Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klocki hamulcowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jakie klocki hamulcowe kupić do a4 1995 tdi prosze o porade (cena gra rolę)

Opublikowano
Witam. Jakie klocki hamulcowe kupić do a4 1995 tdi prosze o porade (cena gra rolę)

Skoro cena gra rolę , to nam podaj maximum jakie chcesz przeznaczyć na klocki

Opublikowano
  • Autor

200 zł ale to jest max

Opublikowano
200 zł ale to jest max

ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł ....

Opublikowano

polecam REMSA czytaj DELPHI :mrgreen: sprawdzone nie piszczące firmowe klocki ale czy do twojej niuni się zmieścisz w 200 zł to nie jestem pewien musisz się dowiedzieć :???: ale ATE też jest gut mam takie na tyle nówki bo helmut w Niemczech musiał zmienić tuż przed stłuczką :mrgreen: w każdym bądź razie zadnego rzemiosła nie kupuj bo to oszczęność paru złoty a pisku więcwj niż hamowania no i wymiana szybsza :grin:

Opublikowano
200 zł ale to jest max

ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł ....

mowa o klockach na przód ? jak można wiedzieć gdzie kupowałeś po takich cenach ?

Opublikowano
200 zł ale to jest max

ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł ....

mowa o klockach na przód ? jak można wiedzieć gdzie kupowałeś po takich cenach ?

tak, mowa o klockach na przód .... a ceny ... (znajomy,notabene moj mechanik ma małe znizki ;-) ) .....

Opublikowano

Zapytaj na forum AKP użytkownika Adam12.

Opublikowano

Sorki za OT, ale czy jest jakiś dodatkowy wyświetlacz do czujników klocków? Nigdy mi nic się nie świeciło, a jakoś nie zaglądałem do kocków czy mają czujniki czy nie. A może w 1,9 tdi z 1995r. nie było jeszcze czujników?

Opublikowano

u mnie nie ma to i pewnie u Ciebie tez, wystarczy kolo sciagnac i wszy bedzie widac

Opublikowano

Nie każde A4 miało czujniki bynajmniej do 2 liftu. Zdejmij kółko zobacz czy masz tam przewody (jeden od ABSu drugi od klocków) no i czujniki są tylko na przodzie z tyłu nie było.

Opublikowano
:oops: dzięki za informację, no tak mi się zdawało, bo ile razy koło zdjemowałem, to nic nie widziałem, ale myślałem, że może są jakoś sprytnie schowane - wszak to Audi, nie?? :wink:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tylko napiszę w miarę sprostowania, green stuffy są to samochodów kompaktowych, to wytrzy,alsze klocki do lekkich samochodów a nie do aut typu audi a4 i bmw 3. Do tego typu samochodów przeznaczone są red stuffy.

Greenyt montuję sie czesto bo są abrdzo twarde i maja mała ścieralnosc starczaja na duzo dłuzej niz redy i niz standardy.

Osobiście polecam redy na przód i greeny na tył.

Jest jeszcze jedna strona medalu, greeny ze zwyklymi tarczami mogą byc ale redy juz nie.

Jesli chodzi o tarcze to bezkonkurencyjny jest model G88 taroxa, moze nie wyglada bardzo efektownie :) ale za to jest nie do zdarcia ;).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.