebieskim te które zamontowałem dodatkowe oczywiście tam gdzie temp silnika i paliwo zapędziłem sie bo tam jest jedna dioda w ori miejscu

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

nie wiem czy to taki efekt foto ale widac gdzie jest za bardzo rozswietlone, ja tam dalem folijke do szyb, u mnie tak nie jebie po oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mrogal ale ty włożyłes tylko diody w miejsca ori żarówek czy dałes ich więcej? Bo cos kojarze że rozmawialismy że coś dokładałes?
zmatowilem diody nic nie dokladalem, swiecilo w maire rowno mocno, tam gdzie przeswietlalo dalem folie przyciemniajaca do szyb i sie wyrownalo

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Udało mi się zrobic zdjęcie jak obecnie wygląda u mnie

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

kolorem czerwonym sa diody ori miejscach a niebieskim te które zamontowałem dodatkowe oczywiście tam gdzie temp silnika i paliwo zapędziłem sie bo tam jest jedna dioda w ori miejscu

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

nie wiem czy to taki efekt foto ale widac gdzie jest za bardzo rozswietlone, ja tam dalem folijke do szyb, u mnie tak nie jebie po oczach

Tzn do zdjęcia rozjaśniłem na max i stąd ten efekt. też w miejscach diod dałem folie żeby to troszkę przyciemnic i diody zmatowiłem. Jak zrobiłem tak jak TY (pamiętasz rozmawialiśmy kiedys na spocie o tym) to mimo wszystko były spore różnice. Może ty miałes inne diody. Szczerze powiedziawszy z ciekaości założyłbym w ori miejsca diody SMD co doradzałem Solarowi może efekt byłby lepszy bo bardziej szeroko świecą. Ale u siebie nie będe chyba już zmieniał bo sporo się o lutowałem :P No chyba że padną jakieś kontrolki i będe miał licznik na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

Czyżby tył zabrany przez Solara? :wink:

solar zapracowany po uszy yebie po tych fabrykach od brzasku do nocy i nie ma czasu kiedy tej kasiowy wydawac, a dostawcy pougadywani :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...